מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגת העל לתלמידים
עורכים: ברק חקלאי

לראשונה בתולדותיה: תיכון חדש אלופה!
תיכון חדש השלימה פלייאוף אדיר עם ניצחון 64:75 בגמר על שרת נתניה וזכתה בליגת העל לבתי ספר. אלבר וכהן הצטיינו עם 21 ו-19 נקודות בהתאמה, ומחקו פיגור 14 מהמחצית הראשונה.

תיכונים: יש לנו פיינל פור
הגימנסיה ראשל"צ הדיחה בדרמה גדולה את עמק חרוד, ותפגוש בחצי הגמר את שרת נתניה שגם היא עלתה בזכות הפרש מהמפגש הראשון. בחצי הגמר השני יפגשו העולה החדשה מהארצית אחד העם פ"ת שהדיחה בהפרשים את עמק החולה מול חדש ת"א שרשמה ניצחון כפול על עירוני א' אשקלון.

תיכונים: חולון ונתניה ברבע, אליאנס בארצית
ק. שרת חולון הגיעה לגומלין שמינית גמר אליפות התיכונים כשהיא במינוס 16 נקודות מול ויצ"ו נהלל, ופשוט נתנה בראש עם תצוגת כדורסל הגנתית וניצחון 37:63 שמעלה אותה לשלב הבא. אליאנס ת"א הפסידה להראל מבשרת ציון 62:59 ונפרדה מליגת העל.

האליפות הארצית בגליל: בליך הפתיעה, רמה"ש חזרה
משחקי הבנות כבר מאחורינו ויש לנו 2 עולות לליגת העל בעונה הבאה: לבליך ר"ג יכולה להיות לראשונה נציגות גם בתלמידים וגם בתלמידות, רוטברג רמה"ש חוזרת לליגת העל אחרי שנה אחת במחוזית. תלמידים: לפ"ת הספיקה עונה אחת אחרי הירידה והיא שוב בעל, אשקלון הפתיעה את זיו ומרקס ירושלים.

האליפות הארצית בגליל: היום הקובע
יום נוסף של משחקים מחכה לנבחרות הצעירות שעשו את כל הדרך צפונה במטרה למחזור הביתה עם הכרטיס לליגת העל. 8 נבחרות תלמידים יתחילו בשלב רבע הגמר כשהמנצחות בחצי יעלו, בתלמידים 6 נבחרות ב2 בתים, הראשונות בכל בית עולות.

האליפות הארצית בגליל: תוצאות היום הראשון
היום הראשון באליפות הארצית בגליל, האליפות ממנה עולים לליגת העל לתיכונים, מאחורינו. מ12 קבוצות תלמידים רק 8 ממשיכות לרבע הגמר, והן מרחק 2 ניצחונות מליגת העל. 6 נבחרות תלמידות ישחקו גם הן על 2 כרטיסים לליגה הבכירה.

תיכונים: העמקים ברבע, דרמה בליאובק
עמק חרוד ועמק החולה רשמו כל אחת ניצחון כפול מול היובל הרצליה וכצנלסון כפ"ס ועלו לרבע הגמר. ליאובק כמעט הצליחה למחוק פיגור 23 אבל ניצחה בסוף "רק" 12 ותיכון חדש עלתה על חשבונה לשלב הבא. גם הגימנסיה ברבע הגמר עם ניצחון עפול על הריאלי חיפה, קרית חינוך דרור הפסידה לבליך ר"ג ונפרדה מליגת העל.


cker();