מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית - מחזור 8: תהפוכות בצמרות
בצפון: נתניה מנצחת במעלות, צפת מפסידה לגבע"ש, ולא פחות מארבע קבוצות מתבססות בצמרת במאזן 2-6. בדרום: ניצחון גדול למעלה אדומים בקרב על המקום הראשון נגד חבל מודיעין, ר"ג מנצחת ברמלה, פ"ת את מבועים. התוצאות זורמות, הדיווחים - בהמשך.

ארצית: קרב צמרת בדרום
מעלה אדומים וחבל מודיעין ראש בראש. גם בצפון קרב צמרת חם בין מעלות לנתניה, ובין כפר יונה לרמה"ש. ג'ת וכרמיאל חייבות ניצחון מול עמק חפר וקרית אונו לפני שהליגה בורחת, וכך גם גזר נען שתארח את אשקלון.

ספסל: הפודקאסט
אז מה היה לנו השבוע? גיא לויצקי שחקנה של חבל מודיעין בליגה הארצית מדבר על הפתיחה הנהדרת של חבל מודיעין. על הפציעה וגם על החלטה לוותר על הכדורסל בשביל קריירה צבאית. האזנה נעימה!

השלמה בארצית: נצרת עלית גברה על נתניה
הפסד שני ודי מפתיעה לנתניה השואפת לעלות ליגה בסוף העונה. הצעירים של נצרת עלית השתלטו על המשחק ברבע השלישי והעבירו את היתרון אליהם, והצליחו לשמור עליו עד הסיום. רועי נבארו הוביל את קלעי הצפונים עם 21, לירן מורן עם 22 לצד המפסיד.

ארצית: נצחונות תחתית לבת ים, ר"ג ולוד
השלוש עם ניצחונות סופר חשובים, שמשאירים את נען לנעול את הטבלה הדרומית. חבל מודיעין נותרה בודדה בפסגה, מכבי פ"ת וחבל איילות הפגיזו מהשלוש. בצפון - ג'ת כמעט והפתיעה את צפת, עכו הביסה את כרמיאל, הרצף של מעלות ממשיך. לא לשכוח - מצטייני חודש נובמבר יפורסמו מחר.

נובמבר בארצית: המצטיינים
באיחור אופנתי (כרגיל, אתם לא מתרגשים, כן?) קבלו את הנבחרת הארצית שלנו מחודש המשחקים האחרון. נציגים למוליכות - יש, נציגים למפתיעות - יש. ואיזו קבוצה עשתה באק-טו-באק לתואר מצטיין המחוז שלה?

ארצית: דרבי בשרון
עמק חפר וכפר יונה ראש בראש. עוד מפגשים מעניינים השבוע בצפון כשגבעת שמואל תארח מעלות וקרית אונו תצא לרמה"ש. בדרום: קרב אחרונות בין בת ים לגזר נען, קרב מאכזבות בין אשקלון ל-לוד.


cker();