מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

גביע האיגוד: איילות עם רגל בגמר

הסיבוב הראשון במסגרת חצי הגמר של הגביע החשוב באמת הושלם אתמול כשהפועל לוד בהרכב חסר גברה על מכבי שוהם 71-76. במשחק המוקדם שהתקיים ביום שישי הפועל חבל איילות השיגה לעצמה מקדמה רצינית מאוד כשגברה על אליצור רמלה 70-97. הגומלין ישוחק כבר מחר שרמלה תארח את איילות, ויושלם ברביעי כששוהם תארח את לוד.


ארצית: דרום בשגעון, צפון בשממון
המחוז הדרומי של הליגה לא מפסיק לספק הפתעות. נען ניצחה במבועים, אבל רמלה ברחה לשתיהן עם ניצחון ענק במעלה אדומים. וזה לא נעצר כאן: בת-ים דוהרת לצמרת וגם לוד מנצחת במודיעין. בצפון: עכו מנצחת בקרב הצמרת בצפת, נצחונות קלילים לרמה"ש, נתנה וגבע"ש. התוצאות בפנים, הדיווחים מתעדכנים.

ארצית: אשקלון בשתי הארכות, רגוע בצפון
במשחק שנערך ללא קהל ניצחה אליצור אשקלון את חבל מודיעין בתום דרמה גדולה ושתי הארכות ושחררה הרבה אוויר. בת-ים הפתיעה את רמת גן, ועוד שלושה משחקים הסתיימו בדו-ספרתי. בצפון: נצחונות קלילים לנתניה, רמת השרון ועכו.

ארצית: נתניה מחפשת נקמה בצפת
הראשונה והשלישית בצפון נפגשות, לצד מפגש בין שתיים שמסובכות עמוק עמוק בתחתית. בדרום משחק מעניין בין לוד לבית מבועים מרחבים, נען תחזור הביתה ותנסה להפתיע את פ"ת, שוהם מול מעלה אדומים.

ינואר בארצית: המצטיינים
המאמן שהביא את השינוי, הקבוצה ששלחה שני נציגים מפתיעים, הבאנקר שלא מפספס הזדמנות להכנס לחמישייה, והנציגים של שתי ההפתעות הנעימות של החודש האחרון, והעונה כולה. קבלו את נבחרת ינואר בארצית של "ספסל".

ארצית: קאמבק של פ"ת, רמה"ש בטירוף
הדרום לוהט. קאמבק ענק של פתח תקווה סידר לה ניצחון שני על לוד, קאמבק של מבועים סידר לה ניצחון על אשקלון. נצחונות גם לר"ג, לבך מודיעין שוהם ומעלה אדומים, אחרי דרמה גדולה נגד נען. בצפון: ניצחון שמיני ברציפות לרמת השרון, צפת מתאוששת נגד נצרת עילית, עכו מנצחת בג'ת. עמק חפר וכפר יונה בנצחונות חשובים בתחתית.

ארצית: מפגשי תחתית בצפון
עמק חפר מול כרמיאל, כפר יונה מול קרית אונו, כולן חייבות ניצחון בתחתית הצפונית. בקצה השני של הטבלה רמה"ש מארחת את מעלות. בדרום חבל מודיעין תנסה לחזור למקום הראשון מול בת ים, מעלה אדומים במפגש קצוות עם גזר נען, ומבועים מרחבים מול אשקלון.


cker();