מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערות ב
עורכים: שי ברק

נערות ב': ראשל"צ אלופה
הפועל ראשל"צ ניצחה 62:52 את מכבי רעננה והשלימה 2-0 בסדרת הגמר. האורחות השתלטו על המשחק החל מהרבע השני וברחו ליתרון לדו ספרתי ממנו רעננה לא הצליחה לחזור. עמית בן אליעזר ומאיה צימרינג הצטיינו והובילו את קבוצתן לאליפות שניה ברציפות ולדאבל גדול.

נערות ב': ראשל"צ עלתה ל1-0
מחזיקת הגביע, הפועל ראשון לציון פתחה את סדרת הגמר עם ניצחון גדול על מכבי רעננה וקרובה להשלים זכייה בדאבל, ואליפות שניה ברציפות. משחק טוב של ברנר ואייזנר הוביל את האדומות ליתרון דו ספרתי כבר אחרי רבע ראשון ושמרו עליו עד לסיום. משחק מס' 2 יתקיים ב-23/5 בשעה 18:00 ברעננה שתנסה להשוות את הסדרה ולהעביר את ההכרעה למשחק שלישי.

נערות ב': ראשל"צ זכתה בגביע המדינה
אחרי 3 גמרים רצופים הניפו הערב שחקניות ראשון לציון בפעם הראשונה את גביע המדינה לנערות ב'. באליפות כבר זכו בעונה שעברה וגביעים כבר יש להן בארון לגילאי נערות א' וילדות. הערב השחקניות של זיו ארז זכו גם בגביע הזה. עדן ציפל עם 10 נק' אבל גם 6 אס' ו-9 חט' הוכתרה כשחקנית המצטיינת, אבל זה ניצחון קבוצתי מרשים של כולן והמחמאות לרמה"ש שנלחמה עד הרגע האחרון.

נערות ב': ראשון לציון אלופות
למרות שהפועל ראשון לציון בשנים האחרונות, היא שם נרדף לאחת האימפריות בליגות הנערות, הערב היה זה ערב היסטורי למועדון עם אליפות ראשונה לקבוצת הנערות ב'. מי שכבר זכו בגביעים ואליפויות בנערות א', בתיכונים ובילדות הוסיפו תואר ראשון לגילאי נערות ב'. משחק ענק של מאיה צימרינג וניקול מיכאליץ הוביל לניצחון גדול שמחק את ההפסד במשחק הראשון.

גם בנערות ב': רעננה וראשל"צ בגמר
במשחק הדחוי בין הפועל ראשון לציון להפועל גלבוע מעיינות, העונה הנהדרת של הקבוצה מהצפון הגיעה לסיומה עם 68:44 להפועל ראשון לציון שהשלימה ניצחון כפול. אנה שפובלוב עם 16 נקודות הובילה את הקבוצה, קארש בלטה בסידרה עם ממוצע 14 נקודות ומגיעה בכושר טוב לגמר שייפתח מחר, שישי 13/5, בשעה 16:00 באולם "יונתן" שברעננה.

נעים להכיר: נועה שמשי
היא עוד לא בת 15, אבל נועה שמשי כבר חתומה על אחד ההישגים הגדולים של רמת השרון בעשור האחרון. הגארדית שסיימה עם דאבל-דאבל במשחק בו זכתה קבוצתה בגביע, היא מהדור שמחזיר את המחלקה לימיה הגדולים. שמשי מצידה בצניעות הגדולה שלה מספרת על החברות שלצידה והמאמנים שגורמים לה להנות מהכדורסל ולהמשיך בו, ובכנות ובגרות מדברת על המצב בענף ועל התחושות בעקבות שביתת השחקניות. ראיון ראשון ומיוחד.

נערות ב': רמת השרון מחזיקת הגביע
בעונה שעברה רמת השרון חזרה לליגה הלאומית אחרי שנים קשות והתברגה בצמרת. השנה כבר הפכה למועמדת לזכייה בכל התארים והערב חזרה לבמה המרכזית, שלטה במשחק במשך 40 דקות ובסיומו אפשר לומר שוב את המילים 'רמת השרון מחזיקת הגביע!' שירה מאור הצטיינה במשחק גדול ואיתה שניצר ושמשי עם דאבל-דאבל, לוין וקסטן ובאופן כללי כולן. ראשל"צ היתה קרובה, אבל לא הצליחה בשום שלב לעלות ליתרון ושנה שניה שמגיעה לגמר ומסיימת כסגנית.


cker();