מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
הפועל עירוני ראשון לציון 67 - מכבי רמת חן 87
הרבלייף רמת השרון 71 - אליצור חולון 76
הפועל פתח תקווה 62 - מכבי "בן" בנות אשדוד 87
הפועל זיכרון / מעגן מיכאל 56 - מכבי רעננה 63
משחקי המחזור הבא:
אלי רבי חתם באליצור רמלה
העולה החדשה לליגת העל, אליצור רמלה, חגגה בשבוע שעבר דאבל בליגה הלאומית וכבר מתחילה לעבוד על העונה הבאה. ההחתמה הראשונה היתה להחזיר את אלי רבי לשורותיה והוא יעמוד על הקווים בעונה הקרובה. בתחילת השבוע התבשרנו כי רבי גם חוזר לנבחרות ישראל ויוביל בקיץ את נבחרת הנערות.

אשדוד אלופה (since 2014)

כשיש קבוצה שלוקחת 4 אליפויות בזו אחר זו, קל לקיים השוואה ואמנם זו לא האליפות הכי מרשימה של אשדוד או מפוארת (משחק אליפות עם 45 איבודים של הקבוצות) אבל בזמן שהדיבורים היו האם זו השנה של רמת חן או הרצליה, עדן ענבר הכין קבוצה שדרסה 6-1 את יריבותיה עם 5 ניצחונות בהפרשים דו ספרתיים ואשדוד חגגה אליפות רביעית, בסופו של דבר -קל. טיפני ג'קסון הצטיינה והניפה את הצלחת עם דורון.


מנהלת הליגה חזרה בה מהבג"צ

היום בצהריים התקיים הדיון השלישי בעתירת מנהלת ליגת העל נשים וקבוצות הליגה בדרישה העקרונית להשוות את התקציבים המחולקים על ידי הטוטו-ווינר לענפי הספורט השונים באמצעות "הסכמי השיווק". לפני זמן קצר בפסק הדין שניתן ע"י בג"צ נכתב כי העותרות ובהן מנהלת הליגה קיבלו את המלצת בית המשפט וחזרו בהן מהעתירות. בעניין אחר, לפני כ-10 ימים הודיעה הפועל זיכרון/מעגן מיכאל כי לא תמשיך לשחק בעונה הבאה בליגת העל.


אשדוד השלימה סוויפ וחזרה לגמר
למרות המקום השני בליגה מכבי אשדוד נראתה הקבוצה החדה והטובה כיום בישראל ולא השאירה להרצליה, על שלל כוכבותיה סיכוי. היה מי שהימר שהרצליה תדיח את אשדוד, הרוב דיברו על סדרה פתוחה שתלך לחמישייה משחקים אבל גם היל והמפטון שהחלימו מפציעה לא הצליחו לעצור את הייז וג'קסון ששלוש פעמים הובילו את אשדוד ליתרון 20 הפרש במהלך כל המשחקים שהסתיימו בסוויפ דו ספרתי

רמת חן גברה על חולון בדרך לגמר
בזמן שכולם היו בטוחים שדווקא הסדרה המקבילה תהיה הצמודה יותר, חולון הפתיעו את רמת חן במשחק הראשון של הסדרה, עלו ליתרון 1-0, אך בהמשך רמת חן הראתה שמדובר היה בהפסד מקרי ואת המשחקים הבאים בסדרה הכריעה עוד לפני ההפסקה.

מיטל: "מרוצה מהקבוצה שלנו, מאוכזב מהליגה"
אחרי שבנה וקידם שחקניות באקדמיה והעלה את נבחרת הנערות לדרג א' ואף נשאר איתן שם שנתיים, עבר העונה , לראשונה, לעמוד על הקווים של העולה החדשה זיכרון/מעגן מיכאל. רגע אחרי שהקבוצה הבטיחה את מקומה לשנה נוספת בליגה (אחרי שכבר הוספדה) ורגע לפני שנסע לחופשה בקיץ הפנוי הראשון שלו זה למעלה מחצי עשור, התפנה לסכם את העונה שהיתה ולנתח את הסיבות שהליגה והענף בירידה. ראיון נוקב אך מלא אופטימיות, בדיוק כמו המרואין

המאמנים בחרו פה אחד: הופקינס
כמו בכל שנה לפני תחילת חצאי גמר הפלייאוף, ערכנו את משאל המאמנים המסורתי כדי לבחור את שחקנית העונה, מאמן העונה, חמישיית העונה ועונת הפריצה. בהרבה מאד מהקטגוריות התקשו המאמנים להכריע - אבל פה אחד קבעו שצ'לסי הופקינס היא שחקנית העונה. הבחירה נטולת מגבלות, רק כלל מנחה אחד: לא לבחור מהקבוצה שלך.


cker();