מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

לאומית: זה רחוק מלהיגמר
שוב משחקים צמודים קיבלנו ברבע הגמר, אבל הפעם הניצחונות הלכו לצד השני. ר"גבעתיים גברה על קרית אתא, כפ"ס ניצחה את קרית גת, רעננה ניצחה את רחובות וגליל עליון את ב"ש. לראשונה מזה הרבה מאוד זמן - כל הסדרות הולכות למשחק שלישי. בפליאוף התחתון ניצחונות לעפולה, יבנה וחיפה.

לאומית: 1/4 גמר, משחק שני

קריית גת (בכפ"ס), קריית אתא (בזוסמן) באר שבע (בכפר בלום) ורחובות (ברעננה) ינסו להשלים סוויפ בסדרה ולעלות לחצי הגמר. הניחוש שלנו הוא שלא כולן יצליחו. גם בפלייאוף התחתון הולך להיות מעניין, עם משחק ענק בין הוד השרון וחיפה. עפולה תארח את מגדל, יבנה את מוצקין. 2 שורות על כל משחק.


עונת 2017/18 בלאומית - המצטיינים

עוד עונה מאחורינו, ומאמני הליגה הלאומית, בעידודם של יאן קום ובריאן אקטון, מייסדי אפליקציית ווטסאפ, התכנסו כדי לבחור את מצטייני הליגה הסדירה. איפה היה קונצנזוס ואיפה נאלצנו בלית ברירה לשבור שוויון? כמה קבוצות שונות שלחו נציגים לנבחרי העונה? מי הצליחה להשתלט על הכי הרבה מקומות ומי רשמה הכי הרבה פספוסים בדרך לשם? עונת 2017/18 בלאומית - אלה הם המצטיינים.

לסיפורים הגדולים שליוו את הליגה הלאומית העונה


עונת 2017/18 בלאומית - הסיפורים

על המשחק שלא ישכח, הפארסה הגדולה, תצוגת היחיד הגדולה מכולן, הקהל, הקאמבק, ההעברה של העונה והשאלות שנשארו פתוחות. מסכמים את עונת 2017/18 בלאומית עם כל הסיפורים הגדולים.


גם ב"ש ביתרון 0-1
יום אחד אחרי כולן, נפגשו גליל וב"ש לסדרה האחרונה ברבע הגמר. במשך שלושה רבעים הפגינה גליל שליטה מוחלטת במשחק. רבע אחרון ענק של באר שבע, בהובלת טוני יאנגר, השאיר את הניצחון בבאר שבע והעלה את הדרומיים ל- 1-0 בסדרה. 83:73 בסיום. אמש קרית גת, קרית אתא ורחובות עלו ליתרון 1-0 בסדרות שלהן

פלייאוף לאומית: שמרו על הבית

קרית אתא הזיעה, אך עלתה ליתרון 1-0 בסדרה. ניצחון לא קל גם לקריית גת על כפר סבא ולרחובות על רעננה. בפלייאוף התחתון: ארבע קבוצות עם מאזן זהה, מגדל יזרעאל ירדה. בשעה זו נערך המשחק בין רחובות לרעננה. מחר: גליל מגיעה לבאר שבע.


ספסל: הפודקאסט
שלום סיונוב ביחד עם יולי קובלנץ מנסים להכין אותכם לקראת רבע הגמר.האם רחובות תנצח את רעננה שנמצאת בכושר מדהים? האם קרית אתא וקרית גת יעברו בסוויפ את הסדרות שלהם? ומה יקרה בין באר שבע לגליל עליון? האזנה נעימה!


cker();