מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

נוער: עמק יזרעאל גברה על נ"צ
המשחק המרכזי של השבוע הפגיש את מקומות 2 ו3 בטבלה ראש בראש, כשהצפונים יצאו עם הניצחון בסיום. ראשל"צ איציק הפתיעה את ירושלים וחזרה לתמונה הפליאוף, גלבוע מעיינות הביסה את הרצליה וקפצה למעלה בטבלה. מכבי ת"א עדיין מושלמת, הפועל ת"א גברה על עופר ראשל"צ, ונתניה ניצחה את רעננה.

נוער: הפועל ת"א גברה על רעננה
האדומים גברו על רעננה במשחק חשוב בחלק התחתון של הטבלה שיכול להשפיע על הכניסה לפליאוף. נס ציונה וגלבוע מעיינות שומרות על מקומן בצמרת עם ניצחונות על בני הרצליה וראשל"צ איציק, מכבי ת"א עדיין מושלמת ועמק יזרעאל חוזרת לנצח אחרי שהפסידה לה שבוע שעבר.

נוער: מכבי ת"א גברה על עמק יזרעאל
במשחק המרכזי של השבוע נפגשו שתי המוליכות הבלתי מנוצחות של הבית, ואחרי סיום דרמטי הנקודות נוסעות לת"א. בעוד משחק מצויין גברה הפועל ירושלים על הפועל ת"א, גלבוע מעיינות ונס ציונה הביסו את נתניה וראשל"צ איציק, רעננה הביסה את ראשל"צ עופר והרצליה גברה על גליל עליון.

נוער: גלבוע וירושלים גברו על ת"א ורעננה
במחזור שפתח את הבית העליון בנוער הפועל ת"א וגלבוע מעיינות הציגו משחק מצויין שהסתיים בניצחון לצפונים, רעננה הצליחה למתוח את ירושלים דני אבל סיימה עם הפסד. משחקים חד צדדים בשאר המגרשים כשמכבי ת"א הביסה את הרצליה, עמק יזרעאל את ראשל"צ עופר, וגליל עליון ניצחה את ראשל"צ איציק.

נוער: לקראת הבית העליון
אחרי סיבוב אחד בשני מחוזות, ליגת העל לנוער מתאחדת לסיבוב נוסף בו 12 קבוצות מחפשות 8 מקומות ברבע גמר הפליאוף. לא מעט הפתעות קיבלנו בשלב הראשון עם כמה פייבוריטיות שנשארו בחוץ, מוזמנים להכיר את הקבוצות שעדיין משחקות על אליפות המדינה.

טורניר פולק 2016
בשבת התקיים הטורניר השנתי לזכרו של אלעד פולק ז"ל שנהרג בפעילות מבצעית בגזרת רמאללה ב-19.10.2003. אלעד שהיה בן 19 בנופלו היה כדורסלן וספורטאי מצטיין, וצפו לו גדולות לא רק בצבא אלא גם בענף הכדורסל, כאשר לצד מקצועיותו הוא התנשא לגובה של 1.94 ס"מ.

תיכונים: מטרווסט רעננה עם ניצחון ראשון
מטרווסט רעננה גברה על תיכון בני דרור במשחק קצבי וזהו ניצחונה הראשון העונה. באותו בית - קרית שרת חולון הפכה פיגור ויצאה עם ניצחון מכפר בלום והיא כבר ב- 0:3 בבית. בבתים האחרים - עמק חרוד שומרת על מאזן מושלם עם ניצחון על הריאלי, תיכון הראל עדיין מחפש ניצחון ראשון אחרי הפסד להרצליה.


cker();