מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית נשים
עורכים: שי ברק

פ"ת הודיעה: לא נאפשר לקיים את הטקס
מס' שעות לפני שהיה אמור להתקיים, הודיעו הפועל פ"ת שלא יאפשרו לקיים את טקס מצטיינות הלאומית שנקבע לשעה 19:15 ולכבד את הענף. עקב כך יצאה הודעת ביטול דחופה לכל המוזמנים. עימכם הסליחה

לאומית: רמלה בליגת העל
שנתיים אחרי שאליצור רמלה התפרקה, חוזרת אליצור "נוה דוד" רמלה לליגת העל. הקבוצה שהוקמה מחדש והעפילה ללאומית ב-2011 תחזור לליגת העל. אינה גורביץ שהיתה עם הקבוצה בליגה הראשונה והעלתה אותן כמאמנת מהארצית סוגרת מעגל בדרך לליגה הראשונה, הפעם כחניכתה של בלליס שהיתה על הקווים. בסדרה המקבילה, פ"ת וירושלים הולכות למשחק שלישי. יום חמישי 19:15, שייקדם לו טקס מצטיינות העונה.

חצי גמר לאומית: שמרו בקושי על הבית
רמלה התקשתה בבית נגד הגלבוע ורק ברבע האחרון אחרי שוויון 37 הצליחה לברוח לניצחון. פ"ת עוד פיגרה 17 הפרש לפני שבריצת 14-0 הצליחו לגבור בקושי על ירושלים. השתיים יכולות לחגוג עליה ביום שני במשחקי הגומלין (20:30, שעה אחידה בירושלים ועין חרוד).

לאומית: מצטיינות עונת 2016-17

כמיטב המסורת, עם הגעת הליגה הסדירה לסיומה מאמני הלאומית בחרו את המצטיינות העונה שהיתה. בעונה כ"כ צמודה ולא מעט שחקניות שהגיעו מליגת העל, המאמנים לא השאירו מקום לספק כשהכריעו - רבקה רוס היא שחקנית העונה! המאמנים בחרו גם את חמישיית העונה, תגלית העונה, שחקנית ההגנה ובתום התמודדות צמודה גם את מאמן העונה. התוצאות - בפנים.


אחת רוצה היסטוריה האחרות את מקומן הטבעי
הפיינל פור של בליגה הלאומית ייצא לדרך ביום שלישי, בהתמודדות על שני כרטיסים לליגת העל וצלחת אליפות אחת. אליצור רמלה, הפועל פ"ת ואס"א ירושלים בילו יותר שנים בליגת העל מהלאומית ורוצות לחזור למקומן הטבעי, הפועל גלבוע מעיינות תנסה לעשות היסטוריה. כל מה שצריך לדעת על הסדרות, הסגלים והמאצ'-אפים, בפריוויו. חג שמח.

לאומית: סיום דרמטי וספורטיבי
מכבי חיפה כבר סיימה את העונה, אבל הגיעה להילחם והנחילה הפסד מפתיע לגלבוע שהוריד אותן למקום הרביעי. ת"א כבר היתה בפיגור דו ספרתי אך חזרה לשוויון מול ירושלים לפני שנכנעה בשלשה. פ"ת הוליכה ב-13 הפרש על רמלה לקראת ההפסקה לפני שנכנעה לה במחצית השניה - מאבקים עד הרגע האחרון. כפ"ס סגרה את העונה בניצחון על הגלבוע ובתחתית כאוכב עם ניצחון רביעי רצוף הבטיחה עונה נוספת בלאומית.

לאומית: מחזור ההכרעה
מי תסיים בראשות הליגה ותזכה ליתרון ביתיות בגמר? מי תהיה העולה הרביעית לפיינל פור? ומי תהיה היורדת האחרונה לארצית? כל אלה שאלות שיוכרעו במחזורי הסיום הדרמטיים בלאומית. רמלה ופ"ת ישחקו ראש בראש על המקום הראשון, ירושלים ות"א יתמודדו על הכרטיס האחרון למאבקי העליה לליגת העל וכאוכב זקוקה לניצחון על נהריה כדי לשרוד. סוגרים עונה סדירה.


cker();