צילום: לימור מלינוףקרית אתא סוגרת סגל: מאליק קוק מצטרף
ספסל ,29/08/2017

זר שני לקבוצה של שקד שוהם. הפורוורד מאליק קוק, שהעביר את העונה האחרונה בליגה ההונגרית הראשונה, מצטרף לקבוצה מהקריות ומשלים את סגל השחקנים לעונה הקרובה.

-- יניב סהראי --

במשך תקופה ארוכה חיפשו בקרית אתא את הזר השני של הקבוצה, והיום (ג') הם גם מצאו אותו. מאליק קוק (27, 2.01) חתם בקבוצה ויצטרף בקרוב לקבוצה של שקד שוהם שהחלה את אימוניה כבר בשבוע שעבר.

קוק ידוע כשחקן שמסוגל לשחק במספר עמדות ובעל קליעה טוב מקשת השלוש. את קריירת המכללות שלו חילק בין מכללת נבאדה לבין מכללת צפון קרולנייה הגדולה, בה רשם בעונת הסניור את העונה הטובה ביותר שלו עם 12.3 נק' ו- 4.7 ריב' בממוצע לערב.

את העונה הראשונה מחוץ לארה"ב העביר בליגה השנייה בגרמניה, שם העמיד ממוצעים נאים של 19.3 נק' ו- 6.3 ריב' בממוצע למשחק. בהמשך עבר גם בליגה האנגלית, הצ'יליאנית ושתי עונות בליגה האוסטרית בהן שמר על יציבות מרשימה. בעונה האחרונה, כאמור, שיחק בקפוסברי מהליגה ההונגרית הבכירה והמשיך לשמור על ממוצעים נאים עם 13.2 נק' ו-6.3 ריב'.

קרית אתא, שהחלה את אימוניה לפני כשבוע, תערוך בתחילת ספטמבר טורניר הכנה לזכרו של עומרי יחיא, אחיו של שחקן הקבוצה רועי יחיא. הטורניר ייפתח ב- 10.9 עם משחקי חצי הגמר ויימשך ב- 12.9 בהשתתפות הפועל עפולה, הפועל כפ"ס, הפועל מגדל העמק/יזרעאל והקבוצה המקומית.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();