ניר קפלן יאמן את מגדל העמק
אלירן כהן ,11/06/2017

ניר קפלן, ששימש בשנים האחרונות כעוזרו של אריאל בית הלחמי בהפועל גלבוע / גליל חוזר ללאומית וישמש כמאמנה של הקבוצה המאוחדת מהעמק בעונה הקרובה. ועל הפרקט: דאבל ייבגני מצאו קבוצה - ליוטרין נשאר במוצקין, חולודוב מצטרף לרחובות.

הפועל מגדל העמק / עמק יזרעאל היא הקבוצה ה- 12 בליגה שממנה מאמן לעונה הקרובה. אחרי שבסוף השבוע הייתה זו הפועל כפר סבא שמינתה את יוסי בונן, הקבוצה מהעמק החזירה ללאומית את ניר קפלן, ששימש בשנתיים האחרונות כעוזרו של אריאל בית הלחמי בהפועל גלבוע / גליל.

קפלן אימן ב- 6 השנים האחרונות במחלקת הנוער של גלבוע גליל כשבין השאר הוביל את קבוצת הנוער לגמר גביע המדינה נגד הפועל ירושלים. כמו כן זכה עם עמק חרוד באליפות ליגת העל לבתי הספר, ונבחר למאמן העונה בליגת הנוער בעונת 14/15. קודם לכן אימן את נצרת עילית וקריית אתא בלאומית.


לצד המהלך המסקרן של מגדל העמק / עמק יזרעאל - שתי קבוצות נוספות ביצעו במהלך סוף השבוע צעדים נוספים להשלמת סגל השחקנים.

מכבי רחובות צרפה לשורותיה את הגארד ייבגני חולודוב (21, 1.80) ששיחק אשתקד במגדל העמק והיה לאחד הצעירים המסקרנים בליגה. לפני שנתיים שיחק חולודוב במכבי בת ים בליגה הארצית וראה את רחובות עוברת את קבוצתו בשלב חצי הגמר, כל הדרך ללאומית. העונה סיפק 8.6 נקודות למשחק, 2.2 רב' ו3.4 אס'.


מכבי קריית מוצקין בצעד נוסף של המשכיות בסגל שמרה על הסנטר ייבגני ליוטרין (29, 2.00) שימשיך לעונה נוספת במועדון. ליוטרין יחזור לליגת המשנה אחרי שכבר עבר בה לא מעט תחנות (רמת השרון, יבנה, באר יעקב) אך לא הצליח להטביע חותם. לפני שנתיים הוביל את עמק יזרעאל לגמר הפלייאוף, והוא צפוי לפגוש במהלך העונה את מאמנו מהימים בעמק, עודד הנדלר, שימשיך בתפקידו עונה נוספת כעוזר מאמן בהפועל עפולה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();