המשחק השנתי לזכר אלעד פולק

אמש התקיים המשחק השנתי לזכרו של אלעד פולק ז"ל שנהרג בפעילות מבצעית בגזרת רמאללה ב-19.10.2003. אלעד שהיה בן 19 בנופלו היה כדורסלן וספורטאי מצטיין, וצפו לו גדולות לא רק בצבא אלא גם בענף הכדורסל.


| miriam

במוצאי שבת האחרונה התקיים המשחק השנתי לזכרו של סמל אלעד פולק ז"ל. קבוצות הנערים של מכבי "אלעד" קריית מוצקין ומכבי חיפה נפרדו בסיומו בתיקו 65. מפגש מצמרר התקיים בין משפחת פולק לאחד משחקני חיפה העונה לשם אלעד פולק, שמצדו אמר: "מרגש אותי להיות פה היום ולשאת את השם הזה באירוע כזה רק גורם לנו להיות אנשים וספורטאים ערכיים".

העמותה לקידום הספורט ומשפחת פולק ממשיכים במסורת משחק הכדורסל לזכרו של סמל אלעד פולק ז"ל שנפל בפעילות מבצעית בכפר עין יברוד שבגזרת רמאללה בתאריך 19.10.2003.

אלעד, ספורטאי וכדורסלן מצטיין, בן ואח למופת, לוחם בכל רמ"ח איבריו היה בן העיר קריית מוצקין ומטובי בניה.

השנה נפטר סבו של אלעד (אביה של אורלי), דב גולוב, מוותיקי הקריה, ניצול שואה שהקים את ביתו ומשפחתו בעירנו. סבו הקרוב והכל כך מיוחד של אלעד, שבילה ימים כלילות אצל הסבא דב ז"ל וסבתא אסתר, שתבדל לחיים ארוכים.

בטקס המיוחד נשאו דברים מרגשים דיקלה יאיר, חברת ילדות של אלעד עוד מימי היסודי שסיפרה על איזה חבר ואדם היה אלעד; עידן פורגס בן דודו הקרוב שגדל עימו ביחד; מנכ"ל העמותה לקידום הספורט, אברי מונצ'ר שנשא נאום מרגש; ואורלי פולק, האם, לצד בעלה מיקי, שכרגיל ריגשה אותנו בדבריה ומשמשת יחד עם מיקי מצפן בעבור כולם.

משחק הכדורסל בין קבוצות הנערים של מכבי "אלעד" קריית מוצקין לבין קבוצת הנערים של מכבי חיפה הסתיים בתוצאה שוויון 65. שופט המשחק, ראש ענף הכדורסל בעמותה, אלי הבר, קיבל החלטה יוצאת מהכלל כאשר החליט שהמשחק הסתיים בתוצאת שוויון בסיום הזמן החוקי של המשחק.

מיד עם סיום המשחק חולקו מדליות לשחקנים ע"י קברניטי העמותה לקידום הספורט.

בטרם המשחק תחושת צמרמורת אחזה קרב כולנו, כאשר נתגלה כי שמו של אחד משחקני חיפה הוא אלעד פולק. פולק החיפאי זכה לחיבוק חם ואוהב בפינת ההנצחה של אלעד באולם "אבישי", מאורלי ומיקי ההורים המופלאים.

מאות הורים, שכנים, חברים לדרך, תושבים, מאמנים, שחקנים, קבוצת הכדורסל בוגרים מכבי "טופ סקיי" ליין קריית מוצקין והמנהל המקצועי של מחלקת הנוער, עידו קוז'יקרו.

בכל שנה אנו נחשפים לקווים נוספים מדהימים אודותיך אלעד. דמותך ופועלך מלווים וילוו אותנו לעד!