על: ואז הגיע הרבע הרביעי
ספסל ,22/02/2016

עירוני נהריה מתחה את מכבי תל אביב, אך משחק מדהים של לנדסברג קבע 66:78 לצהובים. בארינה, הפועל ירושלים ניצחה את הפועל תל אביב 67:72 במותחן שהסתיים רק ברבע הרביעי.

-- אוהד גרייבסקי --

מכבי תל אביב - עירוני נהריה 66:78

הפתגם אומר שמצדה לא תיפול שנית, ועד הרבע האחרון זה היה קרוב לקרות, אבל שחקניו של זאן טבק התעשתו בזמן, וניצחו בביתם את עירוני נהריה. שלושה רבעים צמודים היו במשחק הזה (המחצית הראשונה הסתיימה התוצאה 39:39), כאשר את הצהובים מוליך סילבן לנדסברג, ומנגד את האורחים מנהריה מובילים האואל וקלארק. אבל אז הגיע הרבע האחרון, מכבי תל אביב בראשות לנדסברג ורוצ'סטי פתחו מבערים, ושחקניו של אריק אלפסי לא הצליחו לחזור למשחק ולצמק את הפער. בסיום 66:78 למכבי תל אביב.

הפועל ירושלים- הפועל תל אביב 67:72

המחצית הראשונה למשחק אופיינה במשחק צמוד, כיאה למשחקים בין שתי הקבוצות, כאשר השחקנים של שרון אברהמי ודני פרנקו לא מצליחים לפתח הפרש משמעותי. ירושלים בראשות ליאור אליהו (12 נקודות במחצית הראשונה) ויותם הלפרין (7 נקודות) ירדה למחצית כאשר ידה על העליונה בתוצאה 31:37. הפועל תל אביב לא נתנה לקבוצה של פרנקו לברוח ברבע השליש, וסל של סימונס השווה ל46:46. אבל אליהו והלפרין היו שם גם הפעם כדי לשמור על היתרון בצד הירושלמי, והקבוצות ירדו להכנות לרבע האחרון שלוח התוצאות מראה 48:51 לירושלים. גם ברבע האחרון הקבוצות נלחמו עד זב דם (ובר טימור אשכרה ירד מהמגרש כאשר ראשו מדמם), אבל כמו ברבעים הקודמים, גם כאן ידם של הירושלמים, בראשות טימור, רולנד ואליהו הייתה על העליונה. בסיום, 72:67.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();