מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: מבול של החתמות

איזה טירוף בארצית. בדרום: אשקלון ממשיכה בסדרת ההחתמות המרשימה ומסתמנת כאחת הפייבוריטיות לעלייה. פתח תקווה נצמדת עם החתמות יפות וגם ר"ג ולוד נכנסות לתמונה. בצפון: ג'ת סוגרת יופי של סגל, מעלות עם חצי סגל, גבעת שמואל סוגרת קו קדמי, וגם עכו מוסרת ד"ש.


ארצית: הדרום מתעורר

מכבי בת-ים, מכבי מעלה אדומים, הפועל חבל מודיעין, עירוני רמת-גן, אליצור רמלה, הפועל חבל איילות, הפועל לוד, אליצור "איתו" אשקלון - כולן השלימו החתמות מעניינות במהלך הימים האחרונים ואנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. התפתחויות נוספות יש גם בצפון, אבל תנו לנו יומיים. אז... רוצים לשמוע מה חדש?


ארצית: פותחות בסערה

על מתן נאור ונתניה כנראה שכבר שמעתם, אבל בטח תופתעו לשמוע על התחנה המעניינת החדשה של ארז מרקוביץ' (אתם תופתעו, בדוק), ועל מסע החימוש שצובר תאוצה במחוז הצפוני. בדרום העניינים בבת-ים קצת פחות ברורים, גם ברמת-גן, אבל יש לא מעט קבוצות שכבר התחילו לעבוד, מה שאומר שעדכון נוסף הולך להיות כאן ממש בקרוב.


ארצית: מכוונות לצמרת

פתח תקווה ממשיכה במסע הרכש ומצרפת את תומר רבינוביץ', רמת השרון מתחילה לעבוד עם שתי החתמות משמעותיות, צפת ממשיכה לבנות סגל אטרקטיבי, מעלות תופסת כיוון, וכמה מילים על סאגת המעבר של קריית אונו למחוז הצפוני.


ארצית דרום: מתחילים לעבוד

על מרוצי החימוש בצפון נעדכן ממש בקרוב. עד שזה יקרה - כמה מילים על הדרום המדשדש שכרגע מסתפק בעיקר במינויי מאמנים אבל מתהדר באחד המהלכים המעניינים של הקיץ. בת-ים, רמלה, מעלה אדומים, מבועים/מרחבים, פתח תקווה ואחרות - מחכים לכם בפנים.


"השלם היה גדול מסך חלקיו"
יוסי שוורץ, מאמנה של מכבי קריית מוצקין בעונה החולפת (וכן, גם בעונה הקרובה) מספר על עונת העלייה ללאומית, על הקיץ שעברה הקבוצה, המשברים שהיו בדרך וההכנות לעונה הקרובה בלאומית.

ארצית צפון: שריקת הפתיחה של עכו

הפועל עכו לא מאבדת זמן וכבר כמעט מוכנה עם סגל סופר אטרקטיבי למאבקי הצמרת בעונה הקרובה. גם בג'ת התחילו לעבוד לפני שבועיים, צפת תנסה לכוון גבוה, גיא קנטור ישאר על הקווים ברמת השרון ובמעלות הולכים על בנייה מחודשת. עונת המלפפונים בארצית יוצאת לדרך. מתחילים עם הצפון.cker();