יפתח זיו. הוביל את אשדוד לקאמבקגביע המדינה: אשדוד ברבע הגמר
ספסל ,01/12/2016

עירוני רעננה הצליחה למתוח את מכבי אשדוד במשך שלושה רבעים, אבל לא יכלה לעומק ולאינטנסיביות שהציגה הקבוצה של מאיר טפירו וסיימה את דרכה בגביע. אשדוד ברבע הגמר עם 76:60.

במשך שלושה רבעים נדמה היה שהסינדרלה מהסיבוב הראשון במשחקי הגביע, עירוני רעננה, תכה שנית יריבה מליגת העל, אולם הפעם זה הסתיים בניצחון חוץ לקבוצה מהליגה הבכירה.

גיא לביא פתח נהדר את המשחק והוביל את רעננה ליתרון 8:3 אחרי 5 דקות. צ׳ייס סימון שמר את אשדוד בתמונה, אבל הרבע נגמר ב- 15:11 למקומיים עם שלשה של גלעד קרני. סמי גיבנס וגיא לביא המשיכו את הדהירה של רעננה שכבר עלתה ל- 30:20 ול- 33:24 במחצית.פתיחת המחצית השנייה עוד הייתה צמודה, אבל התעוררות של יפתח זיו וצ׳ייס סימון קיזזה את היתרון של רעננה, כש- 7 דקות בתוך הרבע הראה הלוח 46:42 לאשדוד, שקלעה בפחות מרבע אחד כמעט את כל סך הנקודות שקלעה במחצית. נקודות של ג׳ייק כהן קבעו 52:46 לאשדוד בתום הרבע.הרבע האחרון כבר היה שייך לאשדוד, שהעלתה הילוך בהתקפה ועם נקודות של דניאל יואינג ורדם אריאל כבר עלתה לדו ספרתי. אד דניאל הצטרף לחגיגה והוסיף האליאופ, רעננה לא מצאה את הטבעת, ואשדוד חגגה את דרכה לרבע הגמר.

לרעננה: סמי גיבנס 23, גיא לביא 11, ג'וש היירסטון 9, יובל זוסמן וגלעד קרני 6 כ"א, לירן מורן 3, עידן פז 2.

לאשדוד: צ'ייס סיימון 17, ג'ק כהן 15, אד דניאל 14, יפתח זיו 9, דניאל יואינג 9, אדם אריאל 6, בן אלטיט וקליסטוס איזוקו 3 כ"א.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();