ליאור אליהו (מנהלת הליגה)בליגה, מעל כולם
ספסל ,17/01/2016

הפועל ירושלים ניצחה בקרב הצמרת את מכבי ראשון לציון 72:84 והראתה, שלפחות בליגה המקומית, היא הטובה שיש כיום. ליאור אליהו (12 נקודות, 11 ריבאונדים ו9 אסיסטים) ומאט ג'יניג (18 נקודות) הצטיינו.


-- אוהד גרייבסקי --

שחקניו של דני פרנקו הראו יכולת טובה לאורך חלקים רבים של המשחק, וניצחו משחק חשוב גם מוראלית, לקראת המשחק החשוב ביורוקאפ בצרפת. דא'ור פישר, שחזר מארה"ב אחרי מות אביו, סיפק לאדומים גיבוי נוסף בכל הקשור לריבאונד וחסימות, ובארינה מקווים לראות דברים דומים במשחק החשוב ברביעי מול שטרסבורג.

הרבע הראשון נגמר ביתרון 21:19 לאורחים, כאשר שון דוסון מוביל את קבוצתו עם 7 נקודות. ירושלים עלתה אחרת לרבע השני, ופתחה אותו בריצת 10-0, ובזכות דקות טובות של מאט ג'נינג עלתה ל26:36. גפני וג'נינג המשיכו להראות יכולת טובה, ובסיום המחצית הראשונה לוח התוצאות הראה 32:44 לאדומים של פרנקו. הפועל ירושלים העלתה הילוך, ובראשות הלפרין וסמית הגדילה את הפער ל36:55, וסל של הלפרין והמקומיים עברו את סף יתרון העשרים נקודות. שחקניו של דני פרנקו, בהובלת הלפרין ואליהו, המשיכו לשמור על הפער באזור העשרים נקודות, ותוצאת הרבע השלישי הייתה 53:70 לאדומים. הרבע אחרון היה לפרוטוקול בלבד, כאשר הקבוצות משחקות בעיקר על הפער, בסיום המשחק המשחק, 72:84 להפועל ירושלים.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();