מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערות לאומית
עורכים: שי ברק

נערות א': לקראת המחזור ה-12
עם הפתעה גדולה וניצחון של חולון על רמה"ש (שרק מחזור קודם ניצחה את רעננה) ועם ההפסדים של כאוכב, חיפה וגלבוע נשמר הסטטוס קוו וההכרעה עוברת מחזור נוסף. מחר במשחקים הישירים בין רמה"ש וחיפה ובין גלבוע לכאוכב, התמונה כבר תתבהר. את המחזור ינעל ה-משחק של העונה, כשבמוצ"ש (21.4) תארח רעננה את ראשון לציון במשחק על המקום הראשון.

נערות א': סיכום המחזור ה-10
אחרי 10 מחזורים בפלייאוף העליון המתח הולך וגובר. ראשל"צ ורעננה הבטיחו כבר את הכרטיס לפיינל פור אך אחריהן מקומון 3-7 פתוחים לחלוטין לקראת 4 המחזורים האחרונים. רמה"ש עם ניצחון דרמטי על רעננה וחיפה עם ניצחון לא פחות דרמטי על הגלבוע שיפרו סיכוייהן להשיג כרטיס לחצי הגמר אבל גם כאוכב עם הניצחון בחולון חזק בתמונה. בראשון, חוזרים לליגה עם משחקים מכריעים בין כאוכב לוינגייט וחיפה לרעננה.

אירועי פסח במחלקת הבנות ברעננה
בשבוע בו זכו נערות א' בגביע שלישי ברציפות ולקראת חג הפסח זכו שחקניות המחלקה (והוריהן) לחוות ולהיות חלק ממספרי אירועים ייחודיים שבמרכזם "העצמה נשית" לספורטאיות הצעירות. ספורטאיות מכל ענפי הספורט משי דורון, דרך ירדן ג'רבי וגילי כהן ועד יסמין פיינגולד לקחו חלק באירועים המיוחדים.

נערות א': עוד גביע לרעננה
הן היו רחוקות מלהרשים, אבל גם ביום בו פחות הלך בהתקפה, עם הגנה יעילה במיוחד וירדן גרזון אחת מצוינת (20 נק') ידעה רעננה לעצור את הגלבוע על 38 וברבע האחרון גם לברוח להפרש שהגיע ל-30 נקודות. הגלבוע לראשונה במעמד הגמר עוד הצליחו לשמור על פיגור חד ספרתי ברוב דקות המחצית הראשונה, אבל נכנעו ליעילות ולתיאום הטקטי שבהגנת הכחולות שחגגו גביע שלישי ברצף.

נערות א': רמה"ש שוב שלישית
הליגה ממשיכה להיות צמודה. בין המקום השלישי אליו העפילה רמת השרון אחרי ניצחון על כאוכב, לבין המקום השביעי בו נמצאת מכבי חיפה עם משחק חסר מפרידות 2 נקודות בלבד. מחר, הגלבוע שהיו קרובות להפתעה ברעננה יארחו את חיפה, הקבוצה היחידה שניצחו עד כה בפלייאוף וינסו להישאר בתמונת הפיינל פור. כאוכב שתתארח בחולון תקווה גם היא להישאר בתמונת הרביעייה.

נערות א' פותחת סיבוב מכריע
הסיבוב השני בפלייאוף העליון ייפתח השבוע וכשנותרו עוד 7 מחזורים לסיום הליגה פתוחה מתמיד (בכל הקשור ל'מי יהיו היריבות של רעננה וראשל"צ בחצי הגמר'). ארבע קבוצות מתמודדות על שני כרטיסים לפיינל פור כשאת הסיבוב פותחת כאוכב בעמדה מצוינת לעשות היסטוריה. במוקד המחזור רמה"ש תארח את הגלבוע במשחק בו המפסידה תתרחק מאד מהרביעייה וחיפה שתתארח בחולון תנסה לחזור ולהיצמד לצמרת.

נערות א': סוגרים סיבוב בפלייאוף
הסיבוב הראשון בשלב הפלייאוף יסתיים מחר עם משחקים מסקרנים על הרביעייה הראשונה בהם וינגייט תארח את גלבוע מעיינות וכאוכב תארח את חיפה במה שיהיה מפגשים ישירים על מקומות 3-4. בצמרת ראשל"צ תארח את רמה"ש ורעננה תצא לחולון במטרה לחזור עם הניצחונות ולהמשיך להתמודד ראש- בראש על יתרון הביתיות בגמר. עוד בכתבה סיקור ניצחון הבכורה של חולון על הגלבוע בשבוע שעבר.


cker();