ליכטנברג פוטר ממבועים, ניצחון ללוד על רמלה
ספסל ,04/01/2018

רועי ליכטנברג, שהעלה את הפועל מבועים מליגה א' בעונה שעברה והצעיד את הקבוצה העונה בליגה הארצית - פוטר במפתיע מתפקידו. יוסי בן אקן יחליפו. במשחק שהוקדם במסגרת המחזור ה- 11 גברה לוד על רמלה, 86:74.

הסיבוב הראשון בליגה הארצית עדיין לא הושלם, וכבר בשלב הזה של העונה קבוצה חמישית מבצעת חילופים על הקווים. אחרי אבי נניקשוילי (פוטר מעכו והוחלף ע"י יוסי בוכניק), עמי ברדה (התפטר מלוד ובמקומו מונה אושרי הראל) ואוהד גל (פוטר מאשקלון ובמקומו מונה רועי בן יהושע) גם הפועל מבועים / מרחבים הודיעה השבוע על פיטוריו של המאמן רועי ליכטנברג.

ליכטנברג הצטרף למבועים באמצע העונה שעברה, כשעוד שיחקה בליגה א', ולאחר שנים ארוכות בהן הקבוצה נאבקה על הכרטיס לליגה השלישית - הצליח להוביל אותה לעליית ליגה היסטורית מהמקום הראשון בטבלה. בקיץ קיבל את המנדט להרכיב קבוצה לליגה הארצית ולבסס את מקומו של המועדון האלמוני בליגה השלישית, אולם רצף ארבעת ההפסדים האחרון של הקבוצה הביא את ראשיה להחליט לזעזע את המערכת עם פיטוריו של המאמן. ליכטנברג הוביל את הקבוצה למאזן של 3 נצחונות מול 7 הפסדים, לצד לא מעט מאבקים צמודים מול קבוצות צמרת. האחרון שבהם, היה ביום ראשון האחרון נגד חבל מודיעין (85:82).

את מקומו של ליכטנברג ימלא יוסי בן אקן שחוזר לקדנציה שניה במועדון אחרי שאימן אותו בליגה א' לפני ארבע שנים.

ובעניין אחר - אליצור רמלה התארחה הערב בלוד לדרבי השפלה ויצאה מובסת עם 72:84. החבורה של אושרי הראל שלטה במשחק כבר מן הפתיחה ודרדרה את מצבם של האורחים, שכבר סופרים שישה הפסדים רצופים. לוד, מאידך, ממשיכה לטפס במעלה הטבלה בדרך, אולי, לדגדג את הפלייאוף העליון.

לאחר פתיחה שקולה, הסיום של הרבע הראשון היה של שמואל מלכוב שקבע 16:23 למקומיים. ברבע השני שלשות של מלכוב ויולזרי בצירוף יכולת טובה של צ'רנוביץ' הקפיצו את לוד ליתרון 21:40 מהדהד בדרך ל- 44:29 במחצית. ברבע השלישי קבוצה אחת בלבד הייתה על המגרש. לוד רצה 10-0 והפער כבר כמעט הגיע ל-30 אחרי שלשה של אור רון, שנתנה את האות לחגיגות של המקומיים עד לסיום. גם יכולת טובה שגילתה רמלה בגארבג' טיים ברבע האחרון, אותו ניצחה 25:9, לא עזרה לה להמתיק את הגלולה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();