המשחק הבא
 אולימפיה :נגד
08/12/2012 :תאריך
בלארוס :אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

מכבי "בן" בנות אשדוד
No Picture Selected
המשחק האחרון - גביע המדינה נשים

תוצאה מכבי "בן" בנות אשדוד 81 - בנות הרצליה 60 כתבה
4 הגדולות בחצי הגמר

אשדוד השלימה סוויפ וחזרה לגמר
למרות המקום השני בליגה מכבי אשדוד נראתה הקבוצה החדה והטובה כיום בישראל ולא השאירה להרצליה, על שלל כוכבותיה סיכוי. היה מי שהימר שהרצליה תדיח את אשדוד, הרוב דיברו על סדרה פתוחה שתלך לחמישייה משחקים אבל גם היל והמפטון שהחלימו מפציעה לא הצליחו לעצור את הייז וג'קסון ששלוש פעמים הובילו את אשדוד ליתרון 20 הפרש במהלך כל המשחקים שהסתיימו בסוויפ דו ספרתי

התחלה חדשה: שירה ששון שלא הכרתם

שירה ששון עוד לא בת 20 ותפתח את העונה השלישית שלה בליגת העל עם הבטחה שהשנה תראו "את השירה הכי טובה שהיא יכולה להיות" ולששון, שברזומה שלה יש העפלה לדרג א' עם הנערות והישארות בשנה שאחרי, גמרים בתיכונים ובנערות והופעת בכורה באלופה מאשדוד כשהיא עוד לא בת 18, יש הרבה מאד מה להראות. ראיון חושפני ומרגש עם מי שאמורה להיות הפריצה של העונה.


"חזרנו ונלחמנו, איזה קאמבק מטורף, זה מדהים."
תגובות מגמר פליאוף הנשים מאמש: שחקנית העונה והאלופה הטריה אלישה קלארק הייתה נרגשית מאוד אמש אחרי הגמר, גם עדן ענבר היה מאושר. בצד המאוכז של רמת חן דיברו בעיקר על גאווה על אחת העונות הטובות של הקבוצה.

האליפות של אשדוד
ערב נהדר של כדורסל הערב בזיסמן, בסיומו חגיגות צהובות כשאשדוד עם ניצחון צמוד ודרמטי 78:72 זוכה באליפות ומשלימה דאבל. כ1000 איש מילאו את זיסמן, וראו משחק כדורסל מצוין בסיומו גם הותכרות מצטיינות העונה כש-שירה העליון נבחרת למאמנת העונה ואלישה קלארק לשחקנית העונה. תמונות מהמשחק בפייסבוק של ספסל התגובות לאחר המשחק
ילחמו עד הסוף: משחק חמישי בנשים
אשדוד חזרה הביתה עם הגב אל הקיר ויחד עם הקהל התומך שוב הביסה את יריבתה, 61:83, בדרך ל2-2 בסדרת הגמר. שי דורון עם 19 נקודות הובילה 4 שחקניות בצהוב בדאבל פיגר, גרדנר עם 15 לרמת חן. ביום שני הקבוצות יחזרו לזיסמן למשחק המכריע.
סופר דרמטי: ניצחון בנקודה לרמת חן ו1-2 בסדרה
וואו, איזה משחק ואיזה סיומת. משחק ענק, דרמטי ומותח ונקודת ניצחון ענקית מהקו של קיילה תורנטון החזירו לרמת חן את היתרון בסדרת הגמר עם ניצחון 61:62. רמת חן מחזירה לעצמה את היתרון בסדרת הגמר, ביום חמישי חוזרים לאשדוד. תמונות מהמשחק בפייסבוק של ספסל
אשדוד השוותה, חוזרים לזיסמן
המפגש השני בסגרת גמר הפליאוף לנשים היה רחוק מלהזכיר את הראשון, ואשדוד ששלטה במשחק לכל אורכו ניצחה בסיום 59:79. תריסה פלאייסנס במשחק מצויין הובילה את אשדוד עם 20 נקודות, צ'לסי הופקינס קלעה 14 למפסידות. יום שני חוזרים לזיסמן להמשך הקרב על האליפות.
אחרי משחק דרמטי, יתרון לרמת חן
משחק מצויין פתח את סדרת גמר הפליאוף לנשים ובסיומו ניצחון דרמטי לרמת חן שעולה ליתרון 0-1 בסדרה. צ'לסי הופקינס שלא הייתה רחוקה מטריפל דאבל הוביל את רמת חן עם דקות מצויינות בסיום בדרך ל68:72. משחק מצויין גם לשי דורון בצד השני. המשחק הבא- יום חמישי באשדוד.
יש לנו גמר
בנות הרצליה נסעו לאשדוד בניסיון לשמור על הסדרה בחיים, אבל נעלמו ברבע השלישי ואשדוד ידעה להעניש ולגרום את הסיפור. ניצחון 50:80 של אשדוד נתן לה 3-1 בסדרה בדרך לגמר מול מכבי רמת חן.
אשדוד השוותה, רמת חן ביתרון 2-0
בשונה מהמשחק הראשון בסדר חצי הגמר, הפעם רמת חן ואשדוד הראו שליטה לאורך כל המשחק בדרך לניצחון כל אחת על רמת השרון ובנות הרצליה. רמת חן עולה ליתרון 2-0 ותוכל לסיים את העבודה בשבוע הבא בבית, אשדוד משווה את הסדרה מול בנות הרצליה והעניינים נפתחים מחדש.