רמי הדר. חיפה צולחת את נהריה (מנהלת הליגה)ליגת העל: הכל כרגיל
ספסל ,20/12/2015

הפועל חולון ממשיכה להראות רע, וכבר לאחר הפסד שלישי רצוף, הפעם 75:68 לבני הרצליה. מכבי חיפה מביסה במשחק חוץ את עירוני נהריה 80:61.

-- אוהד גרייבסקי --

עירוני נהריה - מכבי חיפה 80:61

חיפה עלתה למשחק חוץ קשה בנהריה, בו הפסידו שתי הקבוצות הבכירות של הליגה, אבל הביסה את המקומיים במשחק גדול של רנה רוז'ו (19 נקודות) וויל גרייבס (23 נקודות, 9 ריבאונדים). שחקניו של רמי הדר שלטו במשחק מתחילתו ועד סופו, ופתחו פער שלא היה ניתן למחיקה כבר מתחילת הרבע השני, כאשר המחצית הראשונה מסתיימת בתוצאה 42:29. החיפאים המשיכו להגדיל את הפער עד סיום המשחק, כאשר בצד של נהריה בראון, אומה וברקוביץ (היחידים בקבוצה בדאבל פיגרס), מונעים מהקהל המקומי לראות תבוסה באמת משפילה.

בני הרצליה - הפועל חולון 68:76

משחק שלישי ברציפות לחולון בעידן שמיר ללא ניצחון. שחקניו של מיקי גורקה, שאיבדו את תום מעיין בשבוע שעבר, היו טובים יותר במחצית הראשונה, וסיימו אותה ביתרון 33:39. במהלך המחצית השנייה הצליחו להגיע ההרצליאנים ליתרון של כמעט עשרים נקודות בהובלת סינגלסטון ודניס. חולון התעוררה, וקלייבורן עזר לקבוצתו לצמק את הפער עד ל65:69 דקה לסיום. אבל זה היה הכי קרוב שהאורחים הצליחו להגיע אליו, והרצליה מנצחת בסיום 68:75, ומסבכת את הפועל חולון בתחתית.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();