נתניה נגד מוצקין (צילום: קרית מוצקין)גביע האיגוד: נתניה נגד מוצקין, טייק 2
ספסל ,15/02/2017

חצי גמר גביע המדינה? חצי גמר גביע האיגוד! מוליכות המחוז הצפוני בדו קרב כפול השבוע ושבוע הבא ולנו נותר רק להנות. בדרום הערב תיקבע העולה כשבאר טוביה המפתיעה תארח את שוהם מהצמרת למשחק גומלין.

-- אדי מינץ האחד והיחיד --

גביע האיגוד - צפון

מכבי קרית מוצקין - אליצור עירוני נתניה (19:00, נווה גנים, קרית מוצקין)
הקלאסיקו של מחוז ארצית צפון שוב איתנו. רק לפני שבוע וחצי הן נפגשו למשחק עונה לוהט בליגה והנה השבוע לא פחות מפעמיים על הזכות להעפיל לגמר גביע האיגוד. מי הפיבוריטית ? אין כזאת.

בליגה כ"א אחת הפתיעה את יריבתה דווקא בחוץ וגם בגביע רק הבלתי צפוי יהיה צפוי. שתיהן ניצחו השבוע בקלילות יריבות תחתית (וקלעו כ"א מעל 90 נק') כך שהכלים ההתקפיים שלהן בהחלט עובדים. המפגש הכפול יוכרע בסופו של דבר בהגנה.

המפגש הראשון במוצקין שוב ימלא את האולם על גדותיו ונראה שהמארחים יסיקו מסקנות ולא יתבטלו כמו בליגה לפני שבועיים. צמד המפגשים יהיה טעון, טקטי והרבה יזע (או דמעות) יפגשו על הפרקט. ההימור שלי שכ"א תנצח פעם אחת ורק הפרש הסלים יכריע. האם אחת תביא גביע והשנייה עלייה ללאומית ? נדע בהמשך. בהצלחה לכולם.


גביע האיגוד - דרום


הפועל באר טוביה - מכבי שוהם (19:30, ביה"ס רגבים, מושב אמונים)
שוהם ניצחה במשחק הראשון 66:68, כך שהכל פתוח לקראת הגומלין. בליגה היא אומנם מתחת לקו האדום, אבל אסור להספיד את באר טוביה. הדרומים מציגים מומנטום חיובי בתקופה האחרונה: ניצחונות סופר חשובים על קרית אונו ולוד קירבו אותם חזרה אל הליגה ופתחו מחדש את המאבק נגד הירידה. מנגד שוהם מהמקום השלישי רשמה השבוע הפסד מאכז מול חבל מודיעין. היא עדיין הפייבוריטית למשחק הקרוב, ותנסה להיראות יותר טוב הערב מאשר במשחק הראשון.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();