וורן. וואוופלייאוף לאומית: הוד"ש הדיחה את רעננה
ספסל ,14/04/2017

מי היה מאמין. מוליכת העונה הסדירה הלכה הביתה אחרי הפסד שני ברבע הגמר למכבי הוד השרון, שסיימה את העונה במקום השמיני וחוללה סנסציה אדירה. הוד השרון תפגוש בחצי הגמר את המנצחת בין נס ציונה לר"ג / גבעתיים.

--בועז נוריאלי--

טרוף בהוד השרון. הקבוצה של חנן הירשוביץ' השלימה ניצחון כפול תוך שלושה ימים על עירוני רעננה, מוליכת העונה הסדירה, ומול הקהל הביתי הנהדר שלה חגגה העפלה לשלב חצי גמר הפלייאוף. רעננה, שהגיעה למשחק בידיעה שחרב ההדחה מונחת על צווארה לא עמדה בלחץ בדקות ההכרעה והלכה הביתה מוקדם מהצפוי. בתחילת המשחק, אפילו זיווה היו"ר של רעננה התיישבת לידי ואומרת בבטחה שהיום רעננה לא מפסידה ואבא שלה מודיע לי לכתוב עליה רק דברים טובים. מה שהם לא לקחו בחשבון זה את סטורם וורן וורנון טיל.

שתי שורות ראשונות תפוסות לכל המי ומי של הוד השרון והסביבה ואני נאלץ לוותר על הכסא הקבוע ולנדוד לשורה מספר 4. מתחילים.

רעננה עולה עם לביא, קרני, זוסמן, גיבנס והרסטון. הוד"ש עם ששון, סימין, טיל, בוכמן וורן. רעננה מגיעים חדים ונחושים בהגנה ואחרי דקה כבר 0:5 עם שלשה של זוסמן אבל בוכמן עם שלשה פנויה מהפינה מחזיר את הצבע ללחיים של חנן. רעננה ממשיכים בבליץ עם סגירה הרמטית של טיל כשהרסטון ולביא מעלים ל 2:10. וורן עם הטבעה גדולה במתפרצת נכנס למשחק ומייד מקבל את העבירה השלישית שלו 5 דקות לסיום הראשון. שעשוע עם 8 רצופות משווה ל 14 כשמיד אח"כ סימין מעלה את המקומיים ליתרון ראשון 14:17. ההפרש נשמר עד סיום הרבע 19:22 הוד השרון.

שעשוע פותח את השני עם שלשה והוד"ש כבר בשש. רעננה במשחק מסודר לא מאבדים את הראש וגיל בני עם שלשה מחזיר את היתרון האורחים ל 25:26. הנדנדה נמשכת כשסימין עם שלשה מחזיר את היתרון למארחים. התחממות קלה בגזרת הזרים, החטאות מסמרות שיער משני הצדדים והמחצית מסתיימת עם שלשת קלאץ' של הקפטן המקומי אורן מנסקי והוד השרון ב 38:41. וורן ושעשוע עם 12 כ"א כשגיבנס עם 10 נ', 9 ריב' ו 5 אס'.

פתיחה אינטנסיבית לרבע השלישי מצד שתי הקבוצות עם עבירה טכנית להרסטון (3#) והרבה מאוד לחץ אצל רעננה. וורן מחזיק את ההתקפה של המקומיים ומעלה לבד ל 45:50 אבל רעננה לא נשברת וגיל משווה עם שלשה כשחנן מזעיק טיים אאוט 6 דקות לסיום הרבע. גיל בני ממשיך בתצוגת השלשות הפרטית שלו אבל יורד עם עבירה רביעית 3 דקות לסיום הרבע. רעננה עם תלונות קשות לשיפוט נשארת במשחק והשלישי מסתיים עם יתרון שביר של הוד השרון 64:65. פלייאוף.

רבע רביעי שכולו מלחמה ואחרי 2:30 דקות 68:67 רעננה. המקומיים בדקות טובות של וורן ושעשוע חוזרים למשחק, איבוד ראש של רעננה ופתאום כבר 6 למקומיים 69:75 כששעשוע מסיים מתפרצת קלה 5 דקות לסיום. רעננה לא מוותרים על העונה כשגיבנס מוריד ל 2 אבל מייד אח"כ טיל בכניסה אמיצה וורן עם חסימה בהגנה והמקומיים ב 73:77 שלוש דקות לסיום. שעשוע יורד בחמישית ובני מוריד מהקו ל 74:77. המקומיים יוצאים להתקפה קריטית בסיומה וורן קובר שלשה עם 4 ידיים על הפרצוף. הוד"ש ב 6 וברק פלג מזעיק טיים אאוט כשעונה שלמה על המאזניים. גיבנס חוזר מפסק הזמן עם שלשה גדולה, התקפה אח"כ יורד עם עבירה חמישית ולאחריה טכנית עם מילים מיותרות שזרק לשופטים. קרני מהקו מוריד ל 79:81, חוטף לטיל, הרסטון משווה מהקו ואנחנו 1:07 לסיום.

מנסקי דורך על הקו ורעננה בהתקפה. בני נכנס לצבע ומחטיא, וורן במאבק על הריבאונד בסיומו קרני מקבל את החמישית וכדור הוד השרון. טיל מאבד, בני מחטיא שלשת NBA ופסק זמן חנן 20 שניות לסיום. עבירה של זוסמן על טיל שקולע רק אחת ורעננה בהתקפה אחרונה כשגיל מאבד כדור של עונה ומבצע עבירה חמישית על וורן שקולע אחת מהעונשין. זוסמן עוד מחטיא שלשה והוד השרון בחצי גמר עם 81:83. סנסציה מקומית.

השחקן המצטיין: בדרך כלל אני בוחר ישראלי מצטיין אבל זה פלייאוף וסטורם וורן השאיר את כולם מאחור. 32 נקודות, 13 ריב', סחיטת 10 עבירות ומדד 39 מטורף כשהוא סוחב על הכתפיים הרחבות שלו את הוד השרון לחצי גמר. ורנון טיל לצידו בלט עם 11 נק', 13 אס' ו 8 ריב' וכמובן עודד שעשוע שמגיע לפלייאוף בכושר שיא ומסיים עם 18.

קלעים:

להוד השרון: סטורם וורן 32 (13 רב'), שעשוע 18, טיל 11 (8 רב', 13 אס', 3 חס'), איגור סימון 9, בוכמן 8 (11 ריב'), מנסקי 3, ששון 2. כן שיחקו: שי בסיס ומלכוב.

לרעננה: סמי גיבנס 18 (10 רב'), גיל בני 18, זוסמן 12, ג'וש הרסטון 11 (6 רב'), גיא לביא 11 (5 אס'), קרני 5, לירן מורן ובריסקר 3 כ"א. כן שיחקו: בריסקר ונוימן.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();