המשחק הבא
  :נגד
:תאריך

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

נבחרת ישראל נשים
המשחק האחרון - מוקדמות אליפות אירופה נשים

תוצאה נבחרת ישראל נשים 63 - נבחרת תורכיה נשים 62

מנסים לעשות סדר
הניצחון של ישראל אתמול על רומניה היה חשוב, אבל לא בטוח שיספיק. השיטה של פיב"א שלחה אותנו לחישוב של מאזנים וסלים, ולקוות שמוליכות הבתים האחרים יעשו את העבודה ואז אפשר להתחיל לארוז. ספסל מנסה לעשות סדר לקראת המחזור האחרון במוקדמות.

אליפות אירופה קרובה מתמיד
משחק מצויין של נבחרת הנשים שלמרות קצת התקפי לב ברבע האחרון הסתיים בניצחון גדול 62:51 על נבחרת רומניה, ניצחון שמבטיח לה את המקום השני בבית ומקרב אותה מאוד לקראת אליפות אירופה. עכשיו מחכים לראות מה יעשו שאר הבתים ולקוות לטוב.

הפסד כואב לנבחרת הנשים
ישראל הובילה כבר בדו ספרתי ברבע השני, נתנה יותר מידי פעמים לרומניה לחזור, והובילה 75 - 71 עם 1:20 לשחק. בסוף ישראל נכנעה למטווח השלשות הרומני והפסידה בבית, 77 - 78, מול כ2,000 צופים. אליפות אירופה מתרחקת.

הנשים הפסידו לטורקיה
בפתיחת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה, נחלה נבחרת הנשים הפסד לנבחרת הטורקית החזקה 72:53. למול קהל ביתי עוין, הטורקיות שלטו במשחק לכל אורכו ולא נתנו לישראל לסכן את היתרון שלהם שהלך וגדל עד הסיום. המשחק הבא- יום רביעי בבית (היכל הדרייב אין, 19:00) מול רומניה, שגברה היום על בוסניה.
"זאת השנה שלנו"
שחקניות עם הרבה נסיון, סגל מחובר שרץ כבר כמה שנים, שחקנית חיזוק מהליגה הטובה בעולם והגרלה שמשאירה מקום לאופטימיות. אחרי היעדרות משתי אליפויות אירופה האחרונות, נבחרת הנשים של ישראל יוצאת הערב לדרך כשהפנים לכיוון צ'כיה 2017. ב20:00 מתחילים.
הכר את האויב- טורקיה
ללא אילמאז' ו-ורדרלי נבחרת טורקיה, אותה תפגוש נבחרת ישראל במוצ"ש, עדיין חזקה מאד אך הרבה פחות מאיימת. האם "הצערת הנבחרת" הטורקית תאפשר לשחקניות שלנו לחזור משם עם ניצחון? ליאור חי צדקה סבור שחסרונן של השתיים יורגש אך המשימה עדיין קשה מאד כשגם "הצעירות" כבר שחקניות לגיטימיות ביורוליג וביורוקאפ.
נבחרת הנשים מתכוננת למוקדמות
אחרי שנעדרה מ2 האליפויות האחרונות, נבחרת הנשים תנסה לחזור לבמה המרכזית של אירופה כשהמוקדמות יחלו כבר במהלך העונה הקרוב. מאמן הנבחרת פירסם סגל ראשוני שיצא למחנה אימון בגליל העליון לתחילת ההכנות.
פורשת בשיא
במסיבת עיתונאים גדולה, בה נכחו מאמנים, שחקניות, עיתונאים, בני משפחה וחברים, נפרדה לירון כהן מהקריירה המקצוענית שלה שכשחקנית כדורסל. כל הציטוטים ממסיבת העיתונאים - בפנים. אגדה אמיתית - טור על הזווית הספסלית לפרישה
לירון כהן פורשת מכדורסל
לירון כהן, קפטנית נבחרת ישראל ואחת השחקניות הטובות ביותר שצמחו פה אי פעם, הודיעה על פרישה ממשחק פעיל בגיל 32. מסיבת העיתונאים של כהן תיערך ביום חמישי.
סוף הסיפור
נבחרת ישראל הגיעה קרוב מאד לבאר בבולגריה אחרי שחזרה ממינוס 13 ליתרון נקודה באמצע הרבע האחרון, אבל לא הצליחה להוביל ביותר מזה ועשתה יותר מידי טעויות בדקות ההכרעה בשני צידי המגרש כדי לסיים את הקמפיין עם הפסד 70 – 75 שמחסל סופית כל סיכוי תיאורטי להעפיל לאליפות אירופה. משחק שיא של דורון לא עזר וישראל מסיימת קמפיין מאכזב למדי בהפסד כואב במיוחד.