לוח העברות ארצית גברים - קיץ 2019

מחבל איילות שבדרום למעלות שבצפון, ממעלה אדומים במזרח לאיפשהו על קו החוף במערב. 24 קבוצות מתכוננות במרץ לקראת פתיחת העונה הבאה בארצית, ולנו יש לוח ההעברות שיראה לכם פחות או יותר את מצב ההכנות והסגלים הנבנים לעונה הקרובה.


| אדי מינץ

 

רוצים לעדכן אותנו בהחתמות נוספות? safsal2011@gmail.com

 

ארצית צפון

הפועל כפ"ס
מאמן: שחף תור
שחקנים: אדיר הרוש, טמיר אריאלי, לירז אריאלי, יותם שירן, איתי קרביוב, יונתן לוי, בר אזולאי

 

הפועל מגדל העמק \ עמק יזרעאל \ נצרת עלית
מאמן: זיו תבור
שחקנים: אלמוג ברק, יבגני ליוטרין, עדי רייפר, תומר בר אבן, גיא סהר, רועי נברו, ארד הררי, עוז וטורי, ניר נצר

 

הפועל עכו
מאמן:עודד הנדלר
שחקנים: טל פרסלני, עידו קוז'יקרו, אילן נניקשוילי, אופק בוגדנוסבקי, אליה סרור, לירן מורן

 

הפועל מעלות
מאמן: אסף רוטשטיין
שחקנים: אורן בן חמו (מנהל מקצועי), בן פריינטה, אביב למברג, רם זקס, טל אבירם, שלו הר אבן

 

הפועל צפת
מאמן: פופי חדד
שחקנים: ג'רמיין הול, רז מור, אלון לוין, גיא יוסיפוביץ, גיא גרינשטיין, עידן רג'ואן

 

הפועל כפר קאסם
מאמן: יעקב גולן
שחקנים: טל קרפלס, שמואל מלכוב, דורי אסף, עמית סלע, אורי סהר, גור פורת, אלעד קנפו, טאק הנדי, עבד אל רחמין טאהא, מוחמד עאמר, עבד מוחמד טארק, סולימן עיסא

 

הפועל עמק חפר
מאמן: יהוא אורלנד
שחקנים: אלון ששון, נמרוד רינסקי, אביב סרוסי, דן פריבר

 

מכבי חדרה
מאמן: ניב רבי
שחקנים: מושון יעקוסי, נבות ינאי, מתן נאור, ליאור קוויק, אלירן גואטה

 

כפר יונה
מאמן: אילן ברקוביץ ועבד ותד
שחקנים: אילן ברקוביץ', אופיר הובר, דגן ליכט, אור זינדרמן, דור וכנר, ליאור סידיס, ניר כהן, אוהד בן חיים

 

עירוני שיקו קרית אונו
מאמן: יניב וייצמן
שחקנים: אופק חכמון, אופק סייג, יוטב קוסטיקה, חן אחרק, תום בסרגליק, יוני מורן, עמית בן דהאן

 

מכבי קרית ביאליק
מאמן:
שחקנים:

 

הפועל גלבוע מעיינות ברוש
מאמן: ליאור קרת
שחקנים: נטע גל, אלון מורגנשטרן, עידו סגל

 

 

ארצית דרום

מכבי פ"ת
מאמן: אבי קצנברג
שחקנים: אופק "הגדול יותר" מלכה, גל כוהנר, בן שוהם , טום ולסנקו, אלכס וינוקר, אופק לוי, גל צלניק, רועי בן נון, גיא בכר, נדב נאור

 

אליצור רמלה
מאמן: איתי לוי
שחקנים:
יובל מיכאלי, גיא רושקין, בן לזר, טל רונן

 

אליצור נחל שורק
מאמן: איתי מידן
שחקנים: יניב שטראוס, בוריס בוגסלבסקי, נתנאל יוסף, דני בלנקי, רון רחמים, איתן רוטנברג

 

מכבי מעלה אדומים
מאמן: יאיר גבירץ
שחקנים: אלחי מנצבך, נדב בלש, יונתן שטרקמן, יבגני חולודוב, מתן בן אקן, אדר בן עליזה

 

מכבי שדרות
מאמן: ישראל ברוך
שחקנים:

 

הפועל חבל איילות
מאמן: ארז לוי
שחקנים: ינאי דבורקין, איתי ויינטראוב, גור פנחס, דניאל ראובן, ואלרי גנדלין, עידן שופן, יונתן שולמן, טום ספיר, עמית בסן

 

הפועל לוד
מאמן: איתן בן אליעזר
שחקנים: רז אלבז, סטנלי ברנדי ,ארז מרקוביץ', שוקי ילזרי, הראל קרני

 

אליצור גבעת שמואל
מאמן: אריאל פשין
שחקנים: ויטלי פליגל, עידן שלום, ערן שטיניץ, אורפז אזולאי, עומרי סיניבר, חן שרעבי, יונתן אלפסי, בר שפע, ארטיום קפול, קובי בוכריס

 

מכבי ר"ג
מאמן: אורי קוקיה
שחקנים:

 

מכבי שהם
מאמן:
שחקנים:

 

מכבי מכבים רעות
מאמן: נמרוד כהן
שחקנים: אלון ניניו, תומר כהן, בר ראובן

 

מכבי רחובות
מאמן: יניב בורגר
שחקנים: אליאב אוחנון, דניאל איידן, גיא דותן, ינעם אירם, קובי חסון