ליגת הקיץ: גמר אדום שחור
ספסל ,27/06/2017

ערב מרתק של חצאי גמר בליגת הקיץ Run 2 Success מאחורינו, ואנחנו לקראת רגעי השיא. ביום חמישי יפגשו לגמר הגדול קבוצות הנשים האדומות מול הכחולות, ולאחר מכן בגמר הגברים האדומים של יועד אגמון נגד השחורים של קטיה אברמזון הכניסה חופשית, הציבור מוזמן.

ליגת הקיץ מגיעה לרגעי ההכרעה שלה. יום חמישי, החל מ18:00, בית דני. תחילה יעלו קבוצות הנשים האדומות של אורי אטישקין והכחולות של חן מנור. השתיים כבר נפגשו במהלך שלב הבתים והאדומות יצאו עם ידם על העליונה? יקחו גם את הגמר? נחכה ונראה. מייד לאחר מכן (20:30) יחל גמר הגברים בין הפועל קטיה לבין האדומים של יועד אגמון. שתי הקבוצות מחזיקות מאזן מושלם של 3 ניצחונות ללא הפסדים עד כה. במשחק על המקום החמישי ניצחה הקבוצה הכתומה של קובי בן עטיה.

הגמר ביום חמישי יכלול גם תחרות סקילס ותחרות הטבעות!


אמש כאמור נערכו חצאי הגמר. במשחק הראשון שיחקו הלבנים של איתי נתיב נגד האדומים של יועד אגמון. האדומים הגיעו ללא הפסדים ומהמקום הראשון בבית, אבל דווקא הלבנים פתחו היטב ובלי רגשי נחיתות. דיויד מוסינדי קלע 9 נקודות והוביל את הלבנים ליתרון 12:15 אחרי 10 דקות, בצד השני אלון זוננפלד ויונתן אברמסון תרמו 5 כ"א לאדומים.

המומנטום נשאר אצל הלבנים שהראו גם יכולות קליעה מחוץ לקשת. אמיר אבנרי הוביל את הקבוצה של איתי ליתרון דו ספרתי 23:35 בהפסקה. האדומים חזרו הרבה יותר חדים לחצי השני והתחילו לצלוף מכל בלטה בצבד וקיזזו את הפער. 12 נקודות של אבמרסון עזרו לאדומים לחזור למשחק והיתרון הצמטק ל49:52 בלבד לקראת הרבע האחרון.

האדומים המשיכו במומנטום, והצליחו להשלים את המהפך ולהעלות ליתרון קל. 5 נקודות של אביב קלב לא הספיו עבור הלבנים שירדו בסיום מאוכזבים. האדומים עם ניצחון צמוד 66:63 ומקום בגמר.

קלעו ללבנים: דיויד מוסינדי 17, אמיר אבנרי 13, יניב חביב ואביב קלב 10 כ"א, ים סלמאן 7, נעם עמי ואורן אמוץ 3 כ"א.

קלעו לאדומים: יונתן אברמסון 22, אלון זוננפלד ויואב וקנין 8, רועי דרום ואמיר זילברמן 7, עידו אלון 6, בני אלעזר 4, טל עמר 3.


בחצי הגמר השני השחורים של קטיה אברמזון פגשו את הלבנים של עודד וולפסון. הפועל קטיה כהרגלה פתחה חזק והפציצה מחוץ לקשת (2 של ליעד משען) ועלתה ליתרון קל. טל עמר וגיא גיל בצד השני שמרו את הלבנים במשחק, ואחרי 10 דקות 17:21 להפועל קטיה.

גם ברבע השני השחורים שלטו במשחק ולא הורידו את הרגל מהגז כשמשען ממשיך להוביל את ההתקפה יחד עם תומר כהן. אחרי רבע קטלני, הפער של השחורים גדל ל32:52. 7 נקודות בלבד קלעה הפועל קטיה ברבע השלישי. הלבנים בניסיון לחזור למשחק לחצו על גל המגרש והקריבו עברות וזה השתלם להם. רועי שטרן תרם נקודות בצבע, גיל הוסיף 2 שלשות ויש לנו מהפך. 61:59 לבן אחרי חצי שעה של משחק.

אבל לרבע האחרון הפועל קטיה עלתה שוב קטלנית, מהר מאוד החזירה לעצמה את היתרון ושמרה עליו עד הסיום עם 11 נקודות ברבע של דימה גובקו. 71:82 בסיום.

קלעו לשחורים: תומר כהן 29, דימה גובקו 21, ליעד משען 15 (3 שלשות), עמרי שיינין 10, מתן משיח 3, מרטין מונייר 2.

קלעו ללבנים: גיא גיל 22, רועי שטרן 17, שמואל מלכוב 11, עמרי שובלי וגל עמר 6, עדי ישראלי 4, עומר אלון 3, ג'ון סטפאן 2.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();