מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערות ב
עורכים: שי ברק

נערות ב': ראשון לציון אלופות
למרות שהפועל ראשון לציון בשנים האחרונות, היא שם נרדף לאחת האימפריות בליגות הנערות, הערב היה זה ערב היסטורי למועדון עם אליפות ראשונה לקבוצת הנערות ב'. מי שכבר זכו בגביעים ואליפויות בנערות א', בתיכונים ובילדות הוסיפו תואר ראשון לגילאי נערות ב'. משחק ענק של מאיה צימרינג וניקול מיכאליץ הוביל לניצחון גדול שמחק את ההפסד במשחק הראשון.

גם בנערות ב': רעננה וראשל"צ בגמר
במשחק הדחוי בין הפועל ראשון לציון להפועל גלבוע מעיינות, העונה הנהדרת של הקבוצה מהצפון הגיעה לסיומה עם 68:44 להפועל ראשון לציון שהשלימה ניצחון כפול. אנה שפובלוב עם 16 נקודות הובילה את הקבוצה, קארש בלטה בסידרה עם ממוצע 14 נקודות ומגיעה בכושר טוב לגמר שייפתח מחר, שישי 13/5, בשעה 16:00 באולם "יונתן" שברעננה.

נעים להכיר: נועה שמשי
היא עוד לא בת 15, אבל נועה שמשי כבר חתומה על אחד ההישגים הגדולים של רמת השרון בעשור האחרון. הגארדית שסיימה עם דאבל-דאבל במשחק בו זכתה קבוצתה בגביע, היא מהדור שמחזיר את המחלקה לימיה הגדולים. שמשי מצידה בצניעות הגדולה שלה מספרת על החברות שלצידה והמאמנים שגורמים לה להנות מהכדורסל ולהמשיך בו, ובכנות ובגרות מדברת על המצב בענף ועל התחושות בעקבות שביתת השחקניות. ראיון ראשון ומיוחד.

נערות ב': רמת השרון מחזיקת הגביע
בעונה שעברה רמת השרון חזרה לליגה הלאומית אחרי שנים קשות והתברגה בצמרת. השנה כבר הפכה למועמדת לזכייה בכל התארים והערב חזרה לבמה המרכזית, שלטה במשחק במשך 40 דקות ובסיומו אפשר לומר שוב את המילים 'רמת השרון מחזיקת הגביע!' שירה מאור הצטיינה במשחק גדול ואיתה שניצר ושמשי עם דאבל-דאבל, לוין וקסטן ובאופן כללי כולן. ראשל"צ היתה קרובה, אבל לא הצליחה בשום שלב לעלות ליתרון ושנה שניה שמגיעה לגמר ומסיימת כסגנית.

נערות ב': רעננה דאבליסטית
במשחק מרתק שנמשך קרוב לשעתיים, הצליחה רעננה לברוח ברבע אחרון ולהשיג ניצחון גדול (שלא אפיין את המשחק) ובסיכום שני המשחקים, שמרה הקבוצה של אורן לם על תואר האליפות והשלימה עונה נפלאה עם דאבל. ההרכב הצעיר של ראשלצ נותר עם המחמאות והאופטימיות לעתיד, תירוש הצטיינה עם 25 נקודות.

גמר נערות ב': רעננה ביתרון 9
רעננה וראשון לציון סיפקו עוד מפגש כדורסל מרתק בפתיחת סדרת האליפות. רעננה כבר הוליכה ביתרון דו ספרתי, אך בסופו של המשחק לוקחת איתה רק 9 נקודות לגומלין המכריע, שיתקיים ב-26/5. שני המועדונים שהיו השנה מעל לכל האחרות שנפגשו גם בגמר הגביע (רעננה זכתה בתואר) ואחרי שגברו על יריבותיהן בחצי הגמר עלו להתמודד גם על האליפות. סיקור משחק הגמר הראשון - בפנים.

"מחזיקות הגביע" - ראיון משולש
אחרי שהפסידו בשנה שעברה לעמק יזרעאל את הגביע, חזרו שיר תירוש, ליעד אורבך ושלי סירקיס למעמד הגמר, עם חברותיהן ובמשחק נהדר במיוחד ברבע הרביעי (14-1), החזירו את הגביע לרעננה אחרי שנים בהן נדד בין קבוצות אחרות. כמה ימים אחרי הזכייה פגשנו את השלוש, מחזיקות הגביע החדשות, לשיחה על הניצחון, המועדון והשאיפות לעתיד ("לשחק באירופה"). אלה הן מחזיקות הגביע החדשות.


cker();