מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערים לאומית
עורכים: שלומי פרי

השני של ראשל"צ - גביע גם לנערים
אחרי ההפסד בגמר אשתקד, השנה מכבי יאיר ראשל"צ זוכה בגביע אחרי ניצחון 86:66 על עירוני רעננה. המחצית הראשונה הייתה צמודה יחסית, אבל במחצית השניה הכתומים ברחו ולא הסתכלו לאחור. נועם דברת נבחרת לשחקן המצטיין עם 21 נקודות.

"הכי חשוב - לעלות לשחק בשביל הסמל"
על הקאמבק הגדול של רעננה בדרך לגמר הגביע, בטח כבר שמעתם. מעבר להצלחה של השחקנים, צריך לתת הרבה כבוד לאיש על הקווים - דור ברנר. מאמן צעיר במחלקת הנוער הרעננית, מלא בערכים וחושב תמיד חיובי, ולא מפחד משום אתגר. ראיון לקראת גמר הגביע.

גביע נערים: ראשל"צ חוזרת לגמר
אחרי שבעונה שעברה היא הפסידה למכבי יהושע ת"א בגמר, הגיעה הנקמה בדמות העפלה על חשבונה לגמר הנוכחי. ראשל"צ ניצחה במשחק הראשון ב-10 הפרש, וגומלין הפסידה "רק" 75:77 בדרך למפגש עם עירוני רעננה בערב הגמרים לנוער.

גביע נערים: קאמבק מטורף של רעננה
כזה דבר לא ראינו מעולם. רעננה הגיע לגומלין חצי הגמר מול גלבוע מעיינות כשהיא בפיגור 30 מהמשחק הראשון. אבל השרונים לא נשברו, הציגו רבע אחרון קטלני וניצחו בסיום 61:99 בדרך לגמר הגביע. בשבת משחק הגומלין בין מכבי יהושע ת"א למכבי יאיר ראשל"צ.

גביע נערים: יתרון לגלבוע וראשל"צ
המפגש הראשון במסגרת חצאי הגמר נערך היום. בשיחזור של הגמר משנה שעברה גברה מכבי יאיר ראשל"צ על מכבי יהושע ת"א 70:60. גלבוע מעיינות עם רגל וחצי בגמר אחרי ניצחון 61:91 על עירוני רעננה. הגומלין ב-28.2.

נערים: נקבעו העולות לחצי גמר הגביע
מחזיקת הגביע מכבי ת"א וסגנית מכבי יאיר ראשל"צ בפנים אחרי ניצחונות על עמק חפר והפועל ת"א, גלבוע מעיינות עם ניצחון דרמטי על הפועל כפ"ס, ורעננה שלא התקשתה מול יבנה.

המשחק השנתי לזכר אלעד פולק
אמש התקיים המשחק השנתי לזכרו של אלעד פולק ז"ל שנהרג בפעילות מבצעית בגזרת רמאללה ב-19.10.2003. אלעד שהיה בן 19 בנופלו היה כדורסלן וספורטאי מצטיין, וצפו לו גדולות לא רק בצבא אלא גם בענף הכדורסל.


cker();