מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערים לאומית
עורכים: שלומי פרי

בשבת: טורניר לזכר אלעד פולק

זו השנה ה- 13 שבקריית מוצקין מקיימים טורניר לזכרו של סמל אלעד פולק ז"ל, שנפל בפעילות מבצעית בעופרה ב- 19.10.03. בטורניר יטלו חלק ארבע קבוצות מליגה נערים א' לאומית והוא יחל בשעה 15:00 באולם "אבישי" ובאולם "גושן". כל הפרטים על הטורניר והקבוצות בכתבה. מוזמנים לקחת חלק.


מכבי "יאיר" ראשל"צ זכתה בטורניר שטייר
אתמול התקיים טורניר שטייר המסורתי לזכרו של אסף שטייר ז"ל שהיה שחקן קבוצת הילדים של מכבי חיפה ונרצח בפיגוע המחריד במסעדת "מקסים" בחיפה ב-4 באוקטובר 2003, ערב יום הכיפורים יחד עם סבו וסבתו, זאב ורות אלמוג ז"ל וכן עם דודו ובן דודו מושיק ותומר אלמוג ז"ל. טורניר הנערים באולם "אסי" שבכרמל התקיים בהשתתפות הקבוצה המקומית מכבי "אסף" חיפה שנקראת על שמו של אסף שטייר ז"ל, בני הרצליה, מכבי "יהושע" ת"א ומכבי "יאיר" ראשל"צ ובסופו זכתה מכבי ראשל"צ אשר ניצחה בחצי הגמר את הקבוצה מת"א ובגמר גברה על החיפאים.

טורניר אסף שטייר ז"ל 2016
ביום שבת 15.10.16 יערך טורניר לזכרו של אסף שטייר ז"ל באולם 'אסי' ברחוב הביכורים חיפה בהשתתפות קבוצות הנערים לאומית של מכבי 'יהושע' ת"א, בני הרצליה, מכבי 'יאיר' ראשון לציון, ומכבי אסף חיפה.

גלבוע מעיינות אלופת המדינה לנערים
הפועל גלבוע מעיינות זכתה הערב (א') באליפות המדינה לנערים, לאחר ניצחון 1:2 בסדרת הגמר על מכבי יהושוע ת"א. משחק שלישי צמוד, איכותי ומכריע הסתיים עם הרבה קור רוח של החניכים של עידן אוסטרייך, שמביאים לעמק אליפות היסטורית.

גמר הנערים: הולכים למשחק שלישי
הכי מותח שאפשר: במהלך שלושה רבעים הפועל גלבוע מעיינות שלטה במשחק ללא עוררין. ואז הגיעו גל כהן ועידן אלבר, שהיה מצוין לאורך כל המשחק, עשו מהפך והשוו את הסדרה המרתקת הזו ל- 1:1, אחרי ניצחון 72:80. שחקניו של עידן אוסטרייך לא מצאו את הסל ברבע הרביעי וקלעו 9 נקודות בלבד. המשחק השלישי: יום ראשון הבא ברופין.

גמר הנערים: גלבוע מעיינות ב- 0:1.
הפועל גלבוע מעיינות עלתה הערב ליתרון 0:1 בסדרת הגמר אחרי ניצחון גדול על מכבי יהושוע ת"א, בתצוגת כדורסל מדהימה של שתי הקבוצות. המארחים הובילו ברוב שלבי המשחק, כולל ביתרון דו ספרתי. רבע רביעי מצוין של עמרי אלבר וניר קוניק קבע משחק צמוד, אבל קור רוח של יותם חנוכי, איתמר ברסון איתי מושקוביץ' ורזיאל חיון השאיר את הניצחון בעין חרוד. האם תהיה אליפות היסטורית לגלבוע ? תשובות ביום ראשון.

נערים: מכבי ת"א וגלבוע מעיינות בגמר
הצהובים מעפילים לגמר שני ברציפות אחרי 2-0 בסדרה מול הפועל ירושלים נבון, האדומים מהצפון גם כן עם שני ניצחונות על עירוני רעננה שמעלים אותם לגמר היסטורי בדרך לעונת שיא של המועדון במחלקות הנוער.


cker();