אלכס צ'רנוביץ'. לוד תפתיע בזיסמן? (אלברט דישי)גביע האיגוד: היום רבע גמר
ספסל ,13/01/2018

גביע האיגוד נכנס לשלביו המכריעים, כשהסיבוב הנוכחי יערך על טהרת הליגה הארצית. שבע נציגות מהמחוז הדרומי ואחת בלבד מהצפוני ינסו להמשיך הלאה לחצי הגמר. לוד תנסה להנחיל לר"ג הפסד ראשון העונה בזיסמן, חבל איילות תנסה להפתיע עוד מוליכה דרומית. חבל מודיעין מארחת את רמלה, ג'ת יוצאת לשוהם.

הפועל חבל איילות – מכבי מעלה אדומים (18:00, אולם קיבוץ יטבתה)
מעלה אדומים שרק השבוע זכתה באליפות החורף, רוצה להתקדם גם במפעל המשני ויוצאת לפגוש את הקבוצה שבזכותה זה קרה. איילות הציגה השבוע קאמבק מהסרטים כשניצחה בחוץ את חבל מודיעין והדיחה אותה מהפסגה ורוצה להשלים דאבל תוך שבוע על שתי מוליכות הטבלה. מעלה אדומים על הנייר טובה יותר, אך גם מתקשה העונה במשחקי החוץ. ובאולם ביתי כמו זה שביטבתה הדבר עשוי להפוך את ההתמודדות לשוויונית למדי.


מכבי עירוני רמת גן – הפועל לוד (19:00, זיסמן, רמת גן)

מפגש מסקרן במיוחד בין שתי קבוצות שנמצאות בפורמה מצוינת בליגה ומדורגות בהתאמה במקומות ה-3 וה-4. הסגולים טרם הפסידו העונה בזיסמן, אך מי שהייתה הכי קרובה לנצח שם העונה היא לוד שהפסידה אחרי משחק צמוד בנקודה בלבד. לא נתנגד למותחן מהסוג הזה גם הפעם.


הפועל חבל מודיעין – אליצור רמלה (19:30, חט'ב נחשון, שוהם)

שתי הקבוצות הפסידו השבוע בליגה, אבל איזה הבדל. חבל מודיעין מציגה עונה נהדרת ופספסה במחזור האחרון את אליפות החורף אחרי ההפסד המפתיע לאיילות. רמלה מנגד נמצאת במשבר עמוק וסופרת כבר שישה הפסדים רצופים שדרדרו אותה מתחת לקו האדום. המקומיים מגיעים כפייבוריטים ברורים למשחק, אם כי רמלה תנסה לשים את הצרות מאחוריה ולקוות שלערב אחד הקסם של הגביע יפעל גם עליה.


מכבי שוהם – הפועל ג'ת (19:30, אולם ניצנים, שוהם)

ג'ת, הנציגה הבודדה של מחוז הצפון, תנסה להמשיך במסע המוצלח שלה בגביע שכולל כבר שלושה ניצחונות ולעבור עוד שלב, בניגוד מוחלט להישגים שלה בליגה שהניבו לה עד כה ניצחון אחד בלבד. מי שתעמוד מולם בדרך לגביע יהיו צעירי שוהם שעושים עונה טובה ומפתיעה למדי וירצו להמשיך במסע היפה שלהם גם במפעל המשני, אולי אולי בדרך לגביע הנכסף.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();