מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית נשים
עורכים: שי ברק

לאומית: התעלות ברבע האחרון
גלבוע מעיינות הובילה 15 הפרש ואיבדה אותו לפני שהכריעה את אליצור ת"א במאני טיים ברבע האחרון. סיפור דומה היה בירושלים שהכניעה את רמלה שכבר חזרה מפיגור דו ספרתי לנקודה. פ"ת נקלעה לפיגור בבית אך 10-0 ברבע האחרון הוביל לניצחון קשה על כפ"ס ורק חיפה שלטה לאורך כל הדרך מול הגליל. בפלייאוף התחתון רבע אחרון טוב של תל כביר הוביל לניצחון במשחק התחתית החשוב נגד גדרה. גם בני יהודה ובאר טוביה ניצחו וישחקו על ראשות הבית ביום שישי.

לאומית נשים: לקראת עוד מחזור חשוב
המחזור הרביעי בשלב הפלייאוף בליגה הלאומית יפגיש למשחק צמרת מסקרן את הגלבוע מול אליצור ת"א. כפ"ס וירושלים ינסו להיצמד למובילות ולנצח את פ"ת ורמלה (בהתאמה) וחיפה מול הגליל יכריע מי תישאר במקום השמיני. בפלייאוף התחתון אחד המשחקים המכריעים על הירידה בין גדרה ותל כביר ומשחק צמרת מסקרן בין וינגייט ובני יהודה.

לאומית נשים: 4 בפסגה
ארבע קבוצות חולקות את המקום הראשון עם אותו מספר נקודות. הליגה הכי צמודה שהיתה בלאומית מזה שנים. בפלייאוף העליון רק רמלה הצליחה לחבר ניצחון שני רצוף וירושלים עם הפסד שני רצוף. כפ"ס התאוששה מההפסד בחיפה עם ניצחון על גלבוע שחזרה להפסיד. פ"ת שנכנעה לגלבוע בשבוע שעבר ניצחה את ירושלים וחיפה הפסידה בתל אביב. בפלייאוף התחתון גדרה חזרה להפסיד כשפגשה יריבה מהדרום (באר טוביה) ניצחונות גם לבני יהודה ותל כביר.

לקראת עוד מחזור לאומית נשים
פ"ת שהפסידה בירושלים תארח את היריבה כדי לנצח ולחזור לצמרת. כפ"ס שהפסידה בגלבוע תארח את היריבה כדי לנסות ולהדיח אותה מהמקום הראשון. רמלה תצא למשחק חוץ קשה בגליל ואליצור ת"א תתרגל לתקופה שאחרי בר גילינסקי ותנסה לנצח את חיפה. פריוויו למשחקי המחזור הקרוב.

לאומית נשים: נקמת הצפון
אחרי הנוק-אאוט של הדרום על הצפוניות בשבוע שעבר הוכיחו קבוצות הצפון שיש להן מה להציע ובראשן גלבוע מעיינות שהדיחו את פ"ת מהפסגה כשעצרו אותן מחצית שלמה על 13 נקודות. גם הגליל עלתה לבירה וחזרה משם עם ניצחון. בעוד משחק נהדר בין השתיים הפעם רמלה גברה על ת"א בסיום דרמטי במיוחד. עוד במחזור: חיפה גברה על כפר סבא והתקרבה לצמרת. בפלייאוף התחתון ניצחון לבני יהודה בדרבי על תל כביר וניצחון שני ברציפות לגדרה.

לאומית: משחקים על מקום ראשון
מוליכות הליגה, אלופות המחוזות גלבוע-מעיינות ופ"ת במשחק על הפסגה. מוקדם לקרוא לזה "משחק העונה", אבל בהחלט משחק גדול. לא פחות גדול המפגש השני העונה בין רמלה ות"א שלפני חודשיים סיפק תצוגת כדורסל נהדרת, אז במקביל ניצחה אז כפ"ס את חיפה והיא תצא גם במחזור הקרוב לכרמל כדי לנסות להישאר קרובה לצמרת. עוד במחזור, ירושלים תארח את הגליל העליון ובתחתון דרבי בין בני יהודה ותל כביר.

לאומית: נוק-אאוט מוחץ לדרום

8 משחקים של פתיחת שלב הפלייאוף התקיימו בהצלבה בין הדרום לצפון, כל המשחקים הסתיימו עם ניצחונות של הדרום על הצפון 8-0, מוחץ ומרשים שמחזק את הצורך בביטול המחוזות. בין הניצחון של ירושלים בגלבוע לניצחון של רמלה בכפ"ס, צריך לשים הכל בצד - גדרה שהפסידה בסיבוב הראשון את כל משחקיה בהפרש דו ספרתי הגיעה לוינגייט והדהימה את האקדמיה עם הצגה של שחקנית אחת, זליבנסקי. עוד על ניצחונות הדרום על הצפון בסיקור המקיף של המחזור.cker();