טורניר ת"א הבין לאומי לנוער

אולם תיכונט יארח בחול המועד סוכות את טורניר ת"א הבין לאומי הראשון לנוער, בהשתתפות 3 קבוצות נוער בכירות מישראל ו-3 קבוצות נוער מאירופה. מחכים לנו 3 ימים של מפגשים בינלאומיים, וגם תחרות הטבעות ושלשות ביום של הגמרים. ארוע חובה לכל מי שאוהב כדורסל נוער. הכניסה חופשית הציבור מוזמן.


| לילך וייס

 

חגיגה של כדורסל מחכה לנו החל ממחר (שלישי) בת"א. מחלקת הספורט בעיריית ת"א בשיתוף מחלקות הנוער של מכבי והפועל ת"א ארגנו את טורניר ת"א הבין לאומי הראשון בהשתתפות קבוצות מרחבי אירופה. לצד שתי התל אביביות, הנציגה השלישית של ישראל תיהיה הפועל עמק יזרעאל מחזיקת הגביע, ומאירופה ישתתפו בטורניר קבוצות הנוער של לוקומוטיב קובאן (רוסיה), ספליט (קרואטיה) ואלבה ברלין (גרמניה).

ביומיים הראשונים של הטורניר (שלישי ורביעי) ישוחק שלב המוקדמות, בו כל קבוצה תשחק משחק או שניים ביום. כל הקבוצות נמצאות בבית אחד, וכל משחק יהיה בין נציגה ישראלית לנציגה אירופאית. בתום יומיים של משחקים יקבע הדירוג היחסי של כל קבוצה בבית, ומשם ימשיכו הקבוצות ליום האחרון בו יתקיימו משחקי הדירוג. ביום חמישי צפויה חגיגה אמיתי של כדורסל לאורך כל היום כשלפני משחק הגמר יערכו גם תחרות הטבעות ותחרות שלשות.

המשחק כולם יערכו באולם תיכונט שבת"א, הכניסה חופשית. למי שלא יצליח להגיע, המשחק יועברו בשידור ישיר באינטרנט וערוץ הספורט צפוי לשדר את משחק הגמר.

שימו לב: המשחק של עמק יזרעאל נגד ספליט נדחה לשעה 18:30