פורת. נשאר ברחובותלאומית: בסימן המשכיות
אלירן כהן ,19/06/2017

גור פורת ממשיך לעונה שלישית ברחובות. אלמוג ברק וניר נצר נשארים לעוד עונה במוצקין. בחיפה אמנם עדיין אין מאמן, אבל שחקן נוסף חתום כבר יש - אופק אביטל.

שלוש החתמות, מעניינות יותר או צפויות פחות בליגה הלאומית.

מכבי רחובות אחת הקבוצות המפתיעות של העונה האחרונה סגרה לעונה נוספת עם הפורוורד גור פורת (38, 1.97) שהעפיל עם הקבוצה מהארצית ללאומית לפני שנתיים ויפתח את עונתו השלישית ברציפות במועדון. פורת, שכבר נדמה היה לפני ארבע שנים שהחליט לקחת צעד אחד אחורה בקריירת הכדורסל שלו כשבחר לרדת לארצית, סיפק בעונה האחרונה 11.1 נקודות, 5.2 ריבאונדים ו- 2.6 אסיסטים בממוצע למשחק, והוביל את רחובות לשלב רבע גמר הפלייאוף. את מרבית הקריירה שלו חילק בין קבוצות הצפון (עפולה, גלבוע, מכבי חיפה) והשפלה (אשקלון, רמלה).

קבוצה נוספת שביצעה מהלך המשכיות מחייב נוסף היא מכבי קריית מוצקין שהמשיכה לעונה שלישית ברציפות עם הפורוורד אלמוג ברק (25, 2.02) שימשיך במועדון לעונה שלישית ברציפות. בעונה שעברה היה ברק שותף משמעותי למסע העלייה של מוצקין ללאומית, ולשני הצדדים המשך שיתוף הפעולה היה ברור. לפני שנתיים נבחר לחמישיית העונה בליגה הארצית.

מי שעוד חתם אמש על חוזה לעונה נוספת בקבוצה של יוסי שוורץ הוא הגארד ניר נצר(22, 1.91) שהצטרף לקבוצה בעונה שעברה והיה אחד האקס-פקטורים המשמעותיים של מוצקין בסדרת הגמר נגד נתניה. נצר, גמו ברק, כבר עבר סיבוב קצר בלאומית (אלמוג ברק עשה זאת עם ביאליק, נצר עם גליל עליון לפני שנה) ובמוצקין השנה הוא צפוי לקבל תפקיד משמעותי הרבה יותר מזה שהיה לו לפני שנתיים. אלמוג ברק וניר נצר ימשיכו לשתף פעולה עם ליאור שגב ויבגני ליוטרין שחתמו בקבוצה בשבועות האחרונים. הרכש החיצוני היחיד שביצעה עד כה מוצקין היה, כזכור, איגור סימין.

הפועל חיפה עדיין לא מצאה מאמן, אבל ממשיכה להשלים עבורו קאדר צעירים מבטיח. אחרי ניב משגב וחבורת בוגרי מחלקת הנוער, הגיע תורו של אופק אביטל (20, 1.91), שגדל בכלל בצד הירוק של העיר, להחליט להשאר וללבוש אדום גם בשנים הקרובות. אביטל הצטרף לקבוצה באמצע העונה שעברה וסייע לקבוצה להשאר בליגה עם 7.1 נקודות בממוצע למשחק.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();