מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני רמת-גן 94 - מכבי רחובות 96
עירוני קרית אתא 91 - א.ס רמת השרון 65
הפועל כפר-סבא 64 - הפועל עפולה 63
הפועל גליל עליון 78 - עירוני רעננה 86
מכבי הוד השרון 64 - הפועל ב"ש \ בני שמעון 73
עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 78 - הפועל רמת גן \ גבעתיים 87
הפועל מגדל העמק 88 - הפועל חיפה 81
משחקי המחזור הבא:
עירוני רעננה - מכבי רחובות
לא על הקינו לבדו

שתי קבוצות במגמות הפוכות נפגשו למשחק השלמה במטרווסט, מכבי רעננה מול הפועל חיפה. כיאה למשחק שלא מן המניין העצימות הייתה נמוכה, הקהל דליל (אם כי חציו היה מחיפה) והתוצאה צפויה. חיפה הגיעה לאחר 2 הפסדים כשהיא בעיצומו של תהליך החלפת שחקנים כואב (ועם זר אחד בלבד) ורעננה התייצבה יותר מפוקסת לאחר שמשבר אליפות אירופה לנוער כבר נשכח. על כך בכתבה הבאה.


הפועל חיפה: הווארטס שוחרר, שי ברוך חוזר

הפועל חיפה, אחת הקבוצות היותר פעילות בליגה בשבועות האחרונים, לא עמדה בדרכו של דייויד הווארטס, שביקש לעזוב. מחליף לפורטו-ריקני עדיין אין, אבל מי שחוזר לקדנציה נוספת באדום הוא שי ברוך, שעלה אשתקד עם הקבוצה מהארצית וחוזר לפרקט אחרי שפתח את העונה כמאמנה של הפועל עכו. קצת יותר דרומה משם: מכת הפציעות בעירוני ר"ג נמשכת, כשגם ארד הררי צפוי להיעדר מהמגרשים בחודש הקרוב.


מאחורי הספסל: בין לבין

חמישייה? היררכיה? מחצית מקבוצות הליגה הלכו על שינוי קונספטואלי בכל הנוגע לחמישייה הפותחת שלהם, וראו תוצאות. באר שבע, נס ציונה, ורמת גן / גבעתיים מוליכות את טבלת הליגה, ועושות את זה בדרך מעניינת במיוחד. וגם: התנודתיות בהוד השרון, ההיסטוריה של אילן נניקשוילי, 3 קטנות על המחזור שהיה וסוגיית הזרים בעירוני ר"ג.


"לא יוצאים מגדרנו מניצחון כזה או אחר"
מתן חרוש, מאמן רמת גן / גבעתיים שומר על פרופיל נמוך ולא מתרגש מהניצחון הגדול בנס ציונה. אופטימיות גם בצד השני של העיר, וגם ברמת השרון ובעפולה, שם לא מורידים את הראש למרות ההפסדים השבוע. וגם: במנהלת הליגה יוצאים בהבהרה בעניין השמועות בדבר הגדלת מכסת הזרים בליגה, וממי קיבל עדני דגן שיחת טלפון מפתיעה?

לאומית: מהפך בצמרת
הפועל רמת גן גבעתיים במחצית שנייה אדירה היממה את נס ציונה. באר שבע קפצה על ההזדמנות והשתלטה על המקום הראשון. רחובות גדרה ניצחון נגד עירוני ר"ג, כפר סבא עשתה את אותו הדבר נגד עפולה. נצחונות גם לקריית אתא, מגדל העמק ורעננה. דיווחים מתעדכנים.

לאומית: המחזור המלא
אחרי משהו כמו חודשיים (או קצת פחות, מי סופר): חוזרים לערב של שבעה משחקים. במוקד: נס ציונה תארח את ר"ג / גבעתיים לקרב עם הרבה השפעה על הצמרת. צפו לאקשן גם בשאר המקומות, כשבאר שבע תגיע להוד השרון, עפולה תתארח בכפר סבא וחיפה במגדל העמק. פריוויו למחזור שבפתח.

מאחורי הספסל: עולה, עולה לנו

50 הנקודות שקלע סטרום וורן השכיחו את הכוונות לשלוח את הטור לפגרת חורף קצרה ושלחו אותנו להעיף מבט על דפי ההיסטוריה. רעננה חוזרת לקצב של תחילת העונה ושוב עולה על הגל, בנס ציונה מתפתחת גישה מעניינת למשחק, בעירוני ר"ג מוצאים דרך להפתיע, ובליגה סופסוף סוגרים מחזור מלא בזמנו שנותן לנו את הצ'אנס להעיף מבט אחורה ולערוך השוואות. פתחנו סיבוב.cker();