מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערות לאומית
עורכים: שי ברק

נערות א': שבוע אחרון לעונה
ריבוי החגים ש"נפלו" על יום ראשון הביא לכך שהקבוצות יסגרו את העונה עם 3 משחקים ב-10 ימים. אחרי פגרת פסח חזרו הקבוצות למחזור שהתקיים ברביעי האחרון ובמוקד ניצחונה של רעננה על ראשל"צ. מחזורי הסיום יתקיימו ברביעי ובמוצ"ש כשלמעשה נותר לשחק על מקומות 3-4 ו-5-6 כשכל היתר כבר הוכרעו. משחק מוקדם מהמחזור האחרון יתקיים הערב בין רעננה לרמה"ש.

אימונים ברמה אירופית / גאיה סלס

בין גמר הגביע ל'ליל הסדר' יצאו 16 שחקניות מחלקת הנערות של הפועל ראשון לציון לשבוע מחנה אימונים בבוסניה. לצד אימונים קשים ואינטנסיביות גבוהה במשחקי האימון, הן גם ניצלו את הזמן לטייל, להתגבש ולחוות אירופה. המחנה הראשון באירופה של הפועל ראשל"צ הוכתר בהצלחה. גאיה סלס, שחקנית הקבוצה בטור מיוחד המסכם את החוויה.


ערב הגמרים: דאבל לרעננה
במשחק הגביע הראשון זכו ילדות מכבי רעננה בגביע כשגברו על הפועל ראשון לציון מחזיקת הגביע ב-3 השנים האחרונות. ירדן גרזון עם 29 נק' ורותם שוסטר עם 14 נק' בלטו בשורות המנצחת. בחלק השני של הערב המשחק היה צמוד יותר וברמה גבוהה הרבה יותר אך גם הוא הסתיים בגביע שהניפו שחקניות רעננה כשליעד אורבך (17 נק' מדד ותואר אמ.וי.פי) ושיר תירוש (דאבל-דאבל) בלטו.

גביע המדינה: רעננה-ראשל"צ, הצגה כפולה
מכבי רעננה או הפועל ראשון לציון? הפועל ראשון לציון או מכבי רעננה? זו השאלה שתעמוד ביום שני על הפרק כששתי האגודות יתמודדו ראש בראש גם בגמר גביע המדינה לילדות וגם בגמר הגביע לנערות א'. בגמר הילדות שיחל ב-14:45, ראשל"צ תנסה לזכות ברביעי שלה ברציפות ואילו תחפש רעננה גביע ראשון ב"עידן החדש". בנערות א' (17:00, שידור ישיר בספורט 5+) רעננה תנסה להגן על התואר מול ראשל"צ בשחזור הגמר מהשנה שעברה.

נערות א': חוזרים לשחק
אחרי שבוע של פגרת פורים חוזרים לעוד חמישה מחזורים שייקבעו את סדרות חצי הגמר. סיכום שני מחזורי הליגה האחרונים ומבט למחזור הקרוב שבמרכזו תארח ויגנייט את הפועל ראשון לציון.

נערות א': סיבוב חדש נפתח
עם רעננה וראשון לציון בפיסגה ורמת השרון וגלבוע שמשלימות את הרביעייה נפתח הסיבוב השני באותה צורה כמו שיצא לו לדרך הסיבוב הראשון. מי שיכולה להרגיש נוח יותר היא חולון שסיימה את הסיבוב הקודם במאזן 4-3 ותנסה להפתיע את הגלבוע ולהתחיל את הסיבוב עם מאבק חדש על מקום ברביעייה. עוד במחזור הקרוב: רעננה תצא לוינגייט למשחק מסקרן וראשל"צ תתארח בחיפה.

נערות א': סוגרות סיבוב פלייאוף
הסיבוב הראשון בשלב הבית העליון ייפתח הערב ויינעל מחר במשחק בין רעננה שתרצה לשמור על המקום הראשון לרמה"ש תגן על המקום השלישי. גלבוע מעיינות יצאו לוינגייט ויקוו שלא להסתבך במאבק על המקום החמישי מול חולון שבעצמה תצא למשחק חוץ בראשל"צ. הערב חיפה נגד כאוכב במשחק בו שתי הקבוצות מחפשות ניצחון בכורה בפלייאוף.


cker();