מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: אלו שהתחילו, ואלו שסיימו

עונת המלפפונים בארצית נכנסת לישורת האחרונה. בדרום: מבועים מעבירה הילוך והולכת על קונספט מעניין, בת-ים ושוהם חותמות על הסכמי שיתוף פעולה מסקרנים וסגירות אחרונות באשקלון ורמת גן. בצפון: כפר יונה קרובה להשלים חמישייה, עמק חפר וצפת עושות עוד צעד בדרך להשלמת הסגל לעונה הקרובה.


ארצית דרום: מתחילות להתאזן

עדכונים מעניינים ממבועים ושוהם יגיעו בשבוע הבא, אבל עד שזה יקרה בא לנו לספר לכם שמעלה אדומים, עירוני רמת-גן, לוד ורמלה מתקרבות לסגור אחלה סגלים. ויש עדכונים גם מנען, בת-ים, פ"ת, איילות, וחבל מודיעין.


ארצית צפון: רמה"ש ונתניה מתעוררות

חצי קיץ אנחנו מדברים אתכם על רמת השרון ונתניה, אבל רק בשבועיים האחרונים הן העבירו הילוך. מעלות וגבעת שמואל ממשיכות להתקדם לעבר סגירת הסגל, כרמיאל ועמק חפר בסדרת החתמות מבססות לעצמן את השלד לעונה הקרובה, ועוד כמה עדכונים קצרים מהסביבה הקרובה והרחוקה.


לוח העברות - ארצית קיץ 2017
כן, אנחנו יודעים, חסרות לנו פה עוד כמה העברות, אתם תשמעו עליהן ממש בתחילת השבוע הבא (וזה משפט שיוכל בקלות ללוות אותנו במשך כל הקיץ). עדיין יש לכם מה להוסיף לנו? נשמח אם תעדכנו אותנו safsal2011@gmail.com.

ארצית: מבול של החתמות

איזה טירוף בארצית. בדרום: אשקלון ממשיכה בסדרת ההחתמות המרשימה ומסתמנת כאחת הפייבוריטיות לעלייה. פתח תקווה נצמדת עם החתמות יפות וגם ר"ג ולוד נכנסות לתמונה. בצפון: ג'ת סוגרת יופי של סגל, מעלות עם חצי סגל, גבעת שמואל סוגרת קו קדמי, וגם עכו מוסרת ד"ש.


ארצית: הדרום מתעורר

מכבי בת-ים, מכבי מעלה אדומים, הפועל חבל מודיעין, עירוני רמת-גן, אליצור רמלה, הפועל חבל איילות, הפועל לוד, אליצור "איתו" אשקלון - כולן השלימו החתמות מעניינות במהלך הימים האחרונים ואנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. התפתחויות נוספות יש גם בצפון, אבל תנו לנו יומיים. אז... רוצים לשמוע מה חדש?


ארצית: פותחות בסערה

על מתן נאור ונתניה כנראה שכבר שמעתם, אבל בטח תופתעו לשמוע על התחנה המעניינת החדשה של ארז מרקוביץ' (אתם תופתעו, בדוק), ועל מסע החימוש שצובר תאוצה במחוז הצפוני. בדרום העניינים בבת-ים קצת פחות ברורים, גם ברמת-גן, אבל יש לא מעט קבוצות שכבר התחילו לעבוד, מה שאומר שעדכון נוסף הולך להיות כאן ממש בקרוב.cker();