מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
מכבי "בן" בנות אשדוד 69 - מכבי רמת חן 77
מכבי רעננה 65 - בני יהודה ת"א 67
הפועל פ"ת רוני 67 - א.ס. רמת השרון 76
בנות הרצליה 72 - אליצור חולון 77
משחקי המחזור הבא:
אליצור נוה דוד רמלה - בנות הרצליה
אליצור חולון - הפועל פ"ת רוני
א.ס. רמת השרון - מכבי רעננה
בני יהודה ת"א - מכבי רמת חן
הפועל עירוני ראשון לציון - מכבי "בן" בנות אשדוד
נשים: רמה"ש הבטיחה את הפלייאוף העליון
רמת השרון היא הקבוצה הרביעית שהבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון עם ניצחון על רעננה. ברמלה עשו את העבודה הערב, כשגברו על פ"ת והן עם רגל וחצי בפליאוף העליון. ראשל"צ הפתיעה את אשדוד ופתחה פער של נקודה במאבק על ההישרדות, בני יהודה בצרות אחרי הפסד לרמת חן. חולון עדיין ראשונה אחרי ניצחון על פ"ת.

ימים של הכרעה בליגת העל לנשים
2 מחזורים לסיום העונה הסדירה יערכו השבוע ושבוע הבא, בסופם נדע מי לפליאוף העליון ולהמשך המאבק על האליפות ומי לפליאוף התחתון. 5 קבוצות במאזן כמעט זהה נלחמות על 3 כרטיסים לפליאוף העליון, כשעל הדרך כולן רוצות לשפר עמדות למאבק על הכניסה לחצי הגמר.

נשים: אשדוד הפסידה, חולון שוב ראשונה
מטח שלשות של רנה מונטגומרי נתן לרמת חן ניצחון על אשדוד שמדביק אותה לפיסגה, חולון רשמה ניצחון דחוק על בנות הרצליה. בני יהודה וראשל"צ רשמו ניצחונות מפתיעים על רעננה ורמלה, רמה"ש מתקרב לפליאוף העליון עם ניצחון על פ"ת.

נשים: הרצליה חוזרת למאבק על הפליאוף
ניצחון שני ברציפות לבנות הרצליה מקרב אותם נקודה אחת ממקום 6. בני יהודה לא הופיעה לרבע הראשון וחטפה הפסד קשה מול פ"ת, מכבי רמת חן גברה בבית על רעננה. הזרות של חולון הובילו אותה לניצחון קל על ראשל"צ, רמלה כמעט הפתיעה את אשדוד.

נשים: הליגה בורחת לראשל"צ ובני יהודה
עם הפסדים להרצליה (משחק מצויין של הישראליות) ורמה"ש (בהובלת שי קליי), השתיים נועלות את הטבלה ביחד עם 2 ניצחונות בלבד כל אחת. פ"ת שוב גברה על רמת חן לצד חילופי הזרות, חולון לא התקשתה מול רמלה שהגיעה בסגל מקוצר, אשדוד ניצחה בבית את רעננה.

דניאל רבר, שחקנית הנבחרת - בראשל"צ
חיזוק משמעותי להפועל ראשון לציון, אשר צרפה אמש את דניאל רבר לקבוצתה. רבר שנמנית עם סגל הנבחרת הלאומית, עברה ממכבי רמת חן להפועל ראשון לציון וכבר במשחק הראשון פרעה את השטרות עם 9 נק' ו-7 ריב' בניצחון של ראשל"צ על בני יהודה.

על נשים: ערב צמוד
פרט לניצחון של רמלה על בני יהודה, שאר המשחקים נגמרו בפער של עד 7 נקודות. פ"ת מתחה את אשדוד, רעננה גברה על הרצליה עם סל ניצחון של שיר תירוש. ראשל"צ נתנה פייט לרמת חן, בני יהודה לא הצליחה לתת פייט לרמלה.


cker();