מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על גברים
עורכים: safsal

תוצאות המחזור האחרון:
מכבי קרית גת 79 - מכבי FOX תל אביב 103
בני הרצליה 73 - הפועל גלבוע/גליל 79
הפועל SP ת"א 92 - עירוני נהריה 71
מכבי HUNTER חיפה 86 - הפועל בנק יהב ירושלים 69
מכבי ראנד מדיה ראשל"צ 80 - מכבי אשדוד באר טוביה 58
הפועל פתאל אילת 81 - הפועל הכשרה ביטוח חולון 66
משחקי המחזור הבא:
מכבי אשדוד באר טוביה - הפועל פתאל אילת
בני הרצליה - עירוני נהריה
הפועל גלבוע/גליל - מכבי קרית גת
הפועל הכשרה ביטוח חולון - הפועל SP ת"א
מכבי ראנד מדיה ראשל"צ - הפועל בנק יהב ירושלים
מכבי FOX תל אביב - מכבי HUNTER חיפה
אמארה מנצח את מכבי, חולון לא עוצרת
הקלאסיקו הישראלי נצבע אדום, בקצה הצפוני של המדינה בדרבי האדומות ניצחון לגלבוע גליל. בני הרצליה עם ניצחון בנקודה על קרית גת שמסתבכת יחד עם אשדוד שהפסידה לחיפה, אילת ניצחה בנהריה וחולון ממשיכה לנצח.

דאוסן ממשיך ללהוט, מי יעצור את חולון?
מחזור 17 בליגת העל: נהריה עשתה צרות לראשל"צ אבל האלופה התעשתה ברבע האחרון ושמרה את הנקודות אצלה. חולון ניצחה בדרמה את מכבי חיפה, אילת פירקה בבית את גלבוע גליל והפועל ת"א התאוששה מול קרית גת.

חם בגליל , קפוא בירושלים .
איזה מחזור דרמטי השבוע בליגת העל: ג'ייסון סיגרס עם עוד סל ניצחון לגלבוע, רבע אחרון מצויין של פאוסט ניצחה לנהריה את המשחק, חולון שוב מנצחת את ירושלים. הפועל ת"א הפסידה בהרצליה, מכבי אשדוד מתחה את מכבי ת"א, וקרית גת ממשיכה לסחוב את הליגה על הגב שלה.

על: ג'רלס עם הבאזר, רמי הדר נעצר בדרבי.
המחזור ה15 בליגת העל סיפק לנו 3 משחקים חד צדדים לצד 3 דרמות, כולל שלשת ניצחון של קרטיס ג'רלס מהפועל ירושלים על נהריה. הדרבי היה צהוב, ראשל"צ גברה על קרית גת, אילת ניצחה את בני הרצליה, חולון וחיפה הביסו את קרית גת וגלבוע גליל.

על: סנסציה בחיפה,ירושלים מביסה
המחזור ה14 בליגת העל סיפק כמה דרמות: חנוכי כמעט קלע שלשת ניצחון לראשל"צ מול הרצליה, מכבי ת"א כמעט שוב הפסידה אחרי יתרון 18, ונהריה עם רבע אחרון קטלני גברה על אשדוד. ירושלים הביסה את קרית גת, הפועל ת"א כמעט נתנה לאילת את המשחק, וקרית גת הפתיעה בחיפה.

דרמה בראשל"צ, אילת בלי רגשי נחיתות
לצד משחקים חד צדדים, קיבלנו השבוע בליגת העל גם כמה דרמות. את הסל עשירית שניה אחרי הבאזר של מאליק ווינס ראשל"צ כולם כבר ראו, ואמש קיבלנו גם משחק טוב של אילת שהנחילה למכבי ת"א הפסד שלישי העונה. סיכום המחזור ה13.

ליגת העל - חם שם בחוץ
עקב אילוצי לו"ז, חלק ממשחקי המחזור התערבבו עם מחזורים אחרים, אך המגמה מצביעה על הפסדי בית רבים. מכבי ניצחה בשיניים בחיפה ואת נהריה בבית ולאחר מכן הפסידה לגלבוע בבית. ירושלים נראתה רע והפסידה בארנה לאילת, שמחברת ניצחון שני רצוף., הפועל ת"א ניצחה באשדוד, חולון המשיכה את המומנטום וניצחה בהרצליה וראשון ניצחה ברוממה את חיפה המתדרדרת. סיכום מחזורים.


cker();