מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ישראליות במכללות
עורכים:

בקרוב היא חוזרת, אלואיזה כץ
אלואיזה כץ היתה אחת הכישרונות הגדולים בישראל בתור הזהב של ליגת הנערות ואח"כ בנבחרת הנערות וכשעלתה בגיל 18 לליגת העל. אז החליטה לעזוב למכללות ואחרי שתי עונות מצוינות נעלמה קצת. עכשיו כשחזרה בגדול לתודעה עם נבחרת ישראל ב"3 על 3" ורגע לפני שמסיימת לימודים וחוזרת לארץ, היא מספרת על כל מה שעבר עליה ועל התוכניות לעתיד. ראיון חג, עם אחת הפורוורדיות המוכשרות שיש לנו.

השבוע של הישראליות בחו"ל – 31 בינואר
בשבוע שסגר את חודש ינואר כמעט ואין לנו בשורות עבורכם מאירופה. לירון כהן ושי דורון לא שותפו במשחקי קבוצתן, אמסלם וג'נבה, אחרי 3 שבועות פגרה יסיימו מחר את הליגה הסדירה. במכללות עידית אוריון ושהד עבוד היחידות שקיבלו דקות משמעותיות השבוע.

קולשוב ממשיך להצטיין באריזונה
הגארד/פורוורד לו זו עונת הרוקי במכללות, כבר זכה למקום קבע בחמישייה ממאמנו הרב סנדק, והיום בלילה (שבת) תרם 12 נק' ב-31 דק' בניצחון על צ'רלסטון 60-88. ה"סאן דווילס" עומדים על מאזן 1-7, ומדובר באחת העונות הטובות שלהן בארבעת העשורים האחרונים. כבר מחר הם ישחקו בפעם השלישית תוך ארבעה ימים.

קליפורניה בפיינל פור
קבוצת הכדורסל של אוניברסיטת קליפורניה בה משחקת אביגיל כהן עשתה היסטוריה השבוע והעפילה לראשונה בתולדותיה לפיינל פור של טורניר הNCAA אחרי ניצחון בהארכה על ג'ורג'יה.

הרוקטס הודחו מהWNIT, במשחקה האחרון של שפיר
אחרי שני ניצחונות, טולידו נעצרה בשלב הסוויט 16 של טורניר הWNIT עם הפסד לאילינוי וסיימה את העונה. הקריירה הנפלאה של נעמה שפיר במדי הרוקטס, הגיעה לסיומה. קליפורניה מתכוננת לסוויט 16 של טורניר הNCAA.

ניצחון לטולידו בפתיחת הWNIT
טולידו קיוותה מאד לקבל זימון לטורניר הNCAA אך זה לא קרה , והן נאלצו להסתפק בהשתתפות בטורניר הWNIT בעונה הרביעית ברציפות. הרוקטס ניצחו את באטלר בסיבוב הראשון. קליפורניה דורגה שנייה באזור ספוקן של טורניר הNCCA.

אכזבה לטולידו וקליפורניה בטורנירי הקונפרנס
הרוקטס הפסידו בחצי הגמר לסנטרל מישיגן, ויתלו את תקוותיהן בוועדת בחירת 64 הקבוצות שתתכנס ביום שני. קליפורניה הפסידה גם היא לUCLA. למעשה, כל נציגותינו בארה"ב כבר עפו מטורניר הקופנרס. עדכון מלא בפנים.


cker();