מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

מבחנים: האם אנחנו בדרך לדרבי?
3 קבוצות מחפשות כרטיס אחד לליגה הארצית. רמה"ש כוכבים מא' שרון גברה על מכבי חדרה נציגת הארצית בבית המבחנים הצפוני. בדרום לוד מהארצית הביסה את פסגת זאב מא' דרום.

ארצית: אין הפתעות
כל המארחות פתחו את שלב הפליאוף עם ניצחון. בצפון נתניה לא התקשתה מול עמק חפר, מוצקין מאוד התקשתה מול עכו ששמטה יתרון 18 בהפסקה. בדרום: בת ים ניצחה את שוהם, יבנה הביסה את מעלה אדומים

ארצית צפון: תהיה הפתעה?
בעוד שבדרום יחסי הכוחות מרגישים מאוזנים, בצפון נראה שיש לנו עניין עם פייבוריטית - נתניה, סינדרלה - עמק חפר, ושתי קבוצות - מוצקין ועכו שיתמודדו ביניהן על הצ'אנס לנצח את מוליכת הטבלה בסדרת הגמר. בעונה הסדירה הן אפילו הצליחו בזה.

פלייאוף ארצית: חם בדרום
פלייאוף הליגה הארצית יוצא לדרך, ובמחוז הדרומי הוא יזמן מפגשים חגיגיים במיוחד בין 4 קבוצות שרוצות את הכרטיס ללאומית. בת ים שכשלה בשנתיים האחרונות תפגוש את שוהם, יבנה ומעלה אדומים שהשקיעו תקציבי עתק ייפגשו כבר בחצי. הימורים?

ארצית: עמק חפר בפלייאוף, באר טוביה ירדה
סיומת נהדרת לעונה הסדירה. בצפון: הפועל עמק חפר מנצחת את פתח תקווה ומדהימה את הליגה כל הדרך לפלייאוף העליון. בדרום: הפועל באר טוביה מפסידה בבת ים ונפרדת מהארצית אחרי למעלה מ- 15 עונות. התוצאות בפנים, הדיווחים זורמים.

ארצית: הכל או כלום
גורלות יחרצו במחזור האחרון בארצית - מי לפליאוף העליון ולקרב על האליפות, מיד לליגה א' ומי למבחנים. בצפון ג'ת זקוקה לנס, כפר יונה תנסה לנצח בעכו. בדרום באר טוביה עם משחק סופר קשה בבת ים תילחם על חייה.

ארצית: דרמות במחזור הנעילה

מחזור הנעילה של הליגה הארצית בפתח, ולא מעט שאלות נשארו פתוחות בשני המחוזות. בצמרת הצפונית: 4 קבוצות יאבקו על הכרטיס האחרון לפלייאוף. בתחתית הדרומית: 4 קבוצות ינסו לברוח מהירידה לליגה א'. כל הבתים, כל התרחישים. בואו נעשה קצת סדר.cker();