עוזי. הזדמנות חייועוזי מחליף את פרנקו
ספסל ,13/07/2009

מחזיקת הגביע הפועל חולון, שלא הצליחה לסכם עם מאמנה בעונה שעברה, מינתה במקומו את המאמן הצעיר שהוביל אשתקד את עירוני ר"ג להישארות בליגה בעונתו הראשונה כמאמן ראשי בליגת העל. כעת נותר רק תפקיד אחד על הקווים בליגה שלא אויש - זה של נהריה.

לחצו כאן ללוח ההעברות המעודכן של קיץ 2009

חודש אחרי יום הולדת 36, מקבל עמיר עוזי את הצ'אנס הכי גדול שלו בקריירה. בעונה שעברה, כאשר החליף את רובי בלינקו לו שימש כעוזר במשך כשנה וחצי, הוא עוד היה המאמן הכי אלמוני בליגה (תואר בו החזיק למשך שבוע אחד בלבד עד שהגיע אילון ביהם מקרית אתא).

בעונה הבאה, הוא כבר ירגיש את הלחץ מקרוב, כאשר ידריך את מחזיקת גביע המדינה, הפועל חולון. הוא מחליף את דני פרנקו, מאמן העונה שעברה, שלא הצליח לסכם את תנאיו במועדון ועזב. חולוניה היא הקבוצה הלפני-אחרונה בליגה שממנה מאמן, כאשר היחידה שעוד לא איישה את התפקיד היא עירוני נהריה.

עוזי החל את הקריירה בהפועל גבעתיים, בה אימן שבע שנים בכל הקבוצות הצעירות, כולל נוער לאומית וליגת העל לבתי"ס. בהמשך שימש כעוזר מאמן בהפועל ת"א בוגרים בליגה הלאומית וכמו כן הדריך במשך מספר שנים כמאמן ראשי בארצית קבוצות כהפועל גבעתיים, מ.ס. רמת אפעל, הפועל לוד ומכבי רחובות.

לפני שנתיים התמנה לעוזרו של רובי בלינקו בר"ג והיה שותף מלא להצלחה של הסיירת שהפתיעה את כל הליגה. בתחילת העונה שעברה, אחרי פתיחה של 5:0, הוקפץ לקווים ולמרות שלא הצליח להשתלב בשמינייה הראשונה, נשאר בליגה דרך סוויפ 0:3 במבחנים על קרית אתא.

חולון החתימה עד כה רק שחקן רכש אחד, אבי אליהו מהפועל יקנעם/מגידו, והשאירה מהסגל אשתקד רק את ליאור ליפשיץ. בקבוצה, שגם השנה תיאלץ להתמודד עם תקציב מהצנועים בליגה, הביעו רצון להחזיר כמה שיותר בוגרי מחלקת הנוער כמו אליהו, ויעשו מאמץ להביא את שון דניאל, דרור דווידי ואחרים.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();