מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
גביע המדינה גברים
עורכים:

מכבי ת"א מחזיקת הגביע
בפעם ה-44 בסך הכל והשמינית ברציפות, מכבי ת"א מחזיקת גביע המדינה. הצהובים פיגרו במשך כמעט שלושה רבעים אחרי הפועלירושלים, אבל מחצית שנייה אדירה שלהם בהגנה סידרה להם ניצחון מרשים בפיס ארנה, 68:82.

שוב בקושי. מכבי ת"א בחצי
מחזיקת הגביע שוב מתקשה לעבור סיבוב הגביע, ואחרי הניצחון הדחוק על גלבוע גליל, הגיע ניצחון בקושי על נס ציונה 75:73. ת"א מצטרפת למכבי אשדוד והפועל ירושלים שכבר עלו לחצי הגמר, העולה האחרונה תיקבע מחר כשב"ש תנסה להפתיע את חולון.

גביע המדינה: באר שבע היממה את האלופה
הפועל באר שבע רשמה את אחת ההופעות הגדולות של קבוצה מהלאומית במפעל בשנים האחרונות, כששלחה הביתה את מכבי ראשל"צ אחרי 104:96. מכבי תל אביב השוב הזיעה מול גלבוע גליל ויצאה הפעם עם ניצחון. טיול קליל לחיפה ב"דרבי" עם קריית אתא.

גביע: נס ציונה הפתיעה, רחובות כמעט
שלב שמינית גמר הגביע היה מעניין מאוד אמש. בנס ציונה הקבוצה המקומית הדיחה את נהריה אחרי ניצחון 66:67, ברחובות העולה החדשה ללאומית היית הכי קרובה שאפשר, אבל הפסידה בסוף להרצליה 65:63. הפועל ירושלים חזרה מהדרייב אין עם 78:74 על הפועל תל אביב.

הערב: 3 משחקים גביע המדינה
עולה אחת לרבע הגמר כבר יש לנו (מכבי אשדוד באר טוביה למי ששכח), 3 נוספות יקבעו הערב. משחק סופר מעניין בת"א כשהפועל המקומית תארח את הפועל ירושלים, שתי נציגות ההלאומית מכבי רחובות ועירוני נס ציונה ינסו להפתיע את בני הרצליה ועירוני נהריה.

גביע המדינה: אשדוד ברבע הגמר

עירוני רעננה הצליחה למתוח את מכבי אשדוד במשך שלושה רבעים, אבל לא יכלה לעומק ולאינטנסיביות שהציגה הקבוצה של מאיר טפירו וסיימה את דרכה בגביע. אשדוד ברבע הגמר עם 76:60.


גביע המדינה: הגרלת השמינית
16 קבוצות נשארו במירוץ לתואר, אמש במהלך מחצית משחק הלאומית בין כפ"ס לרעננה נערכה ההגרלה על ידי שחקן העבר מוטי דניאל. מכבי ת"א שוב פוגשת את גלבוע גליל, רעננה המפתיעה מהלאומית תארח את מכבי אשדוד, וגם מפגש פסגה בין הפועל ת"א והפועל ירושלים מליגת העל.


cker();