מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על גברים
עורכים: safsal

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני נהריה 76 - מכבי אשדוד באר טוביה 69
בני הרצליה 71 - מכבי ראנד מדיה ראשל"צ 69
הפועל SP ת"א 90 - הפועל פתאל אילת 84
הפועל הכשרה ביטוח חולון 73 - מכבי FOX תל אביב 78
מכבי HUNTER חיפה 80 - מכבי קרית גת 85
הפועל בנק יהב ירושלים 100 - הפועל גלבוע/גליל 75
משחקי המחזור הבא:
מכבי אשדוד באר טוביה - הפועל הכשרה ביטוח חולון
עירוני נהריה - הפועל בנק יהב ירושלים
הפועל גלבוע/גליל - מכבי HUNTER חיפה
מכבי ראנד מדיה ראשל"צ - מכבי קרית גת
מכבי FOX תל אביב - הפועל SP ת"א
הפועל פתאל אילת - בני הרצליה
על: סנסציה בחיפה,ירושלים מביסה
המחזור ה14 בליגת העל סיפק כמה דרמות: חנוכי כמעט קלע שלשת ניצחון לראשל"צ מול הרצליה, מכבי ת"א כמעט שוב הפסידה אחרי יתרון 18, ונהריה עם רבע אחרון קטלני גברה על אשדוד. ירושלים הביסה את קרית גת, הפועל ת"א כמעט נתנה לאילת את המשחק, וקרית גת הפתיעה בחיפה.

דרמה בראשל"צ, אילת בלי רגשי נחיתות
לצד משחקים חד צדדים, קיבלנו השבוע בליגת העל גם כמה דרמות. את הסל עשירית שניה אחרי הבאזר של מאליק ווינס ראשל"צ כולם כבר ראו, ואמש קיבלנו גם משחק טוב של אילת שהנחילה למכבי ת"א הפסד שלישי העונה. סיכום המחזור ה13.

ליגת העל - חם שם בחוץ
עקב אילוצי לו"ז, חלק ממשחקי המחזור התערבבו עם מחזורים אחרים, אך המגמה מצביעה על הפסדי בית רבים. מכבי ניצחה בשיניים בחיפה ואת נהריה בבית ולאחר מכן הפסידה לגלבוע בבית. ירושלים נראתה רע והפסידה בארנה לאילת, שמחברת ניצחון שני רצוף., הפועל ת"א ניצחה באשדוד, חולון המשיכה את המומנטום וניצחה בהרצליה וראשון ניצחה ברוממה את חיפה המתדרדרת. סיכום מחזורים.

ליגת העל מחזור 6 - סיכום מחזור.
מחזור שישי בליגת העל - המומנטום השלילי של ירושלים נמשך והיא עם הפסד ליגה שלישי העונה, הפעם לאשדוד. מכבי ת"א עם הפסד שני רצוף בכל המסגרות, עם הפסד להרצליה. חולון ממשיכה להתחבר ולכבוש את המקום השני, חוסר היציבות של הפועל ת"א נמשך עם הפסד בקרית גת, בקרב הליגיונריות, נהריה הפתיעה את ראשון וגלבוע גליל ממשיכה לאסוף ניצחונות בגן-נר, הפעם על אילת. סיכום מחזור.

לקראת הדרבי
להיות ספורטאי מצליח צריך לא רק יכולת ספורטיבית, אלא גם מנטלית. גם ספורטאים ותיקים ומנוסים מתרגשים לקראת ארועים חשובים, ואחד כזה מגיע אלינו ממש הערב. אז איך כדאי לקבוצות (ולכם) להתכונן לקראת משחקים כאלו? צופית תדמור, שעוסקת בפסיכולוגיית ספורט וליווי קבוצות, בסדרת כתבות שיתנו לכם טיפים לקראת העונה הקרובה.

בארזים (כבר) נפלה השלהבת, מה יגידו אזובי הקיר ?
מעבר למכה התדמיתית (הנוספת) שקיבל המותג הדועך שנקרא מכבי ת"א, פיטוריו של ארז אדשלטיין (המאמן הלאומי, להזכירכם) הם לא פחות ממכה אנושה למעמד המאמן בארץ. הפסטיבל סביב הפיטורים, ההודעה הבהולה והמביישת שנמסרה בשתיים וחצי בלילה והאולפן בערוץ הספורט שדימה טקס אשכבה לאחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר בכדורסל הישראלי. איתמר יצחקי בטור סוער.

ליגת העל, מחזור 3 - שתי הפתעות ואחת עם מאזן מושלם
ליגת העל, מחזור שלישי: מכבי ת"א שמרה על מאזן מושלם כשניצחה את הפועל חולון ודן שמיר. בצפון, גלבוע/גליל חוללה סנסציה כשניצחה את ירושלים, הפסד ראשון לטפירו ואשדוד מול נהריה שמנצחת לראשונה העונה. ראשון עם ניצחון ביתי שני העונה, הפעם על הרצליה. המחזור יושלם במוצאי החג עם שני משחקים נוספים.


cker();