לוח העברות - ארצית קיץ 2017
אלירן כהן ,28/07/2017

כן, אנחנו יודעים, חסרות לנו פה עוד כמה העברות, אתם תשמעו עליהן ממש בתחילת השבוע הבא (וזה משפט שיוכל בקלות ללוות אותנו במשך כל הקיץ). עדיין יש לכם מה להוסיף לנו? נשמח אם תעדכנו אותנו safsal2011@gmail.com.

מחוז צפון


הפועל עכו

מאמן: אבי נניקשוילי
סגל: עידו קוזיקרו, אילן נניקשוילי, ניר שריד, קורי קאר, רז מנשה, גיא יוסיפוביץ, רותם ברזילאי, ג'ונתן בייז, בר חג'בי


הפועל ג'ת

מאמן: גל קנז
סגל: אסף יגל, עמית תמיר, גיורגי אוסדאצ'י, ספואת גרה, תומר שניג, אופיר אקסברד, משה ברנר, יניב חביב, עומר נמר, ותד עבד אלרחמן, שכר עקאב, שרקייה עבד, דן אביב


א.ס. רמת השרון

מאמן: גיא קנטור
סגל: איתי קרביוב, אדיר הרוש, אופיר פרחי, לירז אריאלי, תומר כהן, אורן מנסקי, מוטי מוסקוביץ׳, בן שרוני, אסף סמואל, אמרי אנגל


הפועל צפת

מאמן: פופי חדד
סגל: מתן סונגו, עופר דיגמל, איתי אלון, תום סלוצקי, לירן שוורצוולד, שי קדוש, תומר ביטן, רז מור, שגב גרילק, טל חדד, משה ביטון, בראל נקש, עדן סמדג'ה


הפועל מעלות

מאמן: שי מינסטר
סגל: אורן בן חמו, אסף רוטשטיין, ניב זקס, בני אלשיר, אופק בן יעקב, אביב למברג, כפיר אסייג, בן פריינטה, רם זקס, תומר כהן


עירוני קריית אונו

מאמן: ניר מטלון
סגל: יוני מורן, יוטב קוסטיקה, תום בסרגליק, ארז קוחנסקי, גלעד הירש, איתי רון, אוהד וייס, חן אחרק, יאיר גלזר, יונתן קופיטמן, תמיר אזולאי, עומרי סולל, נטע טוביה


בית"ר כפר יונה

מאמן: אסף דותן
סגל: אור ג׳אנח, אורן רונן, עמית בן-דהאן, אבי גולה, רועי שטרן, בר אזולאי, ערן שטייניץ, שגב זיקרי, עומר לוי, רותם זיו


אליצור נתניה

מאמן: עידן פלדה
סגל: אלירן גואטה, מתן נאור, טום ולסנקו, גל איתן, יועד בית-יוסף, ליאור שם-טוב, נמרוד רינסקי, לירן מורן, מתן לונטר, רז אדם, אילן רייסנר


מכבי כרמיאל

מאמן: מארק בריסקר
סגל: ערן סעודאי, נמרוד גנון, שאולי שלוים, גיא בר-שלום, אסף פתיה, אמיר פלג, מאיר כהן, יעד גולץ, מיכאל זילברמן, יאיר קצוטי


הפועל נצרת עילית

מאמן: ליאור אנגלמן
סגל:בר ראובן, שבי מנשרוב, רמי מרקוב, חן ענבי, ליאור לוי, רז אמיתי, יובל בן חמו, דגן ליכט, כינר צור, אנדרי סמאח, לידור בן דוד, רועי נברו


הפועל עמק חפר

מאמן: דן ג'י
סגל: טל הרמן, אביב שמעוני, נועם אלחדף, אופק מלכה, אור מורדוך, נטע גל, ברק אוריון, אביב סרוסי, אביתר עמיהד, דוד סבטייב, יונתן סיבוני, שי טסלר, אמיר דביר הופמן


אליצור גבעת שמואל

מאמן: אריאל פשין
סגל: אור איתן, ניב סולומון, יונתן אלפסי, יואב ארביב, חן שרעבי, ויטלי פילגל, אלון דמבינסקי, חגי בר-אב, אמיר זילברמן, אלעזיי אדווארדס, שון קמינר, אביב קלב.


מחוז דרום

מכבי בת-ים

מאמן: יניב וייצמן
סגל: אלכס וינוקור, סרגיי אולישנצקי, אופק חכמון, בר ויגודמן, חן ויישנקר, דני טימקוב, אריאל ז'אנו, עידן מהרט, עומר וייצמן, טל זך, ירדן שחבר, שחר אליהו, דניאל ברנס.


אליצור "איתו" אשקלון

מאמן: אוהד גל
סגל: סטנלי ברנדי, דוד בן-ישי, אבי פוגל, תומר פיסצקי, יונתן שטרקמן, ארתור ציפלוביץ', אסף אוחנה, יוני דרעי, אחיעד בוקרא, רגב זנזורי


הפועל מבועים / מרחבים

מאמן: רועי ליכטנברג
סגל: אדר בן-עליזה, אליה סרור, מתן בן-אקן, אוון קונטי, טרבור סטארק, אדיר יפרח, רון רחמים, גולן אמסלם, עדי מרקוביץ', אור אלוש


מכבי מעלה אדומים

מאמן: אבי סוכר
סגל: אלעד כנפו, אלן סקוורר, אבישי דרעי, אלון ניניו, יאיר גבירץ, יונתן בלש, יוחאי צוקרמן, טל לפידות, תומר סדן, שגיא טאבו, ג'פרי פריד


עירוני רמת גן

מאמן: מני גרנדר
סגל: ולאדי ירמישין, חן זגדון, עמית סלע, דן רפאל, בן אלפישר, ראיין דניאל, עידו אזולאי, אלירן גלבשטיין, איתי גרינבויים, יואב שלוש, תמיר שילר, מתן מדג'ר, רועי אפלשטיין


אליצור רמלה

מאמן: צוקה ירדן
סגל: יובל גורפיין, בן לזר, טל רונן, עמית גרשון, דין אליעזר, מור אפלבאום, נתנאל יוסף, גיא מאיו, עומר שושני, עוז וטורי, יונתן אברמסון


מכבי פתח תקווה

מאמן: עידן דורון
סגל: נדב נאור, תומר רבינוביץ', רז אלבז, דן שפי, אור זינדרמן, צאלי נוימן, רון גוטמן, מתן כהן, גל צלניק, אופק לוי


הפועל לוד

מאמן: עמי ברדה
סגל: ארז מרקוביץ', אלכס צ'רנוביץ', שמואל מלכוב, איתי גולדמן, תומר כהן, אדגר מורינס, בן גולן, דייויד מוסינדי, דור מרינה


הפועל חבל מודיעין

מאמן: יוסי מזרחי
סגל: רז ניסים כהן, דורי אסף, תום חבקין, אריאל ברנץ, בן שוהם, שחר כהן, גיא לויצקי, גל כוהנר


מכבי שוהם

מאמן: רועי מייזליק
סגל: חן כלפון, יובל חיים, אופק סייג, רועי קנטור, עידן אלון, אלון דרוקר, עידו שבת, חסון ג'ונסון, אורי חי, אור אלרום, דניאל אהרון, אופק אלעד, רון בן אבי

הפועל חבל איילות

מאמן: ארז לוי
סגל: גור פנחס, יונתן שולמן, לירן מרקדו, תומר סנקר, סול לשם, עידו חליפה, ים סלמן, ינאי דוברוקין, תום ספקטור, עידן שופן, ליעד משען

הפועל גזר / נען

מאמן: נועם אורן
סגל: איתי כהן, אסף שוורץ, תמיר שניצקי, עילם ניר, מיכאל שילה, גילי אייזן, דניאל ששון, אמיתי לוי, שליו הוג, יובל וימן






כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();