מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית נשים
עורכים: שי ברק

לאומית: הכבשה השחורה של ראשל"צ?
ראשון לציון חזרה עם ניצחון ענק בגליל העליון שמבטיח לה כמעט בודאות את הפסגה בסוף העונה הסדירה. כפ"ס התקשתה לפני שניצחה את פ"ת בבית - אך הערב הן יפגשו למשחק צמרת בו תנסה כפ"ס להנחיל לראשל"צ הפסד בכורה ולהיות הקבוצה היחידה שלא הפסידה למוליכה. בתחתית רמה"ש תנסה להפתיע את הגלבוע ולהנחיל להן הפסד שלישי ברציפות כדי לשמור על סיכוי תיאורטי לשרוד (אחרי ההפסד לבאר טוביה במחזור הקודם) סיכום המחזור שהיה ומבט למחזור הנוכחי.

לאומית: משחקים על העונה הבאה
אחרי שנקבע הפיינל פור, עוברים למאבקי תחתית ובמוקד, רמה"ש עם הניצחון הגדול על כאוכב חזרה לחיים באר טוביה עם ההפסד לירושלים הסתבכה. תל כביר חייבת ניצחון בדרבי כדי להשאיר גורלה בידה. בצמרת משחק בין הראשונה לשניה כשראשל"צ תתארח בגליל. לקראת המחזור הקרוב וסיכום המחזור הקודם.

לאומית: לקראת המחזור ה-23
כשבמוקד משחק גורלי לכפ"ס ולמעגן מיכאל שיתמודדו האחת מול השניה על הכרטיס לפיינל פור וברקע ראשל"צ והגליל ימשיכו להיאבק על המקום הראשון תיכנס הליגה לחודשי ההכרעה. רמת השרון תארח את כאוכב במשחקי ההזדמנות האחרונה להינצל וגלבוע מעיינות תצא לתל אביב כדי לשמור על סיכוי כלשהו להתברג ברגע האחרון לפיינל פור. שימו לב! פרסום יחיד להקדמת השעות בירושלים ובפ"ת.

לאומית: הליגה התיישרה
אחרי אינספור הקדמות, דחיות, שינויי ימים בגלל אליפות אס"א ומשחקי גביע סוף-סוף כל הקבוצות הן אחרי 22 מחזורים ומתבהרת התמונה שהפועל פ"ת תנשור לליגה הארצית ורמה"ש בסכנה רצינית גם היא. בצמרת ראשל"צ שוב ראשונה עם הניצחון הענק על וינגייט וגם הגליל העליון אחרי הניצחון על מעגן מיכאל קרובה להבטיח את הפיינל פור. עוד המחזור, ניצחון שלישי ברציפות לכאוכב וקאמבק של דניאל קארש.

לאומית: גליל או מעגן מיכאל?
השתיים שהתמודדו על הכרטיס לגמר גביע האיגוד, יתמודדו מחר על הכרטיס לפיינל פור. השתיים פייבוריטיות גם כך לסיים בין הארבע, אבל במשחק הקרוב המנצחת תוכל כבר להבטיח את מקומה. עוד בכתבה סיכום המחזור הקודם ובין היתר ניצחונה של פ"ת על וינגייט, כפ"ס שחתמה את סיכויי ירושלים לסיים ב-4 וכאוכב עם ניצחון נוסף בדרך למעלה.

לאומית נשים: התעוררו מאוחר
הפסדים של הגלבוע וירושלים וניצחונות של הרביעייה הראשונה הרחיקו את הקבוצות מהמקומות 5-6 משחק אחד נוסף מהמקום בפיינל פור. במקביל כאוכב עם הניצחון הגדול כבר במקום השמיני וגם באר טוביה נמצאת בכושר נהדר ועושה דרכה למעלה. המחזור השבוע פוצל כש-3 משחקים כבר התקיימו מאחר ורוב השחקניות נמצאות באילת באליפות אס"א. במוקד המחזור הערב תל כביר בראשל"צ והגליל יגיעו לרמה"ש.

לאומית: ראשל"צ שוב ראשונה
הפועל גלבוע שהכניעה כבר את המוליכה ראשל"צ ואז את המוליכה גליל, ניצחה פעם שלישית את המדורגת ראשונה ועם הניצחון הגדול על כפ"ס שינתה את זהות הממוקמת ראשונה. ראשל"צ ללא דניאל קארש הגיעה למעגן מיכאל, מחקה פיגור 11 והשיגה ניצחון חוץ שהחזיר אותן לפסגה. עוד במחזור ניצחונות לגליל עליון ולירושלים ששמר על הסטטוס קוו במקומות 2-6. בחלק השני באר טוביה עם ניצחון גדול על כאוכב, תל כביר ו-וינגייט עם ניצחונות גם הן.


cker();