מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת המכללות אס"א ישראל

מכללות: נקבעו משחקי חצי הגמר
אוניברסיטת חיפה ניצחה בבית את הבינתחומי הרצליה ותסיים ראשונה בבית רבע גמר 1, בבית 2 המכללה למנהל זכתה בבכורה עם ניצחון על רופין. בפליאוף התחתון: אוניברסיטת ת"א הביסה את אוניברסיטת בן גוריון.

מכללות: נקבעו העולות לחצי הגמר
פגרת המבחנים מאחורינו, גם אליפות אס"א 3*3. ליגת המכללות חזרה לסמסטר ב' ולשלבי הפליאוף השונים. בפליאוף העליון שיחקו פעמיים השבוע וכבר ידועות לנו מי ה4 שהעפילו לפיינל פור.

מכללות: וינגייט הדיחה את בן גוריון
אלופת הליגה התחתונה גברה 71:61 על אוניברסיטת בן גוריון במשחק על הכניסה לפליאוף העליון, ובעצם הבטיחה לעצמה לשחק בליגה העליונה בעונה הבאה. במשחק השני הרצליה עלתה לפליאוף העליון עם ניצחון קל על אפקה שתשחק יחד עם בן גוריון נגד הירידה.

מכללות: מקום אחרון לפליאוף
השלב הראשון מאחורינו, רק משחק השלמה אחד יקבע את זהות העולה האחרונה ישירות לפליאוף העליון. בנתיים מי שכבר הבטיחו מקום הן אוניברסיטת חיפה, רופין והאקדמית ת"א יפו. וינגייט ואפקה מהליגה התחתונה ינסו גם הן לעלות אליו דרך מפגשים עם קבוצות הליגה העליונה.

מכללות: השבוע הקובע
מחזור אחד לסיום העונה (פלוס השלמות), המאבקים על הפליאוף מתחממים. אוניברסיטת חיפה הבטיחה מקום ברבע הגמר עם ניצחון על הרצליה, המכללה למנהל קפצה למקום הרביעי. בליגה התחתונה וינגייט ואפקה הבטיחו מקום בפליאוף הבניים.

מכללות: הרצליה, אריאל ו-וינגייט עדיין מושלמות
מוליכות הליגה העליונה והתחתונה רשמו השבוע ניצחונות כשהרצליה הביסה את רופין ו-וינגייט הביסה את צפת. עוד בעליונה חיפה גברה על אקדמית ת"א יפו והמכללה למנהל על אוניברסיטת ת"א, בתחתונה ניצחונות לאפקה ואריאל על שנקר וסמי שמעון.

מכללות: רופין ניצחה את חיפה, הפסד נוסף לאלופה
אוניברסיטת חיפה רושמת הפסד ראשונה העונה מול רופין, המכללה למנהל עם הפסד שני העונה מול הבינתחומי הרצליה. בחלק התחתון של הטבלה ניצחון לבן גוריון על אוניברסיטת ת"א ולאקדמית ת"א יפו על הטכניון.


cker();