מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: עם סל ניצחון - אשקלון שניה בדרום
איזה דרמה סיפק לנו המחזור האחרון בארצית. אשקלון עם סל ניצחון של יוני דרעי קפצה למקום השני לאור ההפסד של פ"ת שסיימה רביעית. נצרת עלית ניצחה את ג'ת ושלחה את קרית אונו שהפסידה לעכו למבחנים. סדרות הפליאוף יחלו כבר בראשון הבא. הסדרות בפנים.

ארצית: מעלות בפלייאוף, רמלה במבחנים
למרות ההפסד לעכו, מעלות רביעית לאור ההפסד של צפת לעמק חפר. נצרת על ניצחון חשוב מול כפר יונה בקרב על המבחנים, ניצחון לג'ת בתחתית. בדרום רמלה הפסידה לאשקלון ואיבדה סיכוי לא לסיים עשירית, מעלה אדומים עם עוד הפסד מאכזב.

ארצית: שני מחזורים לסיום
איך שהזמן עף כשנהנים. 2 מחזורים לסיום העונה, יורדות יש, עולות לפליאוף כמעט נסגרו, אז מה נשאר? בריחה מהמבחנים, מאבקי מקום פנימי לקראת חצאי הגמר וגם כמה משחקים לפרוטוקול כדי לסיים את העונה בטעם טוב.

ארצית: פ"ת ניצחה את חבלמו, מבועים ירדה
משחקי השלמה בליגה הארצית: מכבי פ"ת ניצחה בבית את חבל מודיעין, הבטיחה את מקומה בפלייאוף ואף שמרה על סיכוי לטפס למעלה בטבלה, מבועים מרחבים הפסידה לחבל איילות ונפרדה סופית מהליגה הארצית. בצפון עמק חפר גברה על גבעת שמואל והבטיחה עוד עונה בליגה.

ארצית: הצהרת כוונות של עכו
עכו עם ניצחון ביתי על נתניה שיתן לה מומנטום להמשך, מעלות גברה על צפת מסל ניחון של אורן בן חמו. עוד בצפון: ג'ת הופיעה וחטפה, כפר יונה גברה על כרמיאל. בדרום: אשקלון הבטיחה את הפליאוף עם ניצחון בשוהם, רמלה ברחה (זמנית לפחות) מהמבחנים.

ארצית: משחקים קריטיים בדרום
פרט ל"משחק ידידות" בין בין נען ל-לוד, כולן חייבות ניצחון בין אם זה לברוח מהמבחנים או להיכנס לפליאוף. חבל איילות תארח את מבועים מרחבים, פ"ת את חבל מודיעין ורמלה נגד בת ים. בצפון גבעת שמואל ועמק חפר רוצות להתרחק עוד מהמבחנים, עכו ונתניה בחזרה גנרלית לקראת הפליאוף.

ארצית: אונו ונצרת החליפו מקומות
במשחק מוקדם במסגרת המחזור ה-20 בארצית גברה שיקו קרית עונו 74:86 על הפועל נצרת עלית, ועלתה למקום ה-9 שלפחות כרגע משחרר אותה מהמבחנים. 2 מחזורים לסיום העונה, אונו תלויה בעצמה כדי להישאר בליגה בעוד נצרת עלית תחכה למעידה שלה כדי לשרוד.


cker();