מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערות לאומית
עורכים: שי ברק

נערות א': פתיחה חד צדדית
בסיבוב שפתח את הפלייאוף העליון בנערות א', 3 משחקים מתוך 4 הסתיימו בהפרשים של מעל 30 נקודות. רק חולון הצליחה למתוח את הגלבוע לפני שנכנעה לה בהארכה. המחזור השני ייפתח כבר הערב ובמרכזו משחק בין מוליכות הטבלה שטרם הפסידו השנה רעננה וגלבוע מעיינות. עוד במחזור רמה"ש תארח את ראשל"צ ו-וינגייט תנסה לנצח את כאוכב שרק לפני 3 שבועות ניצחה אותה ב-30 הפרש.

פלייאוף נערות א'- תמונת פתיחה
הפלייאוף יצא לדרך כבר הערב, אך בהיעדר סיקור של כל השלב הראשון ועם כוונה לסקר את מאבקי האליפות מעכשיו ועד לסיום, קבלו הצצה לקבוצות שעלו לשמונה הגדולות. סיכום על שעבר עליהן בסיבוב הראשון, סגלים וקצת צבע על האגודות. סיקור המחזור הראשון יעלה בהמשך.

יומן מסע: סיכום המחנה FIBA U15
במוצ"ש האחרון, יצאה לראשונה משלחת ישראלית להשתתף באחד המחנות היוקרתיים באירופה. לכבוד אירועי העשור למחנה פיב"א U115, מחנה לקידום כדורסל הנשים באירופה צורף גם סגל ישראלי. שתי שחקניות מהאקדמיה, ניצן עמאר ועידן שלוש, השופטת נטלי גליוק ומאמנת האקדמיה, נטע קרומר - היוו את המשלחת ועם חזרתן ארצה סיכמה קרומר את השבוע המיוחד ב"יומן מסע", אישי.

נערות א': רעננה טריפליסטיות
אחרי שראו בשנים האחרונות את זיכרון יעקב וראשון לציון חוגגות דאבל, לקחו את זה נערות רעננה צעד אחד קדימה וסגרו טריפל היסטורי עם ניצחונות דו ספרתיים בכל משחקי הגמר. משחק קבוצתי נהדר הוביל לבריחה ברבע השלישי שבשיאה עלתה עד 28 נקודות הפרש ובסיום גזרו נערות רעננה את הרשתות. דגן ותירוש סיימו כקלעיות המובילות, אך לבחור מצטיינת בלתי אפשרי בערב כזה. המפגש הבא בין האגודות ביום שלישי, 18:30 בגמר נערות ב'.

הקלאסיקו של ליגת הנערות
מכבי עירוני רעננה והפועל עירוני ראשון לציון מספקות כל מה שצריך להיות בגמרים. המשחק הראשון של הנערות א' נפתח ביתרון 8 למארחות ובחצי השני מהפך גדול עד יתרון דו ספרתי לרעננה. משחק הנערות ב' שהתקיים בשישי – היה אחד הגדולים שהיו השנה בליגה והעביר את ההכרעה לראשל"צ עם ניצחון מינימאלי של רעננה בשתי נקודות. ההכרעות מחר ברעננה (19:30, נערות א') ובשלישי בראשון לציון (18:30, נערות ב').

השבוע החלומי של רעננה
אחרי שהקבוצה הבוגרת העפילה לגמר הלאומית, הגיע תורן של הנערות א' ביום חמישי וקבוצת נערות ב' בצהרי שישי להשלים שלוש העפלות לגמר. בנערות א' המשחקים היו לפרוטוקול ובהם ראשל"צ ורעננה לא התקשו לנצח בבית את היריבות בדרך לשחזור גמר הגביע. בנערות ב' רמה"ש היתה קרובה, אבל ריצת 21-3 במחצית השניה בהובלת רוט, סירקיס ועתיר העלתה את רעננה לגמר בניצחון כפול. עוד בכתבה, מילה טובה לאיגוד על ההחלטה שקיבל.

ראשל"צ בדרך ל-2 גמרים
נכון, עוד יש משחקי גומלין, אך הקבוצות של זיו ארז חוזרות הביתה עם יתרון 36 נקודות בנערות א' ו-17 נקודות בנערות ב' וקשה להאמין שישמטו אותן. היריבות שלהן ככל הנראה יהיו רעננה בנערות א' (חוזרת הביתה עם 41 נקודות יתרון נגד העמק) ובנערות ב' הכל פתוח כשבין רמה"ש לרעננה מפרידות 8 נקודות, אותן ינסו בנות רמת השרון למחוק בעזרת הקהל הבייתי.


cker();