מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

נוער: ליגת העל יצאה לדרך
עם משחק מוקדם ביום ראשון ושאר המחזור אתמול, ליגת העל לנוער נפתחה שוב בשני מחוזות. בצפון העולה החדשה משגב עם ניצחון יפה על הוד"ש, חיפה צעירים ממשיכה להרשים. בדרום ניצחון צהוב בדרבי כשגם העולה החדשה מאשקלון פתחה עם ניצחון.

תוצאות גביע המדינה לנוער
ללא מרבית קבוצות ליגת העל, הסיבוב הראשון בגביע המדינה לנוער יצא לדרך. חיפה צעירים הפתיעה את ירושלים יהב, אליצור נתניה גברה בחוץ על הוד"ש. ירושלים סמואל מהלאומית מתחה את גליל עליון מליגת העל, ב"ש גברה במשחק צמוד על טבעון. תוצאות בפנים, סיקורים מתעדכנים.

לב השרון: רועי חגאי מונה למנהל המקצועי

מחלקת הנוער של הפועל לב השרון מתחדשת, מכוונת גבוה, וממנה את רועי חגאי לתפקיד המנהל המקצועי באגודה. חגאי: "לב השרון הוא מקום שיקר לליבי, שמח לחזור להתעסק עם נוער ודור העתיד של ישראל".


נוער: ליגת העל תאוחד לליגה אחת
אחרי תקופה ארוכה של משחקים במחוזות ואיחוד לבית עליון, החל מעונת 19/20 16 קבוצות ישחקו בליגה אחת. בשנתיים הקרובות ישחקו במחוזות צפון ודרום והליגה תצומצמם בהדרגה עם 6 יורדות בכל עונה.

נוער: מכבי ת"א אלופה
הצהובים משלימים דאבל שני ברציפות אחרי ניצחון 82:107 על גלבוע מעיינות הערב. ת"א שלטה במשחק לכל אורכו ולא שמטה את הרגל מהגז עד הניצחון. תומר פור, עידן אלבר ועומרי סיניבר הצטיינו אצל האלופה.

נוער: גלבוע חזרה לסדרה
גלבוע מעיינות רשמה ניצחון מרשים בבית מול מכבי ת"א, 78:99. אחרי רבע ראשון צמוד ונטול הגנות, האדומים השתלטו על המשחק ועם הגנה טובה הצליחו לפתוח פער דו ספרתי שגדל עד הסיום. ביום ראשון ממשיכים למשחק 4 בהדר יוסף.

נוער: ת"א טדי בגמר
הצהובים הצליחו למחוק פיגור 2-1 בסדרה ואמש ניצחו בבית 76:103 את אליצור עירוני נתניה. מכבי ת"א משלימה 2-3 וחוזרת לגמר שם מחכה לה גלבוע מעיינות. שנה שעברה זה נגמר באליפות צהובה, מה יהיה לנו השנה? יום חמישי יוצאים לדרך


cker();