מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית נשים
עורכים: שי ברק

לאומית נשים: וינגייט הצילה את הצפון
כמו בסיבוב הראשון, קבוצות הדרום גברו על הצפון. ירושלים אירחה את הגלבוע ובריצת 18-4 בפתיחת הרבע הרביעי הכריעה את המשחק. פ"ת ניצחה בקושי בחיפה ות"א גברה על הגליל. בפלייאוף התחתון הגיע השינוי עם הניצחון היחיד של הצפון כשוינגייט 'נקמה' בגדרה עם ניצחון ב-57 הפרש. ניצחונות גדולים גם לבני יהודה ובאר טוביה.

לאומית נשים: סיבוב חדש נפתח
רגע לפני משחקי חצי גמר הגביע (חמישי ומוצ"ש) יתקיים בשלישי המחזור שיפתח את הסיבוב השני. כשהרביעייה מתחילה להסתמן ייפגשו גלבוע וירושלים למשחק צמרת. בפלייאוף התחתון משחק על ההישארות בין כאוכב לתל כביר נדחה ויתקיים ב-19 לחודש. במשחק שהוקדם ניצחה רמלה את כפ"ס ושמרה על הפסגה שבוע אחד נוסף. סיכום הסיבוב הקודם בפריוויו על המחזור הבא.

לאומית נשים: רמלה שוב בפסגה
עם תום הסיבוב, אליצור רמלה עם רבע שלישי גדול גברו על פ"ת ועלו לצמרת הבית העליון. גלבוע מעיינות עם הניצחון בחיפה שמרו על המקום השני. נטע רפאל בת ה-16 הצטיינה בשורות ירושלים שהנחילה לאליצור ת"א הפסד בייתי ונכנסה על חשבונה לרביעייה. ניצחון קשה לכפ"ס בגליל. בפלייאוף התחתון כאוכב ניצלה הפסדים של תל כביר וגדרה כדי לשפר עמדות במאבקי ההישרדות.

לאומית - נשים: לקראת מחזור נועל סיבוב
בצל הסערה, הסיבוב הראשון בשלב הפלייאוף יסתיים במחזור הקרוב במשחק צמרת על המקום הראשון בין רמלה ופתח תקווה. משחק על המקום הרביעי יתקיים ביפו בין אליצור תל אביב וירושלים. הגלבוע יקוו לנצח ולחזור למקום השני, יחפשו ניצחון בגליל בחזרה למאבקי הפיינל פור. בתחתית עוד משחק קריטי לתל כביר, כאוכב וגדרה.

לאומית נשים: חיפה הפתיעה בבירה
3 ניצחנות לדרום על הצפון והפתעה גדולה עם הניצחון של חיפה בירושלים. רמלה הגיעה למשחק צמרת בגלבוע ואחרי הרבה תהפוכות יצאה עם הניצחון, אליצור ת"א ופ"ת גברו על כפ"ס והגליל והניצחון הגדול שייך לחיפה שבהרכב חסר גברה על ירושלים ששוב הפסידה בביתה. בפלייאוף התחתון ניצחה בני יהודה בכאוכב, האקדמיה את תל כביר וגדרה ניצלה את התוצאות האלה לצמצם פערים עם ניצחון שלה. ניצחון גם לבאר טוביה על נהריה.

לאומית נשים: לקראת עוד מחזור צפון-דרום
שוב משחקים שמצליבים את הקבוצות שבאו מהדרום מול אלה מהצפון ובמוקד גלבוע מעיינות שיארחו את רמלה. עוד במחזור ת"א תצא לכפ"ס, פ"ת תארח את הגליל וירושלים את חיפה. בתחתון, תל כביר יגיעו לוינגייט וינסו להנחיל להם הפסד בייתי שלישי בפלייאוף וכאוכב תנסה להמשיך לשרוד עם ניצחון על בני יהודה. טריוויה: מה הקשר בין המחזור הקרוב לשנת 2013? תשובה בפנים.

לאומית נשים: ירושלים סגרה פערים
הסטטוס קוו בצמרת נשמר עם ניצחונות ל-3 המובילות. ירושלים בקאמבק מרשים ברבע האחרון השיגו ניצחון חוץ בכפ"ס ונצמדו למקום הרביעי. בפלייאוף התחתון דווקא יש שינויים כשבני יהודה העפילה למקום הראשון בזכות ניצחון ענק ב-40 הפרש על השניה. תל כביר וכאוכב השיגו את הניצחונות שהיו צריכות והמאבק על לא להיות היורדת הרביעית צמוד במיוחד. סיקור מלא.


cker();