ירושלים ראשונה
ספסל ,05/12/2015

הפועל ירושלים קטעה את רצף ניצחונות הבית של מכבי חיפה עם 84:86 גדול אחרי הארכה (סל שיוויון ענק של רוזו'), והיא חוזרת למקום הראשון.

לליגת ווינר סל יש מוליכה חדשה-ישנה. הפועל ירושלים שברה את רצף הניצחונות הביתיים של מכבי חיפה וחזרה למקום הראשון עם 84:86 דרמטי לעיני 3,500 צופים בהיכל רענן כץ בצהרי יום שישי.

זה היה אחד המשחקים הכי מותחים והפכפכים שראינו העונה בליגה. סל גדול של רנה רוז'ו מריבאונד התקפה כפה שוויון 77:77, האדומים התאוששו וחזרו להוביל בהארכה, אבל יפתח זיו, שעלה רגעים קודם לכן לראשונה מהספסל קיבל הזדמנות להשוות שוב, שתי שניות לסיום. אלא שהגארד הצעיר עוד היה קר והחטיא והאדומים חגגו ניצחון דרמטי.

דונטה סמית' היה המצטיין במשחק עם שיא עונתי של מדד 42 וסל ופאול חשוב בהארכה שלקח מחיפה את ההובלה בפעם האחרונה. אי.ג'יי רולנד לא היה בשיאו, אבל כרגיל לקח אחריות במאני טיים וידע לעשות את המהלכים האחרונים בסיום. גם בר טימור, לא מקלעי העונשין המובילים העונה בליגה, הפגין קור רוח מרשים עם 2 מ-2 מהקו ברגע קריטי וליאור אליהו היה צריך הארכה נוספת כדי לסיים עם טריפל דאבל.

בצד השני חיפה יוצאת מתוסכלת, אבל יש לה הרבה ממה לשאוב עידוד. ההגנה הקשוחה שלה כפתה 20 איבודים, רג'ינאלד באקנר המשיך את המומנטום מהשבוע שעבר עם 13 נקודות ב-12 דקות בלבד וג'ון דיברתולומיאו הוכיח שהוא יודע לעשות עוד כמה דברים חוץ מלקלוע, אגב כמו "להחטיא טוב", כפי שהחמיא לו רנה רוז'ו בעקבות זריקת העונשין בסיום הזמן החוקי. עם קצת יותר מזל, הירוקים היו נכנסים לשבת מהמקום הראשון, אבל כפי שהם נראו היום, זה עוד עשוי לקרות בהמשך.

כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();