לאומית - שריקת פתיחה

לאומית גברים
זה עוד לא זה, אבל מתקרב להיות זה. ביום שלישי הקרוב יחל טורניר גביע הליגה הלאומית. קצת על משחקי המחזור הראשון, וכמובן - סקירת משחקי האימון שנערכו בשבוע שחלף.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
יואב הרטמן 25/09/1985
ג'ייק כהן 25/09/1990
גיא פלטין 25/09/2000

ליגת העל לתיכונים יצאה לדרך
ליגת העל לתלמידים
עם פתיחת שנת הלימודים ורגע לפני החגים, יצאו לדרך גם משחקי ליגת העל לתיכונים. סגנית האלופה מנתניה עם 2 הפסדים, האלופה מת"א עם ניצחון והפסד. חולון וראשל"צ מושלמות עם 2 ניצחונות, פ"ת חסרת המזל עם 2 הפסדים בנקודה.

ארצית צפון: מיישרות קו
ליגה ארצית

רמת השרון ונתניה סוגרות סגל עם שני שחקנים משמעותיים מהליגה הלאומית. עדכוני גם מעמק חפר, כפר יונה, נצרת עילית, קריית אונו, ועוד כמה קבוצות שהשלימו בשבועות האחרונים את הסגל שלהן לעונה הקרובה. סגירת חובות אחרונה לקיץ 2017. אלא אם כן יפתיעו אותנו שוב.


ארצית דרום: סגירות אחרונות
ליגה ארצית

רגע לפני שהעונה יוצאת לדרך, כמה החתמות שסגרו את המחוז הדרומי בשבועות האחרונים. מבועים התחמשה בשני מתאזרחים, מעלה אדומים צרפה רק אחד (גבוה יותר משניהם?). החתמות גם ברמלה ומודיעין ואפילו... יש גם כמה חדשות משוהם. המחוז הצפוני - בהמשך השבוע.


סלובניה אלופת אירופה
אליפות אירופה לגברים

זה לא היה סוף מתוכנן, או סוף ידוע מראש, אבל אם יש מגיע בכדורסל - האליפות הזו פשוט הגיעה לנבחרת של איגור קוקושקוב, שסוגרת טורניר מושלם עם ניצחון 93:85 על סרביה, עם הצגה של גוראן דראגיץ'. בקרב על המקום השלישי גברה ספרד על רוסיה.


לאומית: זמן הצעירים
לאומית גברים

כפר-סבא, רעננה, מוצקין וחיפה עם כמה החתמות של צעירים שברחו בין השורות, בהם לא פחות מארבעה מתאזרחים חדשים. שלוש קבוצות עדיין מחפשות זרים להשלמת הסגל.


צעד אחד קדימה: סרביה בגמר
אליפות אירופה לגברים
אחרי ההדחה אשתקד בחצי הגמר, סרביה חוזרת למאבק על התואר מול סלובניה. משחק מצויין בהובלה של הסרבים הסתיים בניצחון 79:87 כשההפרש כבר היה הרבה יותר נמוך.

הגמר: יום ראשון.

קריית אתא זכתה בטורניר יחיא
לאומית גברים

טורניר מותח בצפון, מפגשים חוצי ליגות, הצגה של אוראל לב, ושלשת ניצחון של ליאור שגב. לא מעט משחקי אימון בלאומית נערכו במהלך השבוע האחרון, זמן להתעדכן ולספר על הלו"ז לשבוע הבא.


"אליצור אמיתית" , בן מרגי מתקדמת לבוגרות
לאומית נשים

היא גדלה באליצור חולון ומאמנת באגודה מאז היתה בת 16. לפני שנה הובילה את נערות ב' עד לחצי הגמר על תואר האליפות ובשנה הבאה, לראשונה תאמן קבוצת בוגרות בלאומית נשים ותשלים בכך מעגל של אימון עם שחקניות אותן אימנה בכיתה ה' ועכשיו בצעדיהן הראשונים בבוגרות. "זו הגשמת השאיפה שלי. הגעתי למקום בו אני יכולה ליצור לבנות את פלטפורמה לצעירות"


היום לפני
2000 - לובש מגף
2001 - נפל המגדל
2005 - נגמר הדירק
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות