מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערים לאומית
עורכים: שלומי פרי

נערים ב': הפועל ת"א אלופה
האדומים רשמו הישג היסטורי והם האלופים הראשונים של גיל נערים ב'. אחרי מחצית ראשונה צמודה, ת"א ברחו ליתרון דו ספרתי וניצחו בסיום 72:61.

נערים ב': הפועל ת"א בדרך לדאבל?
מחזיקת הגביע רשמה ניצחון דו ספרתי בפתיחת סדרת גמר הפליאוף. האדומים ניצחו 67:77 את הפועל כפ"ס, שביום שני תחזור הביתה ותנסה למחוק את הפער.

מכבי ת"א אלופת המדינה לנערים
מכבי יהושוע ת"א גברה הערב (שלישי) על עמק יזרעאל במשחק מספר 2 בסדרת הגמר. אחרי מחצית ראשונה צמודה, החניכים של עודד שלום פתחו מבערים ולא הביטו לאחור. בעמק יכולים להתנחם בעונה טובה ומוצלחת, שמסתיימת הכי גבוה שרק אפשר מבחינתם. דורי סהר, יונתן אביטל ודני אבדיה בלטו במכבי, משחק סביר של איתמר שוורץ ושלו לוגשי לא הספיק.

נערים ב': הפועל ת"א וכפ"ס בגמר
האדומים רשמו ניצחון כפול בדרבי התל אביבי וגמלו להם על ההדחה בנערים א'. הירוקים עלו אחרי ניצחון דחוק ותיקו במפגש הראשון מול בני הרצליה. המפגש הראשון בגמר ביום רביעי, הגומלין בראשון.

נערים א': ת"א ביתרון
באוירה פנטסיטיסת של כדורסל, ניצחה מכבי יהושע ת"א ועלתה ליתרון 1-0 בסדרה. המשחק היה חד צדדי מההתחלה אחרי שהעמק לא פתחו טוב, והצהובים סגרו את המשחק מוקדם. המשך הסדרה ביום שלישי בהדר יוסף. * תמונות מהמשחק יועלו בדף הפייסבוק של האתר בהמשך הערב

נערים ב': הפועל ת"א ביתרון, הרצליה בחצי
הפועל ת"א ניצחה בדרבי 69:81 ופתחה פער דו ספרתי לקראת הגומלין ביום ראשון (18:30, הדר יוסף). עמק יזרעאל כמעט מחקה פער של 30 הפרש מהמשחק הראשון, אבל ניצחה בסוף "רק" 70:89. בני הרצליה העולה האחרונה לחצי הגמר, שם תפגוש את הפועל כפ"ס.

נערים ב': התל אביביות וכפ"ס בחצי
3 סדרות רבע הגמר הוכרעו: מכבי והפועל ת"א רשמו ניצחון כפול על אליצור יבנה והפועל ברנר, כפ"ס ניצחה פעמיים את מכבי זיכרון יעקב. ביום שלישי ההכרעה בין בני הרצליה להפועל עמק יזרעאל.


cker();