כנס בנושא ספורט נשיםאירועי פסח במחלקת הבנות ברעננה
שי ברק ,03/04/2018

בשבוע בו זכו נערות א' בגביע שלישי ברציפות ולקראת חג הפסח זכו שחקניות המחלקה (והוריהן) לחוות ולהיות חלק ממספרי אירועים ייחודיים שבמרכזם "העצמה נשית" לספורטאיות הצעירות. ספורטאיות מכל ענפי הספורט משי דורון, דרך ירדן ג'רבי וגילי כהן ועד יסמין פיינגולד לקחו חלק באירועים המיוחדים.

עם היציאה לחופשת הפסח ושבוע לפני ליל הסדר פתחה מחלקת הנערות של רעננה בפרויקט מיוחד עם רשות הספורט העירונית. כנס נשים בספורט התקיים בפני בנות המחלקה הצעירות והוריהן. כ-300 צופים הגיעו לכנס שהנחתה שרון פרי ובפאנל לקחו חלק סילבי ז'אן, שחקנית הכדורגל, ירדן ג'רבי וגילי כהן מנבחרת הג'ודו, מורן בוזובסקי קפטנית נבחרת ההתעמלות האומנותית ושי דורון שאין צורך להציג.

ראש העיר, החדש, עו"ד איתן גינזבורג הדגיש עד כמה מחלקת הכדורסל מובילה כחוד חנית את ענפי הספורט בעיר ועד כמה הספורט הנשי בעיר מפותח. הצהרה לא פחות חשובה מפי מחליפו של ביילסקי בתפקיד היא, שבכוונתו לדאוג שכך ימשיך.

אחרי דברי פתיחה של ראש העיר ושל סגניתו, דיברו משתתפות הכנס על נושאים הקשורים בהעצמת הספורטאיות צעירות וחלקו טיפים וכלים מניסיונן העשיר. זו הפעם הראשונה שמתקיים כנס שכולו לטובת ספורט בגילאי נערות לא רק לנשים. החוויה לראות ספורטאיות שהשתתפו באליפויות עולם ואולימפיאדות היתה עוצמתית ומלאה בהשראה לכל השחקניות שהגיעו לצפות בכנס.

בין היתר דיברו על המקום של הספורט בחיי הספורטאיות, על הויתורים שעשו בחייהן כדי להגיע לרמות הגי גבוהות, על התדמית של הנערות בעיניי הסביבה, אורך חיים בריא וחשיבות התמיכה של ההורים בהצלחה בקריירה. המשתתפות חלקו סיפורים אישיים, מצחיקים ומרגשים.ראש העיר גינזבורג בכנסמשתתפות הפאנל בהנחיית שרון פרימחלקת הנערות ברעננה חרטה על דיגלה להיות יותר מאכסניה לקבוצות כדורסל מוצלחות בכל הגילאים ושמים דגש רב על תרומה לקהילה, העשרה והעצמה של הספורטאית. כך למשל בשיתוף הפעולה הקבוע עם "בית קידר" וכך בפעילויות שאורגנו החודש.

כך, בהמשך למחנה כדורסל בו לקחו חלק 60 בנות, ויממה אחרי הזכיה בגביע המדינה לנערות א' נפגשו כל שחקניות המחלקה לפעילות מחלקתית משותפת ששיאה היה מפגש עם החותרת יסמין פיינגולד. היתה זו חוויה עוצמתית ומרגשת במהלכה שמעו את סיפור חייה המורכב והמרתק והצטלמו איתה בסיום. האירוע המשיך במשחקוני כדורסל עד לשעות הלילה.

יוני דנישבסקי, מנהל מחלקת הנערות של מכבי רעננה סיכם: "השבוע שעבר עלינו היה מורכב ומאתגר והוציא מאיתנו משאבים אנושיים רבים, אך אין ספק שההנאה והסיפוק ממראה כל הבנות ומשפחותיהן מרוצות - שווה את הכל. אני רוצה להודות לכל אנשי הצוות שעבדו בטירוף בשבוע הזה ואני מוקיר להם תודה ומסיר בפניהם את הכובע על ההשקעה. אנו כמחלקה נמשיך ונפתח עוד שלל רעיונות חדשים במטרה לקדם את ספורט הנשים בארץ ואת הכדורסל ברעננה בפרט, כי מבחינתנו הדרך היא שקובעת".שחקניות המחלקה עם יסמין פיינגולד(במרכז)זכו לקחת חלק באירועים יחודיים, שחקניות נערות רעננה


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();