אדלשטיין: "זה הפסד מיותר"
ניב שמולי ,07/09/2015

המאמן הלאומי הביע את אכזבתו מההפסד הערב לבוסניה 86:84 וחש תסכול רב. מקל: "זה מתסכל, היינו קרובים לשמינית הגמר. נתאושש מחר ונבוא מוכנים לפולין".

-- ניב שמולי, מונפלייה --

נבחרת ישראל יכלה להעפיל כבר הערב לשלב הבא אבל רשמה הפסד מרגיז 86:84 לבוסניה וכעת תצטרך לנצח את פולין ברביעי. הבוסנים נכנסו בשלב מוקדם לפיגור אבל שני סלים גדולים של קיקיאנוביץ' (אחד ששלח להארכה ואחד שניצח את המשחק) הולידו הפסד ראשון לנבחרת. הנבחרת החטיאה 10 זריקות עונשין ובנוסף נכנעה ל-20 נק' של בוסניה מריבאונד ההתקפה.

ארז אדלשטיין: "הסטטיסטיקה היא ללוזרים וכשמפסידים בודקים את הסטטיסטיקה. הובלנו לאורך 35 דק' והיה לנו הזדמנות לעשות פאוול, אבל גם הגדולים ביותר טועים וזה קורה. ידענו שבוסניה יבואו נחושים ויחזרו למשחק. זהו הפסד מיותר עבורנו".

מבחינת כדורסל אמר המאמן: "הם הרגו אותנו בריבאונד ההתקפה וכשמחטיאים כ"כ הרבה עונשין במשחק צמוד זה עולה לך בהפסד. היתה הוראה לבצע עבירה וכולם ידעו זאת".

על העובדה שההפסד נבע אולי בגלל העייפות הגיב המאמן: "גם ברבע האחרון ובהארכה הובלנו. המשחק הזה פיזי ואינטנסיבי. בוסניה קשוחים מאד והם פשוט הרגו אותנו בריבאונד ההתקפה".

גל מקל: "חבל שלא יצא לנו לבצע עבירה, זה מאד מתסכל כי היינו קרובים לשלב הבא. היו לנו כמה טעויות של ריכוז וזה כואב. כעת הקלפים מתערבבים מחדש אבל ננוח מחר ונבוא למשחק מול פולין".

הגארד המשיך והוסיף: כמו שבהפסדים חגגו בדיוק כמה שעות ככה גם עכשיו בהפסד. מחר נקום ליום חדש, ננוח ונצבור כוחות ונתארגן למשחק הבא".


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();