מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על גברים
עורכים: safsal

תוצאות המחזור האחרון:
מכבי אשדוד באר טוביה 94 - בני הרצליה 70
עירוני נהריה 72 - הפועל גלבוע/גליל 73
הפועל SP ת"א 83 - הפועל בנק יהב ירושלים 70
הפועל הכשרה ביטוח חולון 98 - מכבי קרית גת 66
מכבי HUNTER חיפה 81 - הפועל פתאל אילת 72
מכבי FOX תל אביב 83 - מכבי ראנד מדיה ראשל"צ 81
משחקי המחזור הבא:
על: חולון מאותת לליגה
עם ניצחון מרשים (ברוב המשחק) על מכבי ת"א. ירושלים באחד ממשחקי הגרועים בהיסטוריה הפסידה לראשל"צ, נהריה ואילת איבדו הפרשים גבוהים אבל ניצחו, והפועל ת"א במחווה לאורי שלף. מסכמים שבוע.

הפועל נגד הפועל. הזוית האחרת
בועז נוריאלי עלה כיתה וראה אתמול את הפועל ת"א מנצחת את הפועל ירושלים. על הזווית שמאחורי האוהדים ואפילו תודה למנהלת.

אמארה מנצח את מכבי, חולון לא עוצרת
הקלאסיקו הישראלי נצבע אדום, בקצה הצפוני של המדינה בדרבי האדומות ניצחון לגלבוע גליל. בני הרצליה עם ניצחון בנקודה על קרית גת שמסתבכת יחד עם אשדוד שהפסידה לחיפה, אילת ניצחה בנהריה וחולון ממשיכה לנצח.

דאוסן ממשיך ללהוט, מי יעצור את חולון?
מחזור 17 בליגת העל: נהריה עשתה צרות לראשל"צ אבל האלופה התעשתה ברבע האחרון ושמרה את הנקודות אצלה. חולון ניצחה בדרמה את מכבי חיפה, אילת פירקה בבית את גלבוע גליל והפועל ת"א התאוששה מול קרית גת.

חם בגליל , קפוא בירושלים .
איזה מחזור דרמטי השבוע בליגת העל: ג'ייסון סיגרס עם עוד סל ניצחון לגלבוע, רבע אחרון מצויין של פאוסט ניצחה לנהריה את המשחק, חולון שוב מנצחת את ירושלים. הפועל ת"א הפסידה בהרצליה, מכבי אשדוד מתחה את מכבי ת"א, וקרית גת ממשיכה לסחוב את הליגה על הגב שלה.

על: ג'רלס עם הבאזר, רמי הדר נעצר בדרבי.
המחזור ה15 בליגת העל סיפק לנו 3 משחקים חד צדדים לצד 3 דרמות, כולל שלשת ניצחון של קרטיס ג'רלס מהפועל ירושלים על נהריה. הדרבי היה צהוב, ראשל"צ גברה על קרית גת, אילת ניצחה את בני הרצליה, חולון וחיפה הביסו את קרית גת וגלבוע גליל.

על: סנסציה בחיפה,ירושלים מביסה
המחזור ה14 בליגת העל סיפק כמה דרמות: חנוכי כמעט קלע שלשת ניצחון לראשל"צ מול הרצליה, מכבי ת"א כמעט שוב הפסידה אחרי יתרון 18, ונהריה עם רבע אחרון קטלני גברה על אשדוד. ירושלים הביסה את קרית גת, הפועל ת"א כמעט נתנה לאילת את המשחק, וקרית גת הפתיעה בחיפה.


cker();