לוח העברות לאומית - קיץ 2019

יש את אלו שבנו קבוצה לעלייה ויש את אלו שעדיין לא התחילו לעבוד. קיץ 2019 בעיצומו ו"ספסל" מציג את לוח ההעברות בליגה הלאומית לקראת העונה הבאה. מי לדעתכם תעלה (או... כמה לדעתם יעלו?) מי תסתבך בקרבות הירידה? הכל מתחיל מכאן. פיספסנו? טעינו? עדכנו אותנו ואנחנו נדאג לפטר את האחראי לאומית שלנו. (צילום: לימור מלינוף)


| safsal

 

אליצור יבנה

מאמן: שי סגלוביץ'

הצטרפו: נטע סגל (נתניה), חן כלפון (אשקלון), דור גולדנברג (מוצקין), מירון רויינה (גליל עליון), דניאל מולינגס (פינלנד)
נשארו: אלעד הופמן, אפיק ניסים, אמיר בורסוק
עזבו: יריב עמירם (הוד"ש), גל גילינסקי (רמה"ש)

 

הפועל ר"ג / גבעתיים

מאמן: חנן הירשוביץ

הצטרפו: גל חלמיש (רעננה)
נשארו:
עזבו: ינעם אירם (רחובות), שחר עמיר (הוד"ש), אורי קוקיה (פרש), דבון מקסוול

 

עירוני "יובלים" רעננה

מאמן: אבנר יאור

הצטרפו: גיא לביא (נתניה), יאיר קרביץ (באר שבע), ראיין קלאמג' (מכללות), סטיבן גרין (שוויץ), תומר פורת (כפ"ס), טיילר ווידמן (קרואטיה), איתי גבע (נוער), אורי חי (שוהם)
נשארו: אוריאל טרוצקי
עזבו: גיל בני, ג'ארמר גאלי (גלבוע גליל), מייקל בריסקר (הפועל ת"א), ווין לנגסטון (גליל עליון), שגיב דוד (רעננה), גל חלמיש (ר"גבעתיים)

 

מכבי הוד השרון

מאמן: נתי כהן

הצטרפו: עידן פז (רחובות), שחר עמיר (הפועל ר"ג/גבעתיים), יריב עמירם (יבנה), ג'פרי פריד, עומר הראל (נוער הפועל ת"א), דורי סהר (מכבי ת"א), צ'אד פרייזר (טורקיה), איגור סימין (מגדל העמק יזרעאל)
נשארו: יונתן רבינוביץ' , עידו דוידי
עזבו: כרמל בוכמן (אשדוד), פול דילייני (אשקלון), קווינטרל תומאס (קרית אתא), טמיר אריאלי (כפ"ס), אלון ששון (עמק חפר), אופק "הגדול יותר" מלכה (פ"ת), איתן רוטנברג (נחל שורק)

 

 

אליצור נתניה

מאמן: רובן נייברגר

הצטרפו: איתי מושקוביץ (ר"ג), קמרון ניילור (קפריסין), ברייס וושינגטון (אוסטרליה), עידו אלון (שוהם), ים סלמן (חבל איילות), אייל ננקין (כרטיס כפול), גיא עלוש (נוער ת"א)
נשארו:
עזבו: לירן מורן (עכו), גיא לביא (רעננה), נטע סגל (יבנה), יותם שירן (כפ"ס)

 

עירוני קריית אתא

מאמן: שרון אברהמי

הצטרפו: נאור שרון (הפועל חיפה), רועי נציה (אשקלון), רום גפן (נהריה), שגיב דוד (רעננה), אלייז'ה הירש (מכללות), קווינטרל תומאס (הוד"ש), יהלי חיים (יוקנעם), מרכוס רלפורד (רחובות)
נשארו: דניאל דנינו
עזבו: גיא דותן (רחובות), ג'ורדן לואיס (הפועל חיפה), קלארק רוזנברג (עפולה),ניב אוזן (מוצקין), דנזל לוינגסטון, אמנואל אומגבו

 

מכבי קריית מוצקין

מאמן: רועי פרל

הצטרפו: תום מעיין (מכבי חיפה), גיא פרבר (עפולה), עומר שושני (רחובות), ניב אוזן (קרית אתא), רום קורניליוס (עפולה)
נשארו: נועם מטלון, גל טסלר
עזבו: דור גולדנברג (יבנה), עומר טל (הפועל חיפה), אופק בן יעקב (גליל עליון), זיו בן צבי (אילת)

 

הפועל עפולה

מאמן: ניר קפלן

הצטרפו: אלונזו קולמן (צרפת), יחזקאל סקוורר (גלבוע גליל), שון לבנובסקי (גלבוע גליל), קלארק רוזנברג (קרית אתא), לייסדריוס דאן (טורקיה), נועם פרץ (נוער חיפה), מיכאל בלו (נוער עמק חפר)
נשארו: מוריאל לוטאטי, מקסים קיקוס, דולב דראפיץ', בן קרטר, אביאל לוי, איתי ליקרמן
עזבו: גיא פרבר (מוצקין), ארד הררי (נע"ם), אנדרו אנדרוז (טורקיה), רום קורניליוס (מוצקין), קאהים סירייט

 

הפועל גליל עליון

מאמן: אבישי גורדון

הצטרפו: אורי אלבאז (נוער), רועי הובר (חולון), וין לנגסטון (רעננה), אופק בן יעקב (מוצקין)
נשארו: גוני יזרעאלי, רון סבג, די ג'י שארפ, חן גיא
עזבו: מירון רויינה (יבנה), ליאור קררה (נס ציונה), ראשד מאדן, ג'ו לואל אצ'וויל, אלון ספיר

 

הפועל חיפה

מאמן: אלעד חסין

הצטרפו: ניב ברקוביץ (אשקלון), עומר טל (מוצקין), ג'ורדן לואיס (קרית אתא), אייזיק רוזפלט (אשדוד), ג'סטין הארט (ארגנטינה), ראקים באקלס (צרפת)
נשארו: אופק אביטל
עזבו: נאור שרון (קרית אתא), אייזאה אייזנדורף (הפועל ת"א), יונתן לוי (כפ"ס)

 

אליצור "איתו" אשקלון

מאמן: רועי חגאי

הצטרפו: פול דילייני (הוד"ש), רוברט רוטבארט (ב"ש), אלירן חדד (שוהם), דודו שימריז (רחובות), אלון ספיר (גליל עליון), אריזונה ריד (שוויץ)
נשארו:
עזבו: עידן רג'ואן (צפת)

 

הפועל חבל מודיעין

מאמן: אלון שטיין

הצטרפו: איוון אסקה (דרום קוריאה), דיוויד מוסינדי (לוד)
נשארו: רז ניסים כהן, אלן סקוורר
עזבו: ארז מרקוביץ (לוד), מתן נאור (חדרה), אלכס וינוקר (פ"ת), בן שוהם (פ"ת), יניב שטראוס (נחל שורק),

 

א.ס. רמה"ש

מאמן: גיא קנטור

הצטרפו: טיירל נלסון (פינלנד), גל גילינסקי (יבנה)
נשארו: עודד שעשוע, ים יונתן, אמרי אנגל, אלון גילאי דותן, מוטי מוסקוביץ'
עזבו: איתי קרביוב (כפ"ס)

 

 

בני הרצליה

מאמן:

הצטרפו:
נשארו: אור לאומי, נועם אביבי, גייב לוין
עזבו: