לוח העברות ארצית גברים - קיץ 2019

מחבל איילות שבדרום למעלות שבצפון, ממעלה אדומים במזרח לאיפשהו על קו החוף במערב. 24 קבוצות מתכוננות במרץ לקראת פתיחת העונה הבאה בארצית, ולנו יש לוח ההעברות שיראה לכם פחות או יותר את מצב ההכנות והסגלים הנבנים לעונה הקרובה.


| אדי מינץ

 

רוצים לעדכן אותנו בהחתמות נוספות? safsal2011@gmail.com

 

ארצית צפון

הפועל כפ"ס
מאמן: שחף תור
שחקנים: אדיר הרוש, טמיר אריאלי, לירז אריאלי, יותם שירן, איתי קרביוב, יונתן לוי, בר אזולאי

 

הפועל נעם (מגדל העמק \ עמק יזרעאל \ נצרת עלית)
מאמן: זיו תבור
שחקנים: אלמוג ברק, יבגני ליוטרין, עדי רייפר, תומר בר אבן, גיא סהר, רועי נברו, ארד הררי, עוז וטורי, ניר נצר

 

הפועל עכו
מאמן:עודד הנדלר
שחקנים: טל פרסלני, עידו קוז'יקרו, אילן נניקשוילי, אופק בוגדנוסבקי, אליה סרור, לירן מורן, בר חג'בי

 

הפועל מעלות
מאמן: אסף רוטשטיין
שחקנים: אורן בן חמו (מנהל מקצועי), בן פריינטה, אביב למברג, רם זקס, טל אבירם, שלו הר אבן

 

הפועל צפת
מאמן: פופי חדד
שחקנים: ג'רמיין הול, רז מור, אלון לוין, גיא יוסיפוביץ, גיא גרינשטיין, עידן רג'ואן, אבי פוגל, איתי אלון

 

הפועל כפר קאסם
מאמן: יעקב גולן
שחקנים: טל קרפלס, שמואל מלכוב, דורי אסף, עמית סלע, אורי סהר, גור פורת, אלעד קנפו, טאק הנדי, עבד אל רחמין טאהא, מוחמד עאמר, עבד מוחמד טארק, סולימן עיסא

 

הפועל עמק חפר
מאמן: יהוא אורלנד
שחקנים: אלון ששון, נמרוד רינסקי, אביב סרוסי, דן פריבר

 

מכבי חדרה
מאמן: ניב רבי
שחקנים: מושון יעקוסי, נבות ינאי, מתן נאור, ליאור קוויק, אלירן גואטה

 

כפר יונה
מאמן: אילן ברקוביץ ועבד ותד
שחקנים: אילן ברקוביץ', אופיר הובר, דגן ליכט, אור זינדרמן, דור וכנר, ליאור סידיס, ניר כהן, אוהד בן חיים, יוסי סמיה, עמית סיטבון, ניב קונפינו, אסף עמוסי, סתיו אהרון

 

עירוני שיקו קרית אונו
מאמן: יניב וייצמן
שחקנים: אופק חכמון, אופק סייג, יוטב קוסטיקה, חן אחרק, תום בסרגליק, יוני מורן, עמית בן דהאן

 

מכבי קרית ביאליק
מאמן: שגיא רטנר
שחקנים: אור פלבניק, תמיר לקס, ירין מגירה, עומר פולג,  עמית אלמוג, עמית קמרי, אלי שיפטון,  דימה גובקו, נמרוד אלטיט,  רועי גמבש,  טל ינאי, אור אוליאל, שקד דוקורסקי, טל חלוואני.

 

הפועל גלבוע מעיינות ברוש
מאמן: ליאור קרת
שחקנים: נטע גל, אלון מורגנשטרן, עידו סגל, יובל בן חמו, עמית בראס, ים בן צבי, בניה סרור, עמית ראובן, שגב גרילק, עומר אלבז, עמית כהן

 

 

ארצית דרום

מכבי פ"ת
מאמן: אבי קצנברג
שחקנים: אופק "הגדול יותר" מלכה, גל כוהנר, בן שוהם , טום ולסנקו, אלכס וינוקר, אופק לוי, גל צלניק, רועי בן נון, גיא בכר, נדב נאור

 

אליצור רמלה
מאמן: איתי לוי
שחקנים:
יובל מיכאלי, גיא רושקין, בן לזר, טל רונן, תור שרעבי, עמית ארליך, סטניסלב ז'לניאק

 

אליצור נחל שורק
מאמן: איתי מידן
שחקנים: יניב שטראוס, בוריס בוגסלבסקי, נתנאל יוסף, דני בלנקי, רון רחמים, איתן רוטנברג, אופיר פרחי, עומר אלעל

 

מכבי מעלה אדומים
מאמן: יאיר גבירץ
שחקנים: אלחי מנצבך, נדב בלש, יונתן שטרקמן, יבגני חולודוב, מתן בן אקן, אדר בן עליזה

 

מכבי שדרות
מאמן: ישראל ברוך
שחקנים:

 

הפועל חבל איילות
מאמן: ארז לוי
שחקנים: ינאי דבורקין, איתי ויינטראוב, גור פנחס, דניאל ראובן, ואלרי גנדלין, יונתן שולמן, טום ספיר, עמית בסן, ערן מזרחי, מיכאל בראל, נווה בן שמן (כרטיס כפול)

 

הפועל לוד
מאמן: איתן בן אליעזר
שחקנים: רז אלבז, סטנלי ברנדי ,ארז מרקוביץ', שוקי ילזרי, הראל קרני

 

אליצור גבעת שמואל
מאמן: אריאל פשין
שחקנים: ויטלי פליגל, תומר פיסצקי, ערן שטיניץ, אורפז אזולאי, עומרי סיניבר, חן שרעבי, יונתן אלפסי, ארטיום קפול, קובי בוכריס

 

מכבי ר"ג
מאמן: אורי קוקיה
שחקנים: אמיתי לוי, אמיר אבנרי, עומר וויצמן, מתן כהן

 

מכבי שהם
מאמן: רועי מייזליק
שחקנים: יהונתן לוי, עמית שדה, עמית בורשט, עמית ארבלי, יובל וימן, בני אלעזר, אלעד שינדלר, נועם כהן, רועי דרום, לוטן אמסלם, כפיר נחום, אופק סירקיס, אריאל ז׳אנו, תומר מסקלצ׳י

 

מכבי מכבים רעות
מאמן: נמרוד כהן
שחקנים: אלון ניניו, תומר כהן, בר ראובן, רגב זנזורי, חסון ג’ונסון, דין אליעזר, גיל מנקו, עידן גורן, אבשי שרהבני, אוהד ברנט, גיא משמלי, ארז ניניו, ראיין דניאל, טמיר בראלי

 

מכבי רחובות
מאמן: יניב בורגר
שחקנים: אליאב אוחנון, דניאל איידן, גיא דותן, ינעם אירם, קובי חסון