מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
מכבי רמת חן 79 - הפועל פתח תקווה 81
הפועל עירוני ראשון לציון 55 - הרבלייף רמת השרון 67
אליצור חולון 70 - מכבי "בן" בנות אשדוד 74
מכבי רעננה 75 - בנות הרצליה 81
משחקי המחזור הבא:
מכבי רעננה - הרבלייף רמת השרון
על נשים: צמוד ומפתיע
בסיבוב שעבר היתה הפתעה גדולה עם ניצחונה של ראשל"צ ברמה"ש ושאר המשחקים ב-25 הפרש ומעלה. הפעם חולון ורעננה היו צמודות במיוחד לאשדוד והרצליה ופתח תקווה הדהימה עם ניצחון חוץ בהארכה 81:79 אצל רמת חן שספגה הפסד ליגה שני. במשחק שסיפק את ההפתעה בשבוע שעבר נרשם ההפרש הדו ספרתי היחיד, הפעם לטובת רמת השרון.

על נשים: לקראת מחזור ה-12
המחזור שייצא לדרך כבר הערב (יום א') במשחק בין חולון לאשדוד, ימשיך מחר במשחק המרכזי עם רמת השרון ושאנטה בלאק שייפגשו שוב את ראשל"צ, בדרבי השרון תנסה רעננה לא להישאר מאחור ולנצח גם היא את הרצליה ופ"ת סינדרלת הגביע תצא לרמת חן ותנסה להמשיך ולנצח את קבוצות הצמרת.

שאנטיי בלאק חוזרת לרמת השרון
שחקנית הפנים שהיתה חלק מסגל רמת השרון ב-2011 (עם קמיל ליטל), חוזרת לישראל ותסגור את סגל הזרות של רמת השרון. מאז פציעתה של קולדוול חיפשו בקבוצה שחקנית פנים שתשלים את סיירה בורדיק ובניגוד לפרסומים קודמים באתרים זרים, בלאק שפתחה את העונה באוסטרליה היא זו שתצטרף לקבוצה כבר בשבוע הקרוב.

רמת חן בדרך לגביע רביעי?
מתוך טריו הצמרת נותרה אחת לחצי הגמר, רק רמת חן, לאחר הדחתן של אשדוד והרצליה שהפכה למועמדת המובילה לזכייה בגביע המדינה, אבל לא, זו ממש לא סנסציה. נכון חולון ופתח תקווה (משחק ענק של לירז קניג) ניצחו, אבל אלה אשדוד והרצליה שעשו הכל כדי להיות מודחות (לעומת רמה"ש היציבה), יממת רבע גמר הגביע סיכמה את כל מה שרע בהתנהלות האגודות בליגת העל וזרקה שתיים מהן מחצי הגמר. מה שממחיש זאת יפה מכל הוא סיפורה אשלי בברלי גיבורת הערב. טור מסכם.

על נשים: שני ברציפות לרעננה
במשחקי התחתית גברה רעננה בפעם השניה על פ"ת והשיגה ניצחון שני ברציפות. מעגן מיכאל הוליכה ברבע השלישי ב-14 הפרש אך נכנעה בדקות הסיום לראשל"צ. רמת השרון עם 2 זרות מתחה את רמת חן עם פיגור נקודה 8 דקות לסיום והפעם קאמבק גדול ברבע האחרון לא הספיק לחולון לסגור פיגור 20 מסוף הרבע השלישי. ביום חמישי, גביע.

על נשים: לקראת המחזור ה-11
שני משחקי תחתית בין פ"ת ורעננה ובין מעגן מיכאל לראשל"צ במוקד המחזור. כשהמשחק המרכזי הוא בין השלישית (הרצליה) לרביעית (חולון) כשבסיבוב שעבר היה דרמטי במיוחד ומעניין לראות את השפעתה של בואייט לעניין. רמת השרון שתארח את רמת חן תנסה להימנע מהפסד רביעי ברציפות. עוד 2 שינויים בסגלים צפויים במחזור והם יפורסמו כשיתקבלו האישורים.

סיכום סיבוב בליגת העל: Rising Stars
"Rising Stars" זה אירוע האול-סטאר הגדול שמפגיש שחקני עונה ראשונה עם עונה שניה. בליגה שהוצפה בשמות חדשים ושחקניות צעירות בשנתיים האחרונות, סוף הסיבוב הראשון הוא הזדמנות מצוינת לבחור את מצטיינות הסיבוב הרוקיות והסופומורס. עוד בסיכום הסיבוב, טבלת הליגה במבט לתפוקה הישראלית.


cker();