מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערות לאומית
עורכים: שי ברק

נערות א': סוגרות סיבוב פלייאוף
הסיבוב הראשון בשלב הבית העליון ייפתח הערב ויינעל מחר במשחק בין רעננה שתרצה לשמור על המקום הראשון לרמה"ש תגן על המקום השלישי. גלבוע מעיינות יצאו לוינגייט ויקוו שלא להסתבך במאבק על המקום החמישי מול חולון שבעצמה תצא למשחק חוץ בראשל"צ. הערב חיפה נגד כאוכב במשחק בו שתי הקבוצות מחפשות ניצחון בכורה בפלייאוף.

נערות: ראשל"צ שוב שניה
הקלאסיקו השני הסתיים בניצחון של ראשון לציון שעלתה למקום השני והתקרבה מרחק נקודה לרעננה. מלבדה גלבוע מעיינות ורמת השרון ניצחו ושמרו על מעמדן ברביעייה ומחר, במוקד המחזור הפלייאוף השישי הן יתמודדו על המקום השלישי. וינגייט תצא לחולון למשחק על המקום החמישי, ראשל"צ תצא לכאוכב וביום רביעי המחזור יושלם כשרעננה תארח את חיפה.

"חשבתי על הרגע שבו אני אחלים ואחזור לשחק"
אחרי שניצחה בפעם השניה בחייה את מחלת הסרטן, חזרה העונה שירז הדר לקבוצת הנערות של הפועל כפ"ס. השחקנית בת ה17, שסובלת מעיוורון בעין ימין, מטורפת על כדורסל ולא תיתן לשום דבר להפריד אותו ממנה. כתבת וידאו.

נערות: קלאסיקו במחזור הקרוב
השבוע האחרון בו ניצחה ראשל"צ בחצי גמר הגביע ב-39 הפרש ואת גלבוע מעיינות וכשרעננה ניצחה את כאוכב עם 91 נקודות בהתקפה הן הבניה לקראת ה"קלאסיקו" שיתקיים במחזור הקרוב בין השתיים. רמה"ש שהפסידה בחולון והאקדמיה שחזרו לנצח וגברו על חיפה ייפגשו למשחק מרתק על המקום הרביעי. עוד במחזור חיפה תארח את הגלבוע וכאוכב את חולון. ביום רביעי רעננה תארח את הגולמין בחצי גמר הגביע אליו מגיעה ביתרון 35 הפרש.

נערות: רק 28 נקודות לאקדמיה
28 נקודות ב-40 דקות, זה מה שהצליח לייצר פרויקט האקדמיה בשבוע שעבר נגד השלישית בטבלה, ראשל"צ. גם רעננה, גלבוע ורמה"ש השיגו ניצחונות שפתחו 4 נקודות הבדל בין המקום הרביעי לשישי. מחר הגלבוע תצא לראשל"צ למשחק צמרת מסקרן, רמה"ש ורעננה ינסו לא למעוד נגד חולון וכאוכב (בהתאמה) וביום שישי חצי גמר גביע המדינה בין רמת השרון וראשון לציון, כשהשבוע רעננה עשתה את שלה עם ניצחון ב-35 הפרש. סיקור השבוע שחלף ומבט לשבוע הבא

נערות: שבוע עמוס בפתח
הערב (ראשון), יתקיים מחזור מלא בפלייאוף נערות א' לאומית כשבמוקד ראשל"צ תארח את האקדמיה. עוד במחזור ההזדמנות האחרונה של חיפה, חולון וכאוכב להישאר בתמונת הפיינל פור. בכתבה, גם סיכום משחקי המחזור השני. עוד השבוע, משחקי חצי גמר גביע המדינה (ביום רביעי), פריוויו למשחקי חצי הגמר - בהמשך השבוע.

בדרך לקרואטיה עוצרות בסרביה/ טור
אחרי מחנה אימונים מוצלח בשנה שעברה, חזרה המחלקה הצעירה של מכבי רעננה לבלגרד שבסרביה לשבוע של גיבוש ומשחקי אימונים ברמה האירופאית הכי גבוהה. משם הן חזרו הישר לגמר התיכונים והזכיה שסידרה להן נסיעה נוספת, הפעם לטורניר ISF בקרואטיה . איילה רוט, שחקנית נערות א' ונבחרת ישראל מסכמת את החוויה בטור מיוחד.


cker();