מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
גביע המדינה נשים
עורכים:

נשים: הגביע חוזר לאשדוד
רבע שני קטלני של האשדודיות נתן להן יתרון דו ספרתי שהוציא לרמת חן את הרוח, התוצאה בסיום הייתה חד צדדית. אחרי עונה מצויינת רמת חן הציגה את אחד המשחקים הגרועים שלה העונה, וזה עלה לה בגביע שנוסע לאשדוד אחרי ניצחון גדול 49:70.

גביע: רמת חן ואשדוד בגמר
אחרי שבועיים של שביתה, חוזרים לשחק כדורסל במסגרת גביע המדינה. אליצור חולון עשתה צרות לרמת חן, אבל נכנעה בסוף 70:92 כשקיילה טורנטון מובילה את הסגולות עם 24 נקודות. בחצי הגמר השני אשדוד עם מחצית שניה טובה בהגנה גברה 50:69 על בנות הרצליה. חמישי, 18:10, קרית מנחם רמלה. משחק הגמר, הכניסה חופשית.

הערב: דרבי השרון בגמר גביע המדינה
אמנם עברו כבר 48 שעות אבל העובדה שהרבלייף רמת השרון היא זו שתפגוש בגמר את בנות הרצליה, עדיין נשמעת לא אמיתית. החבורה של עדני דגן, שלא העפילה לחצי גמר הפלייאוף, תנסה לסיים עונה בינונית מינוס עם תואר מדהים לגמרי. מנגד הרצליה, שנראתה מצוין בחצי הגמר, לא מתכוונת לתת להזדמנות הזו לחמוק מידיה. יום שני, ערוץ 55, 19:45, בית מכבי בראשל"צ – לא להחמיץ

סינדרלה אדומה
"אנחנו סינדרלה שאין גם בכדורגל", הכריז עדני דגן בסיום מסיבת העיתונאים אחרי ה60 – 57 הבלתי נתפס של רמת השרון על מ.ס אשדוד הגדולה. רמה"ש שמרה מצוין והובילה לאורך רוב המשחק בהפרשים קטנים, ולא נשברה גם כשאשדוד חזרה להוביל 56 – 54 עם 2:42 לשחק, היתרון הראשון שלה מאז הרבע השני. תמרה ג'יימס השוותה מהקו וג'קסון דייקה באחת מ2 וקבעה 57 – 56, חצי דקה לסיום. סל הניצחון היה שלשה מתוכננת של אן מארי ארמסטרונג מאסיסט של מאט'יס, שהעלה את רמה"ש ל3 מ17 מעבר לקשת ולגמר גביע המדינה. הכדור האחרון היה של אשדוד, שאיבדה אותו ואת הגביע.

לראשונה: הרצליה בגמר הגביע
חצי הגמר הראשון סיפק כדורסל לא רע ומתח בסיום, אבל אין ספק שהעולה לגמר היא הקבוצה שהייתה יותר טובה היום בשני צידי המגרש. רמת חן הלוחמנית לא התייאשה גם כשהלוח הראה 67 – 50 ללבנות בתחילת הרבע האחרון, והצליחה לחזור עד למינוס 6 עם 4 דקות לסיום, אבל לא התקרבה מעבר לזה. אסנס קרסון עם 27 נקודות הובילה את הרצליה בערב ענק שלה, אבל הניצחון היה מאמץ קבוצתי נהדר בשני צידי המגרש.

חצי גמר גביע: מי תעצור את אשדוד?
בחמישי חצי גמר גביע המדינה בנשים כאשר במשחק הראשון רמת חן תפגוש את בנות הרצליה למשחק היותר פתוח מבין השניים. במשחק המאוחר רמה"ש תנסה להפתיע את אשדוד האימתנית. שני המשחקים יערכו בבית מכבי, הכניסה חופשית.

גביע: אשדוד בחצי הגמר
במשחק מאד לא קל לצפייה, אשדוד יכולה להיות מרוצה רק מההגנה שלה שהחזיקה את רמלה על המספר הלא הגיוני של 40 נקודות במשחק, לעומת ה57 שאשדוד קלעה. לרמלה מגיע לא מעט קרדיט על הסקור המחריד שלה, עם כל הכבוד לאזורית של אשדוד. עוד הערב: רמה"ש התקמבקה מול חולון והרצליה גברה על פ"ת. רמת חן וירושלים ייפגשו בשבוע הבא עקב מזג האוויר.


cker();