מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

נוער: ניצחונות תל אביבים במשחקי הצמרת
המחוז הדרומי סיפק לנו השבוע קרבות ישירים בחמישיה הראשונה, כשמכבי ת"א גברה על חולון והפועל ת"א הביסה את ראשל"צ איציק. אשקלון עם ניצחון יפה בבית על ירושלים, עופר ראשל"צ ניצחה ביבנה. בצפון גליל עם ניצחון חשוב בתחתית מול הוד"ש, עמק חפר נתנה פייט לגלבוע וכפ"ס גברה על משגב.

גביע נוער: יתרון לעמק יזרעאל בחצי
במפגש הראשון בחצי גמר גביע המדינה ניצחה עמק יזרעאל בחוץ את עירוני רעננה 73:60. הצפונים שלא היו בגמר מאז 2010 עם יתרון משמעותי לקראת הגומלין שיערך ב-10.3 בנהלל. ביום חמישי יערך המפגש הראשון בחצי הגמר השני בין מכבי טדי ת"א לאליצור עירוני נתניה.

גביע נוער: מכבי ת"א, רעננה, ויזרעאל בחצי
הצהובים גברו בדרבי על הפועל ת"א בסיום דרמטי, רעננה ניצחה בחוץ את מכבי ראשל"צ איציק. באוירה נהדר בצפון עמק יזרעאל ניצחה את גלבוע מעיינות. העולה האחרונה תיקבע ב6.2 בין ר"ג לנתניה.

נוער: נס ציונה מתקרבת לפליאוף
ניצחון חשוב לכתומים שפותח להם פער במקום הרביעי. הדרבי התל אביבי שוב צהוב, אשקלון ממשיכה לברוח מהתחתית עם ניצחון על עופר ראשל"צ. בצפון חיפה אסי עם ניצחון יפה על רעננה, הוד"ש מתחה את גלבוע מעיינות.

גביע נוער: אין הפתעות
נציגות הלאומית אשדוד, יזרעאל צעירים ונהריה נתנו פייט לקבוצות ליגת העל, אבל ירדו מנוצחות. ראשל"צ איציק ניצחה את חיפה אסי, הפועל ת"א גברה על כפ"ס ועמק יזרעאל הדיחה את עמק חפר. הגרלת רבע הגמר ביום שני הבא ב-13:00 באיגוד.

נוער: מכבי ת"א ועמק יזרעאל אלופות הסיבוב
הסיבוב הראשון בליגת העל לנוער מגיע לסיומו, ללא שינוי במוליכות בשני המחוזות. אבל בקרב על הפליאוף - יש לנו התחממות. כפ"ס עם ניצחון חשוב על עמק חפר שמדביק אותה לרביעיה הראשונה, בדרום יורם חולון גברה על נס ציונה ועקפה אותה בטבלה.

נוער: ניצחון חשוב להרצליה בתחתית
השרונים גברו על חיפה צעירים, ופתחו ממנה פער של נקודה. חיפה אסי גברה על עמק חפר ועלתה למקום הרביעי, הוד"ש כמעט הפתיעה את רעננה. בדרום: יורם חולון ניצחה בבית את אהרן ר"ג, ראשל"צ איציק את יבנה. ירושלים יהב הביסה, ירושלים יובל הובסה.


cker();