מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: הקרב על הפליאוף בדרום מתחמם
בן לזר עם סל ניצחון עבור רמלה מול שוהם, פתח מחדש את המאבק על המקום הרביעי. מעלה אדומים וחבל מודיעין ניצחו את האשקלוניות, בת ים גברה בחוץ על קרית אונו. בצפון: מוצקין ונתניה שומרת על הצמרת, כפר יונה גברה על חדרה וצפת על האקדמיה.

ארצית: קרבות פלייאוף
השליש האחרון של העונה בארצית יוצא לדרך, וכרטיסי הכניסה לפלייאוף פתוחים לחלוטין. בצפון: פתח תקווה וג'ת ינסו לעשות חיים קשים לנתניה ומוצקין, כפר יונה תנסה להמשיך במומנטום נגד חדרה, נועלות הטבלה ינסו להפתיע. בדרום: רמלה מגיעה לשוהם, "איתו" אשקלון תארח במשחק ללא קהל את מעלה אדומים, בת ים בקריית אונו. אתמול: ניצחון לאיילות על לוד.

גביע האיגוד: קבוצת גביע טיפוסית
באר טוביה חוזרת לגמר גביע האיגוד (בו הופיעה לפני 3 שנים) עם ניצחון ביתי מרשים מאוד על מכבי שוהם 74:80. בקצה השני של המדינה - אליצור נתניה שוב גברה על קרית מוצקין (67:62), אבל הכל עוד פתוח לקראת הגומלין.

גביע האיגוד: נתניה נגד מוצקין, טייק 2
חצי גמר גביע המדינה? חצי גמר גביע האיגוד! מוליכות המחוז הצפוני בדו קרב כפול השבוע ושבוע הבא ולנו נותר רק להנות. בדרום הערב תיקבע העולה כשבאר טוביה המפתיעה תארח את שוהם מהצמרת למשחק גומלין.

ארצית: הכל פתוח בגביע
באר טוביה ממשיכה להראות שהיא קבוצת גביע טיפוסית עם הפסד צמוד מול שוהם שמעביר את ההכרעה לגומלין. במקביל במחזור ה17 בצפון ניצחון דרמטי לעמק חפר על עכו ולכפר יונה על ג'ת, נתניה ומוצקין דרסו, ניצחונות גם למעלות ולפ"ת.

ארצית: עכו ועמק חפר רוצות פליאוף
עמק חפר תצא צפונה ותנסה לרשום ניצחון שני העונה ולהתקדם למעלה בטבלה. מוצקין תנסה להתאושש מההפסד במשחק העונה כשתצא לאקדמיה, נתניה תנסה להמשיך במומנטום מול צפת. מעלות מארחת את נשר, ג'ת את כפר יונה וקרב תחתית בין לב השרון לפ"ת. הדרום נח השבוע, אבל באר טוביה ושוהם במפגש כפול על מקום בגמר גביע האיגוד.

ארצית: הצפון נצבע צהוב שחור
נתניה יצאה עם ידעה על העליונה ממשחק העונה נגד מוצקין, ניצחונות חוץ גם לג'ת בחדרה ולעכו בפ"ת. בדרום הדרבי השוהמי הסתיים בניצחון חבל מודיעין, התחתית מתחממת עם ניצחונות של באר טוביה על קרית אונו ואיתו אשקלון על רמלה.


cker();