מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: שתי הפתעות בצפון
הליגה הארצית שוב איתנו. פתחנו את המחזור הראשון עם ניצחון חוץ של חבל אילות בשוהם, רמלה ומעלה אדומים שמרו על הבית מול גזר נען ולוד. בצפון: נתניה גברה בחוץ על ג'ת, אבל עכו ורמת השרון הפסידו לכפר יונה ועמק חפר (וואוו), צפת גברה בבית על כרמיאל. מבועים ובת ים גררו אחת את השניה לשתי הארכות. תוצאות בפנים, סיקורים וקלעים מתעדכנים

ארצית: פותחים עונה
מחר יצאו לדרך משחקי המחזור הראשון בליגה הארצית. ריכזנו עבורכם את כל האינפורמציה שפיזרנו במהלך השבועיים האחרונים, הוספנו פריוויו למחוז הדרומי (ענר חתואל) והצפוני (אדי מינץ), ויש גם ראיון קצר (מתוך שניים?). משאל פתיחת העונה המסורתי יעלה מחר.

ארצית - 3 ביום: מ- 3 תצא אחת
והנה הגענו לדובדבן שבקצפת. שלוש קבוצות שמו בקיץ האחרון את כל מה שיש להן כדי לסיים את העונה עם הכרטיס לליגה הלאומית. רק אחת תזכה בו. בעוד עכו התבססה על חבורה ותיקה ומנוסה, רמת השרון חיפשה את השילובים המתאימים ונתניה התפרעה עם קו אחורי מהמרשימים שראינו אי פעם בארצית. כאן באמת יהיה אקשן.

ארצית - 3 ביום: חוזרים לגוש (דן)
באופן מפתיע משהו, רק שלוש קבוצות מהארד-קור גוש דן ישחקו העונה במחוז הדרומי של הליגה (שתיים נוספות בצפון), וכולן מכוונות לאותה המטרה: מאבק על כרטיס הכניסה לפלייאוף, וניסיון לעלות לליגה הלאומית. עירוני ר"ג ופתח תקווה בנו כמעט את הכל מחדש, בת-ים הצליחה לשמור על חלק משחקניה בעונה שעברה. מי תעמוד במשימה?

ארצית - 3 ביום: מבט לחדשות
קריית אונו, ששיחקה בשנתיים האחרונות במחוז הדרומי, הוסטה הקיץ צפונה ותקווה להמשיך להפתיע. גם גבעת שמואל, אלופת ליגה א' שרון (הפרטים קצת יותר מורכבים) תערוך הופעת בכורה במחוז, וכמוה גם נצרת עילית, שחוזרת לסיבוב נוסף בארצית. מבט על 3 המצטרפות החדשות למחוז הצפוני.

גביע האיגוד: רק סינדרלה אחת
מכבי מכבים רעות מליגה א' היא הקבוצה היחידה שגברה בסיבוב הראשון בגביע האיגוד על יריבה מהארצית (מחר: עוד שני משחקי השלמה). משחקים צמודים בין איילות לבאר טוביה שמכוונת לחזור לארצית, ובין יהוד לעירוני ר"ג. כל תוצאות משחקי הסיבוב הראושן בגביע בפנים.

ארצית - 3 ביום: היי צפונה
בצפת ומעלות כבר למדו את הקטע, ובנו קבוצה שתנסה להתמודד על כרטיס הכניסה לפלייאוף. בעונה כמו זו שעומדת בפתח, זו לא תהיה משימה פשוטה במיוחד. כרמיאל, שזכתה אשתקד באליפות ליגה א' צפון, מעמידה תקציב נמוך וסגל שיקווה להצליח במאבקיו נגד הירידה. עולים צפונה.


cker();