מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

לב השרון: רועי חגאי מונה למנהל המקצועי

מחלקת הנוער של הפועל לב השרון מתחדשת, מכוונת גבוה, וממנה את רועי חגאי לתפקיד המנהל המקצועי באגודה. חגאי: "לב השרון הוא מקום שיקר לליבי, שמח לחזור להתעסק עם נוער ודור העתיד של ישראל".


נוער: ליגת העל תאוחד לליגה אחת
אחרי תקופה ארוכה של משחקים במחוזות ואיחוד לבית עליון, החל מעונת 19/20 16 קבוצות ישחקו בליגה אחת. בשנתיים הקרובות ישחקו במחוזות צפון ודרום והליגה תצומצמם בהדרגה עם 6 יורדות בכל עונה.

נוער: מכבי ת"א אלופה
הצהובים משלימים דאבל שני ברציפות אחרי ניצחון 82:107 על גלבוע מעיינות הערב. ת"א שלטה במשחק לכל אורכו ולא שמטה את הרגל מהגז עד הניצחון. תומר פור, עידן אלבר ועומרי סיניבר הצטיינו אצל האלופה.

נוער: גלבוע חזרה לסדרה
גלבוע מעיינות רשמה ניצחון מרשים בבית מול מכבי ת"א, 78:99. אחרי רבע ראשון צמוד ונטול הגנות, האדומים השתלטו על המשחק ועם הגנה טובה הצליחו לפתוח פער דו ספרתי שגדל עד הסיום. ביום ראשון ממשיכים למשחק 4 בהדר יוסף.

נוער: ת"א טדי בגמר
הצהובים הצליחו למחוק פיגור 2-1 בסדרה ואמש ניצחו בבית 76:103 את אליצור עירוני נתניה. מכבי ת"א משלימה 2-3 וחוזרת לגמר שם מחכה לה גלבוע מעיינות. שנה שעברה זה נגמר באליפות צהובה, מה יהיה לנו השנה? יום חמישי יוצאים לדרך

נוער: נתניה גנבה את הביתיות (שוב)
אליצור עירוני נתניה רשמה אמש ניצחון גדול בהדר יוסף 70:67 על מכבי ת"א טדי. הצהובים הוליכו כמעט לאורך כל המשחק, רבע אחרון קטלני של השחורים נתן להם יתרון 2-1 בסדרה. המשחק הרביעי ביום חמישי 18/5 ב18:00 בנתניה.

נוער: נתניה השוותה
אחרי התבוסה במשחק הראשון, נתניה חזרה הביתה וניצחה את מכבי ת"א 81:89. אופק מלכה בערב מטורף מחוץ לקשת הוביל את הנתנייתים לניצחון, שמשווה את הסדרה ל1-1. המשחק השלישי ביום שני בהדר יוסף.


cker();