מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
הפועל עירוני ראשון לציון 67 - מכבי רמת חן 87
הרבלייף רמת השרון 71 - אליצור חולון 76
הפועל פתח תקווה 62 - מכבי "בן" בנות אשדוד 87
הפועל זיכרון / מעגן מיכאל 56 - מכבי רעננה 63
משחקי המחזור הבא:
המאמנים בחרו פה אחד: הופקינס
כמו בכל שנה לפני תחילת חצאי גמר הפלייאוף, ערכנו את משאל המאמנים המסורתי כדי לבחור את שחקנית העונה, מאמן העונה, חמישיית העונה ועונת הפריצה. בהרבה מאד מהקטגוריות התקשו המאמנים להכריע - אבל פה אחד קבעו שצ'לסי הופקינס היא שחקנית העונה. הבחירה נטולת מגבלות, רק כלל מנחה אחד: לא לבחור מהקבוצה שלך.

מסכמים עונה : Rising Stars
זו היתה עונת שיא לשחקניות הצעירות בליגה. בעונה שזכינו לראות שחקניות שהייז, ווילר, היל, בואייט, ברדפורד, אדאמס - קיבלנו דקות משמעותיות ותצוגות מרשימות מ-18 שחקניות שיעמדו לרשות נבחרת העתודה בקיץ הקרוב. רגע אחרי שהעונה הסדירה הסתיימה ורגע לפני שאולי שוב יעדיפו פה 4 זרות על הכישרון המקומי - סיכום העונה של הצעירות.

הזרה הכי ישראלית - אשלי האוטס מסכמת קריירה
אשלי האוטס סגרה מעגל. אחרי 4 עונות בישראל ואליפות אחת, היא חזרה לעונה אחת אחרונה בארץ – ובכדורסל בכלל, רגע לפני שהיא פורשת מכדורסל מקצועני ללימודי תואר שני בבוטניקה ולהשתלב בצוות המקצועי בכדורסל המכללות, הגיעה האוטס, הזרה הכי ישראלית שיש, לראיון סיכום ופרידה ויש לה הרבה מה להגיד על הליגה, הרמה והמצב של הישראליות.

מחזיקת הגביע בחרה: חולון
רמת חן ראתה כי טוב ביום חמישי 28 הפרש קל מול חולון כשהולמס משחקת, אז השאירה אותה בחוץ ואת דניאל אדאמס דקות ארוכות במחצית השניה כל זה הספיק בשביל "הפסד מכובד" לחולון כדי לקבל אותן לסדרה של 3 משחקים. "ירידת מתח" של מחזיקת הגביע החדשה כונתה בשידור הישיר כ"הלם". אין ספק ה-דרך להביא קהל כי...we can do it. עוד במחזור ניצחונות קלים להרצליה ואשדוד שהופיעו בסגל מלא וגם ניסו לנצח.

הערב: רמת חן תקבע את יריבתה
את הזכיה בגביע השיגה רמת חן בניצחון על חולון. רמת חן ישבה וצפתה בענין בחולון ורמה"ש ששיחקו ביניהן על הכרטיס לגמר. בשני בידי רמת חן השפעה לשאלה האם הדרך לגמר תעבור בסדרה מול חולון או רמה"ש, אז את מי תעדיף? עוד במחזור, האם רמה"ש תעשה מה שעוד לא עשו לפניה העונה ותהיה הקבוצה השניה בליגה שמנצחת את אשדוד. במשחק נוסף הרצליה ורעננה יחפשו ניצחון ראשון בפלייאוף. כל המשחקים ב-18:10.

על נשים: הכבוד חזר לליגה
זיכרון/מעגן מיכאל מרוויחה את הזכות להישאר בליגת! ה-MVP מגיע לקהל. אבל גם לשירלי שבתאי שייחלה לכותרת כזו ערב המשחק וסיפקה יכולת גבוהה ובעיקר לעדן רוטברג שהצטיינה עם 17 נקודות. המחזור החזיר את הכבוד לליגה שבשידור ישיר, הציג כדורסל ישראלי (גם בצד של פ"ת שם בלטה טולמן). גם הרצליה הפגינה משחק מלחמה גדול והקשתה על אשדוד, כך גם רמת השרון שנכנעה בקושי למוליכה.

"להיות או לחדול": הזוית הווינרית
ביום שני, 6.3 בשעה 18:10, בהיכל הספורט בפתח תקווה, תקבע היורדת לליגה הלאומית. הפועל פתח תקווה תארח את הפועל זיכרון/מעגן מיכאל במשחק 'ראש בראש' בו המנצחת תישאר והמפסידה תרד. "ספסל" מתכונן למשחק הדרמטי עם "שלב השאלה הזהה" למאמנים ולשחקניות הקבוצות, מעכשיו ועד לג'אמפ בול. הפעם עם ה'ווינריות' לירז קניג ועדן רוטברג על הסיכומים, ההכנות והאפשרות שייקחו את הזריקה האחרונה.


cker();