מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
מכבי רעננה 61 - מכבי "בן" בנות אשדוד 63
מכבי רמת חן 75 - הפועל פ"ת רוני 80
בני יהודה ת"א 0 - בנות הרצליה 0
א.ס. רמת השרון 77 - הפועל עירוני ראשון לציון 74
אליצור חולון 67 - אליצור נוה דוד רמלה 77
משחקי המחזור הבא:
בני יהודה ת"א - בנות הרצליה
היום ב-6: לקראת מחזור 6 בליגת העל

קרב הגדולות חוזר כשאליצור רמלה שוב תתארח ב"קריה" באשדוד למשחק צמרת בין הקבוצה של עדן ענבר לזו של אלי רבי. רמת חן ורעננה ינסו להתאושש אחת על חשבון השניה ולהישאר בצמרת הליגה. עוד במחזור: רמה"ש והרצליה במאבק על הפלייאוף, חולון עם אדאמס תנסה להתאושש על חשבון ראשל"צ ואיינגיפה ובני יהודה תחפש ניצחון ליגה ראשון בפ"ת.


מוצ"ש: מגזין כדורסל נשים יומי
אחרי פגרת הנבחרת (ופגרת הנערות) חוזרים לליגות עם "משחק עונה" בנערות א' בין ראשון לציון ורעננה. החל מהשבוע ועד לסוף העונה, במוצ"ש נעדכן על השבוע שהיה לנציגות שלנו במכללות. עוד במגזין הגרלת משחקי רבע הגמר בתיכונים ופריוויו למחזור הקרוב בנערות.

מוצ"ש: מגזין כדורסל יומי
ממשיכים להתכונן למוקדמות אליפות אירופה והערב- "יחד לאליפות אירופה"- עם דניאל רבר. עוד במגזין: סיכום השבוע שחלף עם כל הטבלאות והמצטיינות. סיקור משחקי השבוע בליגת התיכונים ולקראת המחזור הרביעי בליגת הנערות.

נשים: לפגרה עם טעם של עוד
במחזור מרתק שסגר את הרבע הראשון של העונה הפתיעה פ"ת ברמת חן עם ניצחון על המקומיות. רעננה היתה רחוקה מרחק 3 נקודות מלהנחיל לאשדוד הפסד שני (אך אשדוד ניצחה ועלתה לפסגה) וגם ראשל"צ החטיאה זריקה שהיתה יכולה לשלוח את המשחק להארכה. רמלה ממשיכה במגמת השיפור עם ניצחון חוץ בחולון והרצליה השיגו ניצחון שני. מעכשיו כולנו כחול לבן, חוזרים בעוד 3 שבועות.

על: לקראת המחזור החמישי
רגע לפני פגרת הנבחרת (אף פעם לא מיותר להזכיר 15.11 הנבחרת נגד פורטוגל ב"היכל שלמה") יתקיים המחזור החמישי שיפגיש בין רמלה וחולון במשחק שחוזר להיות משחק צמרת, רעננה ואשדוד שהפסידו בשני לראשונה העונה ינסו לצאת לפגרה עם ניצחון, רמת חן שתנסה לשמור על מאזן מושלם ובני יהודה שתרצה רגע לפני פגרה לעלות מעל הקו האדום על חשבון הרצליה.

שלישי ב-6: מגזין כדורסל נשים יומי
בסופ"ש תפתח נבחרת ישראל בהכנות למשחקיה הראשונים במוקדמות, ומזכירים שב-15.11 משחק הבית נגד פורטוגל (19:30, היכל שלמה). מהערב מדור חדש "יחד לאליפות אירופה עם" והערב רוני בן נון עוד במגזין: סיכום מחזור ליגת העל מהזוית הישראלית לקראת הנבחרת (נתונים סטטיסטיים של הבולטות אחרי 4 משחקים) ולקראת משחק השלמה בליגת התיכונים.

ראשון ב-6: מגזין כדורסל יומי
שבוע חדש בפתח בסיומו תפתח נבחרת ישראל בהכנות למשחקיה הראשונים במוקדמות, ומזכירים שעד 15.11 ילווה המגזין את ההכנות של נבחרת ישראל עד משחק הבית נגד פורטוגל (15.11, 19:30) כי רק "ביחד לאליפות אירופה". במגזין הערב: לכמה שחקניות בסגל הנבחרת יש מספר דו ספרתי של הופעות, לקראת המחזור השלישי בליגת העל לנשים וסיכום המשחקים שהתקיימו במוצ"ש


cker();