את המדים הוא כבר מכיר. אלןיממה של החתמות בלאומית
אלירן כהן ,11/01/2018

נו טוב, יממה וחצי. הפועל עפולה מחזירה לשורותיה את ג'ף אלן לקדנציה שניה ומצרפת את דניאל קופרברג בכרטיס כפול. הפועל חיפה נפרדת מלמרכוס ריד ומצרפת את קרי קרטר. וגם הוד השרון במחתימות: כרמל בוכמן חוזר.


הסיבוב הראשון בלאומית כמעט מאחורינו, ועל אף שנותרו עוד למעלה מחודשיים לסגירת מועד ההעברות - זכינו היום ליממה רועשת במיוחד.

הפועל חיפה שהחלה בעידן נתי כהן בתהליך של מתיחת פנים, צרפה לשורותיה את הסקורר האמריקאי קרי קרטר (26, 1.88) שימלא את מקומו של למרכוס ריד המאכזב.

קרטר החל את העונה בשורות נאפולי מהליגה השנייה באיטליה, במדיה שיחק 12 משחקים והעמיד ממוצעים נאים של 20.2 נקודות, 4 ריבאונדים ו- 3.6 אסיסטים. קודם לכן עבר בין השאר גם בליגה הראשונה בגרמניה, ואפילו הספיק לשחק מספר מחזורים בליגה הראשונה בספרד. את הופעת הבכורה שלו יערוך קרטר כבר במוצאי השבת הקרובה, במשחק הליגה של הפועל חיפה בב"ש.

מי שהשלימה החתמה מעניינת לא פחות היא הפועל עפולה שהחזירה את הסנטר ג'ף אלן (31, 2.01) לסיבוב נוסף בעמק. אלן פתח את העונה בהפועל ת"א, העמיד ממוצעים של 10.8 נקודות ו- 8.3 ריבאונדים לערב, אבל לא התחבר חברתית ומצא את עצמו בחוץ כבר לפני למעלה מחודש.

בעפולה, תחנתו הראשונה בליגה הלאומית בארץ, יקוו שיצליחו להפיק מאלן את המירב במטרה לתת סיבוב שני מוצלח שיסדר לקבוצה את המקום בפלייאוף. אשתקד, כזכור, הוביל את ב"ש לגמר הפלייאוף עם מספרים פנטסטיים, אולם לא הגיע לסדרת הגמר נגד נס ציונה, שחגגה עליה בסופו של דבר.

מי שעוד יכדרר בבירת העמק עד סוף העונה הוא סנטר נבחרת העתודה של ישראל דניאל קופרברג (21, 2.06), שמגיע בכרטיס כפול ובמקביל ימשיך לשחק במדי קבוצת האם מכבי חיפה בליגת העל. קופרברג עומד עד כה העונה על ממוצעים של 2.1 נקודות ו- 2.2 ריבאונדים בממוצע למשחק, ויקווה שהדקות בעפולה יקנו לו את הביטחון לקראת המשך הדרך.

מכבי הוד השרון החזירה לשורותיה את הפורוורד כרמל בוכמן (26, 2.05) שמצידו יעדיף לשכוח את הקדנציה הקצרה שהעביר עד כה בקריית גת, במדיה העמיד ממוצעים של 1.7 נקודות ו- 2.2 כדורים חוזרים לערב. אשתקד הוביל בוכמן את הוד"ש, יחד עם עודד שעשוע, ורנון טיל וסטורם וורן לחצי גמר הפלייאוף. הוא צפוי למלא את מקומו של שון דניאל, ששוחרר, כזכור, ליבנה. בקבוצה עדין מחפשים אחר חיזוק לקו האחורי.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();