המשחק הבא
  :נגד
:תאריך

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

נבחרת הקדטיות
המשחק האחרון - אליפות אירופה לקדטיות - דרג ב

תוצאה נבחרת הקדטיות 44 - הולנד קדטיות 50 כתבה
קדטיות: "רק" במקום הרביעי

קדטיות: "רק" במקום הרביעי

שלא יהיה ספק, לצד האכזבה - הישג גדול. לפני תחילת הטורניר קיווינו לרבע גמר, אבל אחרי חמישה ניצחונות רצופים דרג א' התחיל להיראות אפשרי ועם יתרון שנשמר כל המחצית השניה ועד 6 דקות לסיום התחושה היתה שאפשר לעשות את זה, אבל הסיום היה שייך להולנדיות ואנחנו נשאר עם המחמאות וההישג הענק. קסטן עם דאבל-דאבל וקארש עם 16 נק' (מתוכן את כל 8 הנקודות ברבע האחרון) בלטו.


קדטיות: למרות ההפסד כלום לא גמור

אחרי 5 ניצחונות רצופים נכנעה הערב נבחרת הקדטיות לרומניה. המשחק שהיה על הכרטיס הראשון הסתיים בהפסד בתום משחק צמוד. בריחה של רומניה ברבע האחרון הובילה לקאמבק של עתיר (15 נק') וקסטן רז (14 נק') אבל בניגוד למשחק אמש, היה הפעם מאוחר מדי ולא מספיק. כעת, כמו בתחרויות הג'ודו יקוו הקדטיות לעשות מעשה ג'רבי וששון ולעלות לפודיום (ולדרג א') עם מדליית הארד. מחר 17:15 תנסה הנבחרת לסגור מעגל מול ההולנדיות שנכנעו לרבע אחרון מטורף של פולין.


במלוא תפארתן, הקדטיות מרחק ניצחון מעליה

כמה אופי! קאמבק משוגע בדקה האחרונה של המשחק עם 9-0, הוביל למהפך בדרך להארכה, שם לא השאירו סיכוי ליווניות והעפילו לפיינל פור, מעמד בו לא היתה נבחרת קדטיות מאז 2004. כעת כשנותרו 2 משחקים לסיום, הנבחרת צריכה ניצחון אחד כדי להעפיל לדרג א'. הערב (18:00) ינסו לעשות את זה נגד המארחת מרומניה. קסטן (10 נקודות ברבע האחרון ובהארכה) עתיר (3 שלשות מאני טיים), רוט (9 כ"ח!) וקארש (12 נק' ו-4 אס') הצטיינו. טל נתן בסיום: "הבנות התגלו במלוא תפארתן". תגובות נוספות וראיון עם מזרחי, בפנים.


קדטיות: יוון מחכה ברבע הגמר
4 משחקים ושלושים ואחת דקות היתה לוקסמבורג היריבה של הנבחרת שלנו ברבע הגמר, אבל סיום מצוין של היווניות במאני טיים של השלב הראשון סגר את המשחק בניצחון יווני גדול 53:51 והן יחכו לנבחרת שלנו ביום שישי (20:00). אצלנו שוב רבע שלישי נהדר וריצת 20-1 הפכו מחצית ראשונה צמודה למחצית שניה שהתנהלה לפרוטוקול בלבד בניצחון 70:36 על קפריסין.
קדטיות: עוד צעד בדרך לדרג א'
הקדטיות השיגו היום את הניצחון השלישי ברציפות בזכות ריצת 22-0 מפיגור 2 נקודות ליתרון 55:35 שסגר את המשחק ביום נפלא של רוט (20 נק' ו-9 כ"ח). ישראל תסיים במקום השני בבית א' ומחר ייקבע האם תפגוש את הפתעת הטורניר לוקסמבורג שניצחה היום את איסלנד והיא ללא הפסדים או את יוון שהפסידה היום לדנמרק ועלולה לאבד מקום ברבע הגמר. במקביל למשחק ביניהן ישחקו הקדטיות נגד קפריסין (13:30) במשחק חסר חשיבות.
ניצחון שני ברציפות לקדטיות
זה היה ניצחון מתחייב, הנבחרת הישראלית עדיפה על האוסטרית, אבל היכולת, כושר המשחק להכריע את ההתמודדות עוד לפני ההפסקה ו-4 שחקניות שקולעות בספרות כפולות הם נתונים מעודדים במיוחד לקראת יום המנוחה ורגע לפני המשחק נגד אסטוניה שניצחון בו והנבחרת תבטיח את מקומה ברבע הגמר.
29 הפרש לקדטיות על סלובניה
בזכות רבע ראשון נהדר ומשחק מצוין לכל אורכו השיגה נבחרת הקדטיות ניצחון גדול ויקר שמשפר מאד את סיכוייה להעפיל לשמונה הגדולות בדרג ב'. אחרי משחק שקול אתמול, היום הקדטיות לא הותירו ליריבה סיכוי מהפתיחה וככל שהתקדם המשחק ההפרש רק צמח. מחר בשעה 15:45 תפגוש את אוסטריה, יריבה נוחה יותר ולפי משחקי ההכנה והתוצאות עד כה אפשר לצפות לעוד הצגה.
הקדטיות הפסידו להולנד
נבחרת הקדטיות פתחו טוב את האליפות, עוד הוליכו 22:21 ברבע השני, אבל ברבע השלישי לא הצליחו להסתדר עם הדומיננטיות של הולנד בצבע ולמרות שהצליחו להחזיק בהפרש 5 נקודות (56:51, 8 דקות לסיום) ברחו ההולנדיות בסיום לניצחון בהפרש דו ספרתי. כעת כדי לחשוב על רבע הגמר חייבת הנבחרת הישראלית לנצח מחר את סלובניה (שניצחה היום את אוסטריה), המשחק יתקיים ב-20:15.
הערב: אליפות אירופה עד גיל 16
במקביל לאולימפיאדה תתקיים באירופה אליפות אירופה לנערות עד גיל 16. הנבחרת הישראלית שתכלול 3 שחקניות סביב גובה 1.80, תנסה להתברג לרבע הגמר ומשם להעפיל לדרג א'. המפתח: שני משחקי הפתיחה נגד הולנד (שישי, 21:00) וסלובניה (מוצ"ש 20:15). את הנבחרת תוביל לראשונה, כמאמנת ראשית, שחקנית העבר ומאמנת האקדמיה לימור מזרחי.
סיימו עם ניצחון: הקדטיות מקום תשיעי
שוב יתרון 14 נקודות הלך לאיבוד ונבחרת הקדטיות נדרשה להתעלות בדקות הסיום כדי לנצח את פינלנד. היא שוב עשתה את זה, הפעם עם 21 נקודות של שיר תירוש (8 בשתי הדקות האחרונות) ועוד 19 נקודות של דור סער, בדרך לניצחון שמיקם את הנבחרת במקום התשיעי באליפות עם שני הפסדים בלבד לקבוצות שהעפילו לדרג א'. סיום מוצלח לטורניר ולקיץ הנבחרות הארוך.