ארצית: מגדל העמק נגד עכו

שתי הבלתי מנוצחות של הצפון ראש בראש על המקום הראשון בטבלה. עמק חפר מארחת את השכנה מכפר יונה, רמה"ש וצפת ינסו לא למעוד מול כרמיאל וחדרה. בדרום מחכה לנו דרבי בין קבוצות שחקן אמיתי ר"ג ושוהם, פ"ת תנסה להמשיך במומנטום מול מכבים רעות ויש אפילו משחק של פ"ת גבעתיים ביום ראשון.


| ענר חתואל

 

דרום:
מכבי מעלה אדומים (2) – הפועל לוד (6) (19:00, מעלה אדומים)
מכבי שוהם (12)- מכבי עירוני רמת גן (4) (20:00, אולם ניצנים, שוהם)
מכבי מכבים רעות (8) – מכבי פתח תקוה (5) (20:30, תיכון מור, רעות)
מכבי שדרות (3) – אליצור פ"ת/גבעתיים (9) (20:30, גיטיס, שדרות)
אליצור גבעת שמואל (10) – הפועל חבל מודיעין (1) (20:30, אולם בי'ס נריה, גבעת שמואל)
הפועל חבל איילות (7) – מכבי בת-ים (11) (יתקיים ב-7.2)


צפון:
הפועל נצרת עילית (9) – הפועל כפר קאסם (5) (19:30, אולם אלון, נצרת עילית)
הפועל מגדל העמק (2) – הפועל עכו (1) (20:00, יערת העמק, מגדל העמק)
מכבי קרית ביאליק (6) – הפועל מעלות (8) (20:00, אולם הרקפות, ק.ביאליק)
מכבי כרמיאל (10) – א.ס. רמת השרון (3) (20:00, היכל הורוביץ, כרמיאל)
הפועל צפת (4) – מכבי חדרה (11) (20:00, אולם הפיס, צפת)
הפועל עמק חפר (7)– בית'ר כפר יונה (12) (יתקיים ביום ג', 19:00, רופין)

 

המחזור השביעי בליגה ארצית יעמוד השבוע בסימן משחק העונה הגדול בצפון. שתי הקבוצות הכי דומיננטיות ומרשימות בליגה עד כה, והשתיים שטרם הפסידו העונה, מגדל העמק ועכו נפגשות למשחק ראש בראש מרתק ביערת העמק, התמודדות שכנראה נראה שוב גם בפלייאוף. אם יש לכם התלבטות לאן לנסוע- זה המשחק שלכם. במשחקים הבולטים האחרים בצפון נראה את המדורגת שלישית, א.ס. רמה'ש שתנסה לעשות את שלה ולחזור מכרמיאל עם ניצחון שישאיר אותה בצמרת, כשהמארחת מצידה תנסה לקטוע את רצף ארבעת ההפסדים שהיא מצויה בו. צפת הרביעית תנסה גם היא לרשום ניצחון כשתארח את חדרה, שבמחזור האחרון סופסוף הצליחה לרשום ניצחון ראשון העונה כשהביסה את כרמיאל. עמק חפר וכפר יונה ישלימו את המחזור כשיפגשו לדרבי שרוני ביום שלישי.

בדרום חבל מודיעין המוליכה אמורה וצריכה לרשום עוד ניצחון נגד גבעת שמואל מהתחתית רגע לפני משחק העונה שלה מול מעלה אדומים. הקבוצה של דזי בארמור ושות' תארח בתורה את הפועל לוד למשחק קצת יותר מורכב ותנסה להראות שההפסד הלא צפוי בפתח תקוה בשבוע שעבר היה מקרי. בשוהם יתקיים "הדרבי" של "שחקן אמיתי" כשהקבוצה המקומית, שנותרה היחידה שטרם רשמה ניצחון העונה בשני המחוזות תנסה סוף סוף לרשום את הראשון כשתארח את עירוני רמת גן הרביעית שמצידה תרצה להתאושש אחרי שני הפסדים רצופים. המדורגת שלישית, מכבי שדרות, תארח את אליצור פ'ת/גבעתיים לקרב בין שתי עולות החדשות כשלחבורה מאולם מתל'ם יהיה זה משחקם השני בלבד העונה ביום ראשון.