מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

טורניר פולק 2016
בשבת התקיים הטורניר השנתי לזכרו של אלעד פולק ז"ל שנהרג בפעילות מבצעית בגזרת רמאללה ב-19.10.2003. אלעד שהיה בן 19 בנופלו היה כדורסלן וספורטאי מצטיין, וצפו לו גדולות לא רק בצבא אלא גם בענף הכדורסל, כאשר לצד מקצועיותו הוא התנשא לגובה של 1.94 ס"מ.

תיכונים: מטרווסט רעננה עם ניצחון ראשון
מטרווסט רעננה גברה על תיכון בני דרור במשחק קצבי וזהו ניצחונה הראשון העונה. באותו בית - קרית שרת חולון הפכה פיגור ויצאה עם ניצחון מכפר בלום והיא כבר ב- 0:3 בבית. בבתים האחרים - עמק חרוד שומרת על מאזן מושלם עם ניצחון על הריאלי, תיכון הראל עדיין מחפש ניצחון ראשון אחרי הפסד להרצליה.

טורניר נוער לזכרו של יונתן מיכאלי
ביום שלישי הקרוב (20.9.16)נתכנס כדי לכבד את זכרו של יוני שנפטר לפני כ8 שנים, זוהי השנה ה7 שהטורניר מתקיים לזכרו. השנה ישתתפו בטורניר קבוצות ליגת העל לנוער עירוני נס ציונה, אליצור יבנה, הפועל "חשמל ישיר" גן יבנה וכן קבוצת הנוער לאומית של א.ס. אשקלון (מארחת הטורניר). הטורניר יתקיים באולמות מקיף ד' ומקיף ה. טקס הסיום יתקיים מיד לאחר סיום משחק הגמר בסביבות השעה 19:30 באולם מקיף ה'. מוזמנים להגיע ולכבד.

הטורניר השנתי לזכר עידן רוכין
השנה ה- 15 שמתקיים בירושלים טורניר רוכין המסורתי, לזכרו של עידן רוכין ז"ל. עידן, שאהב את המשחק בכל מאודו ובכל נפשו, הותיר למשפחתו ועוד רבים אחרים מורשת, ששיאה כאמור הוא בטורניר היוקרתי הזה. הטורניר יתקיים ביום שני הקרוב ה29.8, בהשתתפות קבוצות הנוער של הפועל ירושלים, עירוני רעננה, הפועל גלבוע מעיינות והפועל ת"א ועירוני נס ציונה. הציבור מוזמן

כבוד: יונתן רבינוביץ' ויובל זוסמן במחנות יוקרתיים
יונתן רבינוביץ' ויובל זוסמן זומנו בעת האחרונה למחנות יוקרתיים ונחשבים מאוד, בעיצומו של קיץ עמוס לקראת טורניר נבחרת הנוער. רבינוביץ' נבחר לאחד מ- 15 אירופאים למחנה של פאו גאסול, זוסמן ב- Top 100 camp - nbpa.

רון נווה: "בשלב מסוים הייתי חייב להחיות את הקבוצה"
מאמן קבוצת הנוער והמנהל המקצועי של עירוני רעננה, העניק ראיון לאתר ספסל. בראיון הוא מדבר על העונה שעברה, הציפיות לעתיד, שיתוף הפעולה המיוחד עם 'חמש אצבעות' ובעיקר מקווה שמישהו באיגוד הכדורסל ישתף את האגודות בשינויים ובמתרחש. "יש הרבה חוסר תיאום בין המערכות השונות ומי שנפגע מזה הם השחקנים הבכירים. לא שואלים את המאמנים, לא מתייעצים איתנו ובסופו של דבר אין כל מגע עם השטח ויש לזה השלכות. בטקטיקה אנחנו מצוינים, בבניית שחקנים יש הרבה בעיות"

נוער לאומית מסכמים עונה
מכבי ת"א סיימה את העונה עם דאבל, גלבוע מעיינות רשמה היסטוריה, ואנחנו כבר מסתכלים קדימה לעבר העונה הבאה ולתחילת ליגת העל. אבל לפני שזה קורה, זמן לסכם. אתר ספסל מגיש לכם את נבחרי העונה בליגה לנוער. מצטייני העונה בדרום ובצפון, השחקנים המשתפרים, התגליות, המאמנים ומעל כולם - קורן ג'ורנו אחד, שנלחם בגבורה במשימה שלו ובשבילנו הוא ה- MVP הכי גדול. כנסו וגלו מי המצטיינים.


cker();