דניאל רבר, שחקנית הנבחרת - בראשל"צ
שי ברק ,26/12/2017

חיזוק משמעותי להפועל ראשון לציון, אשר צרפה אמש את דניאל רבר לקבוצתה. רבר שנמנית עם סגל הנבחרת הלאומית, עברה ממכבי רמת חן להפועל ראשון לציון וכבר במשחק הראשון פרעה את השטרות עם 9 נק' ו-7 ריב' בניצחון של ראשל"צ על בני יהודה.

דניאל רבר (182, 21), היא משחקניות העתיד של כדורסל הנשים ובגילה הצעיר זו כבר עונתה הרביעית בליגת העל.

אחרי שבעונותיה הראשונות בירושלים העמידה ממוצעים של 4.3 נק' ו-4.2 ריב' בכרבע שעה של משחק, עברה לרמת חן. העונה, על אף השיפור שחל בה לא הרבתה רבר לקבל הזדמנויות ברמת חן ומי שנהנת מהמצב היא הפועל ראשון לציון שקלטה את רבר לשורותיה.

מיד לאחר המשחק בין רמת חן וראשל"צ בשבוע שעבר, סוכמו הפרטים ורבר חזרה לשתף פעולה עם עדן פורת. כזכור השתיים שיחקו יחד באותה נבחרת נערות "היסטורית" שהעפילה בשנת 2014 לדרג א' של אליפות אירופה.

מאז, רבר, המשיכה לנבחרת העתודה ובשני הקמפיינים האחרונים היא נמנית עם סגל הנבחרת הבוגרת, כשאשתקד פציעה מנעה ממנה לקחת חלק משמעותי במשחקי המוקדמות והשנה צפויה להיות משפיעה יותר במוקדמות אליפות אירופה 2018.

את משחק הבכורה שלה במדים האדומים קיימה ביום שני האחרון נגד בני יהודה, סיימה עם מדד של 17 נקודות (שלישי בטיבו בקבוצה) ובדקות שהיתה על הפרקט קבוצתה ניצחה ב-14 הפרש (מדד +/-) תזכורת ראשונה לפוטנציאל האדיר שלה, שלא נוצל עד כה העונה.

האם זו ההחתמה שתשאיר את ראשל"צ בליגה?


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();