מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת המכללות אס"א ישראל

מכללות: וינגייט הדיחה את בן גוריון
אלופת הליגה התחתונה גברה 71:61 על אוניברסיטת בן גוריון במשחק על הכניסה לפליאוף העליון, ובעצם הבטיחה לעצמה לשחק בליגה העליונה בעונה הבאה. במשחק השני הרצליה עלתה לפליאוף העליון עם ניצחון קל על אפקה שתשחק יחד עם בן גוריון נגד הירידה.

מכללות: מקום אחרון לפליאוף
השלב הראשון מאחורינו, רק משחק השלמה אחד יקבע את זהות העולה האחרונה ישירות לפליאוף העליון. בנתיים מי שכבר הבטיחו מקום הן אוניברסיטת חיפה, רופין והאקדמית ת"א יפו. וינגייט ואפקה מהליגה התחתונה ינסו גם הן לעלות אליו דרך מפגשים עם קבוצות הליגה העליונה.

מכללות: השבוע הקובע
מחזור אחד לסיום העונה (פלוס השלמות), המאבקים על הפליאוף מתחממים. אוניברסיטת חיפה הבטיחה מקום ברבע הגמר עם ניצחון על הרצליה, המכללה למנהל קפצה למקום הרביעי. בליגה התחתונה וינגייט ואפקה הבטיחו מקום בפליאוף הבניים.

מכללות: הרצליה, אריאל ו-וינגייט עדיין מושלמות
מוליכות הליגה העליונה והתחתונה רשמו השבוע ניצחונות כשהרצליה הביסה את רופין ו-וינגייט הביסה את צפת. עוד בעליונה חיפה גברה על אקדמית ת"א יפו והמכללה למנהל על אוניברסיטת ת"א, בתחתונה ניצחונות לאפקה ואריאל על שנקר וסמי שמעון.

מכללות: רופין ניצחה את חיפה, הפסד נוסף לאלופה
אוניברסיטת חיפה רושמת הפסד ראשונה העונה מול רופין, המכללה למנהל עם הפסד שני העונה מול הבינתחומי הרצליה. בחלק התחתון של הטבלה ניצחון לבן גוריון על אוניברסיטת ת"א ולאקדמית ת"א יפו על הטכניון.

מכללות: מתחילים להתיישר
אחרי פתיחה קצת מבולגנת עם דחיות וביטולי משחקים, ליגת המכללות של ישראל מתחילה להתייצב והשבוע קיימה מחזור משחקים כמעט מלא. בליגה העליונה האקדמית ת"א יפו ניצחה בדרבי התל אביב, המכללה למנהל גברה על רופין והבינתחומי הרצליה הביסה את הטכניון. בליגה התחתונה ניצחונות לקרית אונו ו-וינגייט.

ליגת המכללות חוזרת
שנת הלימודים האוניברסיטאית החלה ואיתה חוזרת אלינו גם ליגת המכללות. אחרי שבעונה שעברה המכללה למנהל החזירה לעצמה את תואר האליפות, העונה ינסו שוב לתת לה פייט נבחרות רופין, הבינתחומי הרצליה, הטכניון והעולה החדשה מאוניברסיטת חיפה.


cker();