ענבי (צילום: פרטי)השלמה בארצית: נצרת עלית גברה על נתניה
ספסל ,06/12/2017

הפסד שני ודי מפתיעה לנתניה השואפת לעלות ליגה בסוף העונה. הצעירים של נצרת עלית השתלטו על המשחק ברבע השלישי והעבירו את היתרון אליהם, והצליחו לשמור עליו עד הסיום. רועי נבארו הוביל את קלעי הצפונים עם 21, לירן מורן עם 22 לצד המפסיד.

נצרת עילית פתחה עם בר חג'בי, רועי נאברו, חן ענבי, דגן ליכט ושי מנשרוב המקומי. נתניה עם מתן נאור, יועד בית יוסף, גל איתן, טום ולסנקו ולירן מורן.

לירן מורן וטום ולסנקו פתחו טוב לזכות האורחים, כשבצד השני עבודת הגנה מצויינת של מנשרוב על בית יוסף. רועי נבארו הוביל כמעט לבדו את התקפת הצפונים, ובסיוםהרבע הראשון 17:11 לנתניה. יובל בן חמו יחד עם קליי אוואנס (במשחקו הראשון) מכניסים אנרגיה וטירוף, ועם נקודות בצבע של האחרון ונקודות מהקו המשיכו לרדוף אחרי האורחים. בית יוסף צלף מחוץ לקשת והצליח גם לחדור לקראת סיום המחצית ושמר את נתניה ביתרון 37:33 בהפסקה.

המומנטום של נצרת עלית המשיך והמהפך הושלם בפתיחת הרבע השלישי. ענבי ונאברו יצרו יתרון של 3-5 נקודות יחד עם התעוררות של חג'בי וראובן. נתניה המשיכה לצלוף מחוץ לקשת, אבל היתרון בסיום הרבע השלישי מקומי 56:60. הרבע הרביעי היה בשליטה של נצרת עילית, עם סלים קלים של ענבי. עוד 2 שלשות של לירן מורן נתנו קצת אנרגיות לנתניה, אבל לא מספיק. 69:75 בסיום לנצרת עלית, שרושמת ניצחון סופר חשוב בתחתי שיתן לה הרבה מורל להמשך הדרך.

קלעים:
לנצרת עלית: רועי נבארו 21 (10 רב'), חן ענבי 18 (8 רב'), בר חג'בי (5 רב', 9 אס') ובר ראובן (7 רב') 9 כ"א, יובל בן חמו 6, דגן ליכט 3.

לנתניה: לירן מורן 22 (12 רב'), יועד בית יוסף 14 (7 אס', 3 חט'), אלירן גואטה 11, טום ולסנקו 6, מתן נאור וגל איתן 5 כ"א, מתן לבנטר 4, אופק בוגדנובסקי 2.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();