מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

גביע נוער: מכבי ת"א מחכה בגמר
מחזיקת הגביע משנה שעבר רשמה ניצחון כפול על היריבה העירונית ותנסה לשמור על תוארה בערב הגמרים לנוער. בחצי הגמר השני ראשל"ת ניצחה את ירושלים 9 הפרש וההכרעה עוברת לגומלין.

נוער: רותח בצמרת
ירושלים גברה על מכבי ת"א ועלתה למקום השלישי, גלבוע מעיינות מקטינה את הפער מהמקום הראשון עם ניצחון על גליל עליון. נס ציונה גברה על ראשל"צ עופר, נתניה הביסה את ראשל"צ איציק ובני הרצליה נתנה פייט להפועל ת"א.

נוער: ת"א כבר לא מושלמת
גלבוע מעיינות הנחילה הפסדה ראשונה העונה למכבי ת"א, ירושלים גברה על עמק יזרעאל והצמרת מתחממת. רעננה ניצחה את בני הרצליה וטיפסה עוד מקום בטבלה.

גביע נוער: הסינדרלות בחוץ
יורם חולון מהלאומית וקרית טבעון מהבית התחתון סיימו את דרכן ברבע הגמר עם הפסדים להפועל ת"א וראשל"צ איציק. עוד עלו לחצי הגמר מכבי ת"א שגברה על הוד"ש וירושלים ניצחה את גלבוע מעיינות. ההגרלה תיערך ב1.3, המשחק הראשון ב12.3 והגומלין ב15.3

נוער: שבוע מוצלח לראשל"צ איציק
יחד עם משחקי גביע המדינה פוצל השבוע המחזור: 3 משחקים התקיימו אתמול ושלשום, 3 נוספים בסופ"ש. ראשל"צ איציק סגרה שבוע מצויין שהתחיל בהעפלה לחצי גמר הגביע עם ניצחון על הפועל ת"א, נתניה ניצחה את ראשל"צ עופר, גליל עליון גברה בבית על הפועל נס ציונה.

נוער: ניצחון לגלבוע על עמק יזרעאל
גם השבוע משחק ישיר בצמרת הבית העליון בין המקום השני לשלישי, נגמר כאמור בניצחון האדומים. רעננה עלתה למקום השמיני עם ניצחון על ראשל"צ איציק והפסד של נתניה להפועל ת"א, ירושלים הביסה את הרצליה ועלתה למקום הרביעי. ניצחון ביתי לגליל מול ראשל"צ עופר, ניצחון חוץ למכבי ת"א בנס ציונה.

נוער: עמק יזרעאל גברה על נ"צ
המשחק המרכזי של השבוע הפגיש את מקומות 2 ו3 בטבלה ראש בראש, כשהצפונים יצאו עם הניצחון בסיום. ראשל"צ איציק הפתיעה את ירושלים וחזרה לתמונה הפליאוף, גלבוע מעיינות הביסה את הרצליה וקפצה למעלה בטבלה. מכבי ת"א עדיין מושלמת, הפועל ת"א גברה על עופר ראשל"צ, ונתניה ניצחה את רעננה.


cker();