המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם


הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

מכבי FOX תל אביב
No Picture Selected
המשחק האחרון - ליגת על גברים

תוצאה מכבי FOX תל אביב 83 - מכבי ראנד מדיה ראשל"צ 81

ליגת העל, מחזור ראשון - סיכום מחזור.
מחזור הפתיחה בליגת העל לא סיפק הפתעות מיוחדות. ירושלים דילגה מעל הרצליה, מכבי נזקקה להארכה ולאנדרו גאודלוק בעין שרה נגד נהריה. חולון ניצחה את גלבוע גליל במשחק החזרה שלה לליגת העל, אשדוד הביסה את קרית גת וראשון חזרה מפיגור דו ספרתי לניצחון על אילת. המשחק בין הפועל ת"א וחיפה יתקיים ב- 19.10. סיכומי המשחקים וקלעים.

על: לפחות המקום השני
מכבי תל אביב ניצחה את מכבי חיפה 59:67 במשחק על המקום השני בליגה. במשחק נוסף שהתקיים אמש ניצחה הפועל אילת את מכבי אשדוד 72:90.

על: לבד בצמרת
הפועל ירושלים ניצחה בהארכה את מכבי חיפה 95:87 במותחן שהוכרע בדקות הסיום, ומכבי תל אביב ניצחה מכבי אשדוד 72:91 בפעם הראשונה העונה בליגה.

הדרבי אדום
לצד מהומות מחוץ לאולם, הדרבי התל אביבי סיפק עוד הצגה של הפועל ת"א שדרסה את מכבי ת"א בדרך לניצחון 84:68 שהגיע אפילו עם בונוס בדמות המקום השמיני. מכבי ת"א ששוב הציגה משחק חלש שקטע רצף ניצחונות בישראל, תסיים את הסיבוב במקום השני. במשחק נוסף - סל ניצחון של גוני יזרעאל המשיך את רצף הניצחונות של חולון, 84:86 מול קרית גת.
על: כל אחד במקומו
מכבי תל אביב ניצחה את הפועל אילת עם משחק מצוין של גל מקל 86:67. עירוני נהריה ניצחה בעין שרה את נס ציונה 61:71.
על: ואז הגיע הרבע הרביעי
עירוני נהריה מתחה את מכבי תל אביב, אך משחק מדהים של לנדסברג קבע 66:78 לצהובים. בארינה, הפועל ירושלים ניצחה את הפועל תל אביב 67:72 במותחן שהסתיים רק ברבע הרביעי.
גמר צהוב-כחול: מכבי אשדוד ומכבי ת"א תפגשנה בחמישי
המשחק הראשון בערב חצאי הגמר סיפק דרמה אדירה והוכרע אחרי 50 דקות כשצביקה שרף גבר על שרון דרוקר 82:84 והעניק גמר גביע ראשון לאשדוד. חצי הגמר השני כבר היה פחות מותח ואחרי מחצית שקולה מכבי ת"א ברחה לנס ציונה בדרך לנצחון 66:81 עם יכולת נהדרת של יוגב אוחיון שחזר מפציעה.
טרגדיה אירופאית
מכבי תל אביב שמטה את ההובלה והפסידה ללובליאנה 73:66, ועכשיו גם העלייה לשלב הבא בסכנה. הפועל ירושלים שוב הפסידה לסרטוב 103:94)) במשחק נטול חשיבות מבחינתה (18 נקודות לרפי מנקו), ורק מכבי ראשון לציון ממשיכה לשלב הבא, עם ניצחון על קטאיה הפינית 98:85
על: סטטוס קוו בצמרת
הפועל ירושלים ניצחה בשניות הסיום את עירוני נהריה 71:73. מכבי ראשון לציון מתחה את מכבי תל אביב, אך משחק נהדר של גל מקל (17 נקודות ו12 אסיסטים) ניצח לצהובים את המשחק 94:100.
אירופה: טוב שיש את מכבי ראשון
הקבוצה של שרון דרוקר הייתה היחידה בערב עגום לקבוצות הישראליות שניצחה בביתה במסגרת אירופית, 61:79 על נובו מסטו. הפועל ירושלים הפסידה בחוץ לשטרסבורג 71:75, ומכבי תל אביב הפסידה בביתה 92:82 לקאזאן של קית' לנגפורד.