אוהד כהן. רבע אחרון ענקסוגרים סיבוב: ב"ש גברה על חיפה
אלירן כהן ,13/01/2018

במשחק שנעל את הסיבוב הראשון בלאומית ניצחה הפועל ב"ש את הפועל חיפה 77:73, לעיני כ- 600 צופים בהיכל הקונכייה. סטורם וורן בלט בב"ש, אוהד כהן התעלה במאני-טיים. בחיפה, שחסרה את אוראל לב הפצוע, בכורה טובה לקארטר.

לסיכום המחזור ה- 13

בהיעדרו של אוראל לב, שנפצע באימון הקבוצה האחרון, הגיעה הפועל חיפה לבירת הנגב למשחק שנעל את הסיבוב הראשון. שתי הקבוצות הגיעו למשחק אחרי שהשיגו ניצחון במחזור הליגה האחרון. באר שבע בעפולה, חיפה ברוממה נגד ר"ג / גבעתיים.

אנטוני פישר, עמית גרשון, אנדל קומברבאץ' וסטורם וורן פתחו בבאר שבע. ניב משגב, תומר בר-אבן, קרי קרטר, אופיר הובר ואיסמעיל רומרו - בחיפה.

הקצב בדקות הפתיחה היה של באר שבע, שדווקא הייתה בצד הרודף אך לא נתנה לחיפה לברוח. ניב משגב ואופיר הובר פתחו טוב, קרטר לא ממש מצא את הטבעת אבל זה לא הפריע מידי, ועל הלוח - 14:10 חיפה. פסק זמן של יניב בורגר מעט איזן את העניינים, שלשה של עמית גרשון ושני דאנקים של אנדל קומברבאץ' איזנו את התוצאה, ובסיום הרבע 21:18 לבאר שבע.

המקומיים עלו ליתרון 6 בפתיחת הרבע השני, האורחים חזרו לשוויון 27, והמשיך להתפתח משחק צמוד. באר שבע נהנתה מדומיננטיות של סטורם וורן בצבע, חיפה קיבלה דקות טובות של תומר בר אבן שסיים רבע שני טוב עם 8 נקודות וגם חתם את תוצאת המחצית עם שלשה - 36:35 לחיפה.

באר שבע עלתה טוב למחצית השנייה, ועם שלשות של פישר ו-וורן, ועוד דאנק של קומברבאץ', כבר עלתה לפלוס 10. קרטר נכנס לעניינים בחיפה ודאג לצמצם עם שתי קליעות מוצלחות מחוץ לקשת, עמית גרשון עלה מהספסל והחזיר באחת משלו, והיתרון של המקומיים נשמר עד סוף הרבע - 58:52.

איסמאיל עומרו, שלא ממש הופיע בשלושת הרבעים הראשונים בחיפה, נכנס לקצב בתחילת הרבע האחרון ודאג יחד עם ניב משגב להשאיר את חיפה בתמונה. 5 דקות לסיום - רק 65:61 לבאר שבע. המקומיים חזרו מפסק זמן עם שלשה גדולה של אוהד כהן, שנייה ברציפות, שקבעה פלוס 7, אבל רומרו שוב היה שם כדי להחזיר למשחק צמוד. רק 4.

חיפה יצאה להתקפה בניסיון לצמצם את הפער, אבל התקשתה לעשות נקודות. ב"ש לא הצליחה גם היא להגיע לקליעה טובה, אבל שלשת באזר של קומברבאץ', ממש עם תום שעון ה- 24, העלתה ל- 74:67, חצי דקה לסיום. גמור? עוד לא. קרטר נשלח לקו וקלע פעמיים, ניצל חוסר ריכוז בהוצאת הכדור של ב"ש והוסיף עוד 2. 74:71, 20 שניות לסיום. יאנגר ב- 1/2 מהקו סידר לחיפה את התקווה האחרונה, קארטר ב- 2/2 הוריד ל- 75:73 בלבד, אבל אוהד כהן נשלח אל הקו, דייק פעמיים, וסגר את המשחק. 77:73 צמוד ומרתק בסיום.

לבאר שבע: סטורם וורן 24 (7 רב'), אנדל קומברבאץ' 15 (7 רב'), עמית גרשון 11, אוהד כהן 11, אנטוני פישר 9, אור סולומון 2 (10 רב'), עדי כהן סבן 2, בן אייזנהרט 2, טוני יאנגר 1. כן שיחקו: דור גולדנברג.

לחיפה: קרי קארטר 19 (7 אס'), איסמעיל רומרו 18 (12 רב'), ניב משגב 14 (6 אס'), תומר בר אבן 10, ג'ון הורביץ 8, אופיר הובר 4. כן שיחקו: יצחק חיימוביץ, אופק אביטל, ג'ייקוב אסף מיקאלוב.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();