מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגת העל לתלמידים
עורכים: ברק חקלאי

תיכונים: נהלל גברה על הריאלי
הפסד ראשון העונה לחיפאים. נהלל נשארת מושלמת, כמו הגימנסיה ראשל"צ שהביסה את עמק החולה ושרת חולון שניצחה בהרצליה. עמק החולה נקמה במטרווסט, עמק חרוד הנחילה הפסד שלישי לשרת נתניה. בליך הביסה את אשקלון, האלופה הביסה את ליאובק.

ליגת העל לתיכונים יצאה לדרך
עם פתיחת שנת הלימודים ורגע לפני החגים, יצאו לדרך גם משחקי ליגת העל לתיכונים. סגנית האלופה מנתניה עם 2 הפסדים, האלופה מת"א עם ניצחון והפסד. חולון וראשל"צ מושלמות עם 2 ניצחונות, פ"ת חסרת המזל עם 2 הפסדים בנקודה.

לראשונה בתולדותיה: תיכון חדש אלופה!
תיכון חדש השלימה פלייאוף אדיר עם ניצחון 64:75 בגמר על שרת נתניה וזכתה בליגת העל לבתי ספר. אלבר וכהן הצטיינו עם 21 ו-19 נקודות בהתאמה, ומחקו פיגור 14 מהמחצית הראשונה.

תיכונים: יש לנו פיינל פור
הגימנסיה ראשל"צ הדיחה בדרמה גדולה את עמק חרוד, ותפגוש בחצי הגמר את שרת נתניה שגם היא עלתה בזכות הפרש מהמפגש הראשון. בחצי הגמר השני יפגשו העולה החדשה מהארצית אחד העם פ"ת שהדיחה בהפרשים את עמק החולה מול חדש ת"א שרשמה ניצחון כפול על עירוני א' אשקלון.

תיכונים: חולון ונתניה ברבע, אליאנס בארצית
ק. שרת חולון הגיעה לגומלין שמינית גמר אליפות התיכונים כשהיא במינוס 16 נקודות מול ויצ"ו נהלל, ופשוט נתנה בראש עם תצוגת כדורסל הגנתית וניצחון 37:63 שמעלה אותה לשלב הבא. אליאנס ת"א הפסידה להראל מבשרת ציון 62:59 ונפרדה מליגת העל.

האליפות הארצית בגליל: בליך הפתיעה, רמה"ש חזרה
משחקי הבנות כבר מאחורינו ויש לנו 2 עולות לליגת העל בעונה הבאה: לבליך ר"ג יכולה להיות לראשונה נציגות גם בתלמידים וגם בתלמידות, רוטברג רמה"ש חוזרת לליגת העל אחרי שנה אחת במחוזית. תלמידים: לפ"ת הספיקה עונה אחת אחרי הירידה והיא שוב בעל, אשקלון הפתיעה את זיו ומרקס ירושלים.

האליפות הארצית בגליל: היום הקובע
יום נוסף של משחקים מחכה לנבחרות הצעירות שעשו את כל הדרך צפונה במטרה למחזור הביתה עם הכרטיס לליגת העל. 8 נבחרות תלמידים יתחילו בשלב רבע הגמר כשהמנצחות בחצי יעלו, בתלמידים 6 נבחרות ב2 בתים, הראשונות בכל בית עולות.


cker();