מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על גברים
עורכים: safsal

תוצאות המחזור האחרון:
מכבי אשדוד באר טוביה 94 - בני הרצליה 70
עירוני נהריה 72 - הפועל גלבוע/גליל 73
הפועל SP ת"א 83 - הפועל בנק יהב ירושלים 70
הפועל הכשרה ביטוח חולון 98 - מכבי קרית גת 66
מכבי HUNTER חיפה 81 - הפועל פתאל אילת 72
מכבי FOX תל אביב 83 - מכבי ראנד מדיה ראשל"צ 81
משחקי המחזור הבא:
"אין את הלחץ שיש במרכז"
כבר 5 עונות אפיק ניסים משחק בהפועל אילת, בדרך לעונה שישית. הוא כבר מזמן התאהב בעיר, ובקסם המיוחד שלה. בראיון לארבל שחם הוא מספר על אילת, העונה שחלפה, העתיד (לא פורש בקרוב), וכמובן על היורובאסקט הקרוב.

אימפריות נופלות, אימפריות עולות

ריצ'רד האוול, ג'רום דייסון, עופר רחימי, ג'ון דיברתלומאו, סימונה פיאנג'יני, מירי רגב, טרנס קינסי, ארז אדלשטיין. עמית זילברבוש ואלירן כהן עם כמה נקודות ממשחק גמר הפיינל פור ששלח את עונת 2016/17 לפגרת הקיץ באופן רשמי.


שוב אדומה: האליפות של ירושלים

ערב נפלא של כדורסל, הצגה של ג'רום דייסון, ואליפות שניה להפועל ירושלים, שגברה 83:75 על מכבי חיפה בגמר הפיינל-פור.


"צריך להסתכל על העונה המלאה, שהייתה נהדרת"
חנן קולמן היה קרוב לפיינל פור עם הפועל אילת, אבל בסופו של דבר הגיע אליו כצופה ביציע. בראיון סיכום הוא מנסה להסביר מה לא עבד מול ראשל"צ, הנקודות החיוביות מהעונה החולפת והאם נראה אותו משתף פעולה עם מאמן ישראלי בנבחרת דנמרק?

גם בישראל משחקים כדורסל
עמית זילברבוש (דה-באזר) ואלירן כהן עם הרשמים שלהם מערב חצאי גמר הפיינל-פור, שאולי ניסה להבטיח גמר קלאסי אבל התקשה אל מול איתני הטבע. או כוחות הליגה.

ירושלים נגד חיפה בגמר
פיינל פור. במשחק חצי הגמר הראשון מנצחת הפועל ירושלים 93:76 את מכבי ראשל"צ ומעפילה לגמר שלישי ברציפות. מכבי חיפה לא הביטה לאחור בהתמודדות נגדי מכבי תל אביב והעפילה אף היא עם 85:74.

על: חיפה, ראשל"צ וירושלים בפיינל 4
4 האלופות האחרונות יפגשו בשבוע הבא לקראת הכתרת האלופה. חיפה עשתה היסטוריה והדיחה את חולון, ירושלים וראשל"צ עלו אחרי משחקי 5 מצויינים בסדרות קשות. מי תיהיה האלופה? מוזמנים להמר.


cker();