מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
הפועל עירוני ראשון לציון 67 - מכבי רמת חן 87
הרבלייף רמת השרון 71 - אליצור חולון 76
הפועל פתח תקווה 62 - מכבי "בן" בנות אשדוד 87
הפועל זיכרון / מעגן מיכאל 56 - מכבי רעננה 63
משחקי המחזור הבא:
נשים: בתום מותחן - רעננה וחולון בבית העליון
במחזור סיום דרמטי במיוחד, העולה החדשה מרעננה השלימה סיבוב גדול עם 4 ניצחונות ומקום בפלייאוף העליון, נגד מעגן מיכאל שמחקה פיגור 22 הפרש עד מינוס 3, אבל נכנעה בסיום. חולון נמנעה מעונה נוספת של קרבות תחתית עם ניצחון קריטי על רמה"ש ושלחה, לראשונה מאז שעלתה, את ראשון לציון למאבקי הישרדות, אחרי שזו הפסידה לרמת חן. ניצחון גם לאשדוד על פ"ת. תחילת משחקי הפלייאוף - בחמישי.

ברגע האחרון מי תהיה בבית העליון?
הליגה הסדירה תסתיים עם מחזור נעילה דרמטי במיוחד. הרביעייה כבר נקבעה, רמת חן (תתארח בראשל"צ) אלופת הסיבוב השני, אשדוד (תתארח בפ"ת) היא הסגנית ואחריהן הרצליה ורמת השרון. כל השאר פתוח לחלוטין. 4 קבוצות יכולת לסיים בין המקום החמישי לתשיעי. חולון חייבת ניצחון כדי להיות בבית העליון ולעולות החדשות רעננה ומעגן מיכאל מפגש ראש בראש שאחת מהן, כנראה, תסיים גם היא בשישייה. המשחקים כולם בשעה אחידה 18:10.

על נשים: מ-4 יוצאות שתיים
ניצחון ענק של מעגן מיכאל בחולון וניצחון גדול של רעננה על ראשל"צ פתחו אפשרויות להמון תרחישים לקראת המחזור האחרון בשאלה מי יסיימו במקומות 5-6. במשחק המרכזי אשדוד התקשתה לפני שניצחה את רמה"ש והרצליה עם 2 זרות הוכיחו שכשיש סגל ישראלי טוב, גם פחות זרה יכול להספיק (לחולון בסגל הקצר זה פחות עבד הערב). כל התרחישים לקראת המחזור האחרון, בפנים.

על נשים: לקראת המחזור ה-17
ליגת העל תיפרד במחזור הקרוב מאורן לינדר, יו"ר אגודת מעגן מיכאל שאחרי 7 שנים בלאומית הגשים את החלום והצליח להעלות את הקבוצה לליגת העל, ביום שישי האחרון הוא נפטר ומשחקי הערב ייפתחו בדקת דומיה. קבוצתו זיכרון/מעגן מיכאל תצא למשחק חוץ קריטי בחולון ובמקביל רעננה וראשל"צ ישחקו גם הן משחק תחתית חשוב. המשחק המרכזי יהיה מפגש בין רמת השרון ואשדוד, ואת המחזור ישלים המשחק בין הרצליה ופתח תקווה.

על נשים: 25 ימי הכרעה
2 מחזורי ליגה סדירה ו-3 מחזורי פלייאוף תחתון, בעוד 25 ימים יסיימו שליש מקבוצות ליגת העל את העונה מהן אחת תרד ליגה. כשהפיינל פור כבר סגור, העניין עובר לחלק השני של הטבלה ועדיין מבין 5 קבוצות לא ברור מי תהיה בחלק העליון ומי בתחתון, הכל פתוח. כל מה שצריך לדעת על הקבוצות שנשארות באפלה ולמה כששם המאבקים המעניינים הן לא משודרות? טור הכנה לחודש הכרעה.

אדום עולה: קונצרט של רמה"ש, ראשל"צ חמישית
זה היה ערב שכולו אדום. רמת השרון פתחה אותו עם תצוגת כדורסל מושלמת ונקמה בהרצליה עם 30 הפרש, ככה זה כשברמה"ש הסגל מלא. ראשון לציון במשחק מורט עצבים השלימו ניצחון כפול על חולון ועלו, לראשונה העונה, למקום החמישי. אשדוד ורמת חן נדחקו לסוף הכותרת כשניצחו בקלות מרשימה את רעננה ומעגן מיכאל.

על נשים: לקראת המחזור ה-16
"דרבי" בשרון כששתי הקבוצות מגיעות בכושר מצוין הוא דרך נהדרת לפתוח את המחזור ה-16. משחק על הפלייאוף בין ראשל"צ וחולון הוא ה-דרך להמשיך את המחזור ולסיים בשני משחקי קצוות כשרעננה רוצה להצטרף לקבוצות שביצעו העונה "סנסציה" ולנצח קבוצת צמרת כשתתארח אצל רמת חן ומעגן מיכאל נגד אשדוד יתקיים באולם חדש במיר"ב!


cker();