מי שמאמין לא מפחד - ישראל בגמר

אליפות אירופה עד גיל 20 גברים
2000, 2004, 2017. נבחרת העתודה של ישראל מעפילה לגמר אליפות אירופה שלישי בתולודתיה- האם הפעם זה יגמר בניצחון? משחק ענק של ישראל לא נתן לצרפת סיכוי, בדרך לניצחון 52:74. מחר, 21:10, מול המנצחת בין יוון לספרד.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
ברק דה-פז 22/07/1979
רועי פסט 22/07/1987
אליה סרור 22/07/1995
שי זלץ 22/07/1994

נשאר בצפון: אוראל לב בחיפה
לאומית גברים

הפועל חיפה ממשיכה להפתיע את עונת המלפפונים ומצרפת לשורותיה את הגארד אוראל לב, ששיחק אשתקד בעפולה. לב מצטרף להובר, בר-אבן ומשגב שחתמו בשבועות האחרונות בסגל של שרון אברהמי. לב: "כבוד גדול להיות במקום עם מסורת כזו".


רוזנברג ביבנה, פז בק"ג
לאומית גברים

קלארק רוזנברג, שהוביל בשנתיים האחרונות את מגדל העמק אל מרחק נגיעה מהפלייאוף העליון - מצטרף לעולה החדשה-ישנה מיבנה. קריית גת ממשיכה לעבוד ומצרפת לשורותיה את עידן פז, ששיחק אשתקד ברעננה.


אל תעירו אותנו מהחלום: העתודה בחצי הגמר
אליפות אירופה עד גיל 20 גברים
לראשונה מאז 2005, נבחרת העתודה הישראלית תעלה ביום שבת לחצי גמר אליפות אירופה. עוד משחק מצויין של נבחרת העתודה של ישראל הסתיים בניצחון גדול, 74:54 על איסלנד. הנבחרת שלטה במשחק לכל אורכו, ושמטה את היתרון פעם אחת בלבד. משחק מצויין של אריאל נבון שהוביל יחד עם תמיר בלאט את קלעי הנבחרת.

העננה חלפה, מתחילים לעבוד: בוכמן בק"ג
לאומית גברים


אחרי שהעננה סביב עתידה של קרית גת חלפה, החלו בקבוצה לעבוד והחתימו רכש ראשון לעונה- כרמל בוכמן, שמצטרף אחרי עונה נהדרת בהוד השרון. חגאי:" שמח שכרמל מצטרף, כרמל שחקן עם ניסיון שיעזור לנו להגיע למקומות שאנחנו מכוונים אליהם"


מסע הקסם נמשך: ישראל ברבע הגמר
אליפות אירופה עד גיל 20 גברים
לאחר שלב מוקדמות מושלם, פגשה נבחרת העתודה של ישראל את איטליה החזקה בשלב ההצלבה, בידיעה שניצחון מעלה אותה לרבע הגמר ומבטיח לה את המקום בדרג א'. הפסד – והולכים למשחקי ההישרדות. החניכים של עודד קטש הובילו ברוב שלבי המשחק ולמרות לחץ גדול הוכיחו המון בגרות וקור רוח. נתנאל ארצי הצטיין. היריבה ברבע הגמר - איסלנד, שהביסה את שבדיה.

"רוצים מדליה, אך לא שוכחים את המטרות העיקריות"
אליפות אירופה עד גיל 20 גברים
בעיצומה של אליפות אירופה עד גיל 20, ישבנו לשיחת כדורסל מרתקת עם איבון נבארו, מאמן הנבחרת הספרדית. שיחת כדורסל נטו. בלי אינטרסים, בלי עסקנים – שיחה על דרך חיים ותרבות, מנטליות וגם קצת מכבי ת"א.

סטולרו חוזר להוד"ש, רוטנברג נשאר בכפ"ס
לאומית גברים

הקלעי, שעלה אשתקד עם נס ציונה לליגת העל, חוזר לקדנציה שנייה בהוד השרון. גם איתן רוטנברג ישאר בשרון, ויפתח את עונתו השישית במועדון. בחיפה: מאור פוליאק עלה מהנוער ויעבה את הקו האחורי של שרון אברהמי.


פעם שלישית גלידה.
אליפות אירופה עד גיל 20 גברים
העתודה עם ניצחון שלישי ברציפות ממשיכה ביכולת המרשימה בדרך למקום הראשון בבית. למרות שליטה אוקראינית במחצית הראשונה, ישראל סיימה עם ניצחון 91:82 בדרך למפגש עם אטליה בהצלה.

היום לפני
1961 - ריגה כבר לא
1985 - בושת ונצואלה
1991 - יוברט לגמר
2001 - מכבי בשוק
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות