ניר ברקת מוציא את המשחק לדרךהפועל ירושלים בליגת האלופים
ספסל ,15/03/2016

במסגרת יום המעשים הטובים, קיימה אלופת המדינה הפועל ירושלים משחק ראווה עם שחקני ליגת האלופים, ליגה לשחקנים בעלי צרכים מיוחדים שהוקמה השנה בבירה.

-- קורל שמש --

במסגרת יום המעשים הטובים, נשלחתי עם האגף בו אני משרתת לצפות במשחק הכדורסל של ליגת האלופים (קבוצת צמי"ד) – ליגה של אנשים בעלי צרכים מיוחדים שנפתחה העונה בירושלים ומכילה 8 קבוצות. למשחק הצטרפו שחקני קבוצת הפועל ירושלים. באולם שהיה מלא בתחום שהוקצה היו חיילים שבאו לצפות במשחק ביחד עם ילדי בתי ספר מיוחדים. שנייה לפני תחילת המשחק עלו לפרקט האריה המפורסם של הפועל ירושלים וחברי חב"ד שחיממו את האווירה והקפיצו את הקהל בשירת "משנכנס אדר" ו"להיות בשמחה".

שחקני הפועל ירושלים התפצלו ל2 קבוצות ולאחר מכן התחלקו בין 4 הקבוצות של קבוצת צמי"ד למשך הטורניר. תחילה שפט את המחצית הראשונה של הטורניר מאמן קבוצת הבית של הבירה דני פרנקו ואת המשך הטורניר שפט ראש עיריית ירושלים ניר ברקת. כצופה מהצד, נהנתי. נהנתי מהאווירה, נהנתי לראות את הנתינה של הפועל ירושלים- גאה להיות חלק מעולם הכדורסל. גאה בזה שיש שחקנים שבאמת נתנו את כולם ולא "עשו טובה". נהנתי לראות משחק של כדורסל בלי אגו, בלי שהשחקנים ינסו להרשים. משחק שבו כל המשחק הייתה עבודת צוות על מנת לגרום הנאה למשתתפי הטורניר. ההנאה של הילדים בקהל, ההנאה של משתתפי הטורניר, כל אלו הדבר הכי טוב שאפשר לקבל. אז בשמי ובשם כל מי שהיה בקהל, כל צוות הפועל ירושלים, תודה. בכלל לא ברור מאליו.

ליאור אליהו: "היה מהמם לראות אותם מאושרים ולשחק איתם הייתה חוויה אדירה. אני שמח שיש לנו את הזכות הקטנה הזאת בעולם לגרום למישהו לחייך ולשמוח, ואני מאחל לחברה החמודים האלה את כל הטוב שבעולם."


ליגת האלופים. צילום: ליאור קסטנברג, דוברות מג"ב


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();