ספסל מציגים: גיוס הקיץ הגדול
ספסל ,28/06/2017

מה דעתכם על צעיף האליפות של הפועל ירושלים? אולי כדור חתום על ידי סגנית האלופה מכבי חיפה? אולי בכלל אתם בכיוון של חולצת האליפות של עידו קוזי'קרו ממכבי קרית מוצקין, או של רביב פיטשון מעירוני נס ציונה?

היכנסו עכשיו ל פרוייקט גיוס הקיץ של ספסל

רוצים במתנה מנוי לנבחרת ישראל ביורובאסקט 2017? אם בתום תקופת הפרוייקט נגיע ל3000 ש"ח נחלק מנוי מתנה לאחד מכם שתמך בסכום של לפחות 20 שקלים.

עוד עונה מוצלחת הסתיימה לה במערכת 'ספסל'. וגם השנה קיימנו פרוייקטים למען הכדורסל: התחלנו אי שם בקיץ הקודם עם טורניר ההכנה הראשון לליגה הארצית, וסיימנו עם טקסי המצטיינים המסורתי שכללו השנה גם את ליגת הנערות לאומית. בשביל שזה יקרה גם בעונה הבאה - אנחנו מזמינים אתכם לתמוך בפרוייקט שלנו ולדאוג שהמסורת תימשך!


באוקטובר הקרוב אתר 'ספסל', הבית של הכדורסל הישראלי, יחגוג 20 שנות פעילות. כן, גם אנחנו לא מאמינים. בשני העשורים האחרונים צוות האתר עבד בהתנדבות מלאה כדי לתמוך ולקדם את הכדורסל בישראל - החל מסיקור חדשותי של הליגות הפחות חשופות תקשורתית (נמוכות, נוער, נשים, פראולימפי), דרך אירגון וקיום טקסי מצטיינים וחלוקת גביעים בליגות השונות, טורנירים, משחקי אולסטאר ומחנות אימון, ועד לתמיכה כלכלית בפרוייקטים קהילתיים.

כאמור צוות האתר עובד בהתנדבות מלאה. עשרות אנשים (שאת חלקם ניתן למצוא כיום בתפקידי מפתח בתקשורת בישראל) עברו באתר בשנות קיומו, מי בכתיבה מי בצילום ומי בעריכה, וכולם עשו זאת מאהבה לענף ומהרצון לתרום. 'ספסל' מעולם לא היה אתר מסחרי, ואת ההכנסות שמתקבלות מפירסומות השקענו חזרה בכדורסל.


יעדי הפרוייקט:

אם נגיע ל1,500 ש"ח - נוכל לקיים את טקס המצטיינים המסורתי לליגות לאומית, ארצית, ונשים לעונת 17/18. אם נגיע ל2,000 ש"ח - נוכל להרחיב את הטקס למצטיינים גם מליגות הנוער. אם נגיע ל5,000 ש"ח - נוכל לשדר מספר משחקי פליאוף מהליגות הנ"ל לקראת סיום עונת 17/18.
אם נגיעד ל10,000 ש"ח - נוכל לשחזר את טורניר 'ספסל' שנערך בהצלחה לקבוצות הליגה הארצית טרם פתיחת עונת 16/17.


והנה שורת הבונוס - גם ענף הכדורסל בארץ התגייס לעזרתנו. קבוצות ושחקנים שלחו לטובת הפרוייקט פריטים שונים, ואתם מוזמנים לבחור את התשורה המועדפת עליכם בהתאם לגובה התמיכה. מרבית התשורות הן יחודיות ומוצעות פעם אחת בלבד, כך שכל הקודם זוכה.

אז מה דעתכם על צעיף האליפות של הפועל ירושלים? אולי כדור חתום על ידי סגנית האלופה מכבי חיפה? אולי בכלל אתם בכיוון של חולצת האליפות של עידו קוזי'קרו ממכבי קרית מוצקין, או של רביב פיטשון מעירוני נס ציונה?


*תמונות של כל התשורות ניתן למצוא בדף הפייסבוק שלנו

* חלק מהתשורות לא ישלחו בדואר, והאיסוף יהיה מאחד מוקדי ספסל ברחבי הארץ. תיאום יתבצע ישירות מול התומכים בסוף הפרוייקטכתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();