מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
הפועל עירוני ראשון לציון 67 - מכבי רמת חן 87
הרבלייף רמת השרון 71 - אליצור חולון 76
הפועל פתח תקווה 62 - מכבי "בן" בנות אשדוד 87
הפועל זיכרון / מעגן מיכאל 56 - מכבי רעננה 63
משחקי המחזור הבא:
זרה ראשונה לאליצור רמלה
הגארדית הרוקית, ג'ני סימס, שנבחרה בדראפט האחרון לוושינגטון מיסטיקס היא הזרה הראשונה שתצטרף לקבוצתו של אלי רבי. עוד פורסם היום, שניה קופי היא הזרה שחתמה ברמת חן.

ספסל: הפודקאסט
אז מה היה לנו השבוע? ליאור חי צדקה מסכם את העברות שהיו עד עכשיו בליגת העל בנשים: הישראליות של רמלה, החזרה של עדני דגן, הרכש של אשדוד ועוד. האזנה נעימה!

תמונת מצב: דו"ח יוני
ספסל אינו אתר "חדשותי" ולכן לא רודף אחרי סקופים. מצד שני בקיץ כ"כ סוער הגיע הזמן לעשות סדר בהחתמות ובשינויים בליגה. את הפרסומים על החתמות מדי יום הפכנו לדו"ח מרוכז של החודש האחרון וכך יעשה גם יולי ואוגוסט. כל המידע הוא מפרסומים של הקבוצות, דוברים, סוכנים ואתרים זרים. אם ישנם אי דיוקים - זו בדיוק המהות של עונת המלפפונים. אז מי התחזקה ומי פחות ומה צפוי בחודש הבא?

הוא חוזר! עדני דגן יאמן את בני יהודה

הקיץ המשוגע בליגת העל נשים נמשך ואחרי שאלי רבי ואליצור רמלה התאחדו ואחרי שבני יהודה הודיעו על החזרה לליגת העל – חוזר עדני דגן לבני יהודה הקבוצה איתה זכה בתואר הראשון ב-1990


פן, אדוארדס וגוס – הזרות החדשות ברעננה

מכבי רעננה עובדת בשקט אך במרץ רב ובסוף השבוע האחרון סגרה את מצבת הזרות כשהשאירה בקבוצה את קאריזמה פן וצרפה אליה את אריאל אדוארדס ובריה גוס. שרף על ההחתמות, "מאמינים שפגענו בינגו והליגה תהנה"


המשכיות בראשל"צ הנערכת לעונה הבאה

ראשון לציון החלה לבנות את הסגל לעונה הבאה ואחרי שהשאירו את רועי לזר ורועי לוין שימשיכו לאמן בקבוצה, סגרו בימים האחרונים גם עם עדן פורת שתמשיך לעונה שלישית ועדי לוקס שתמשיך לעונה שניה. הדר חדד בוגרת מחלקת הנערות תמשיך אף היא ובקבוצה מייעדים לה תפקיד מרכזי. גם זרה ראשונה לקבוצה שחקנית קונטיקט סאנס,פיונדה פיצג'רלד, סיכמה בקבוצה.


שרף: "חייבים להשקיע בצעירות"

עם סגל שהיו בו 7 שחקניות צעירות מגיל 20, הגיעו שרף ורעננה לפלייאוף העליון. בראיון סיכום העונה הוא מספר על בניית הסגל לעונה הבאה "תהיה קבוצה יותר צעירה", על החזון "לפחות 4-5 רענניות" ועל השינוי שצריך להיות בענף "צריך לתגמל קבוצות על שיתוף צעירות ולשקול את הורדת מספר הזרות ל-2". ספסל ממשיך לסכם את העונה עם מאמני הליגה ואחרי נמרוד מיטל, תורו של לירון שרף.cker();