המשחק הבא
 א.ס. רמת השרון :נגד
16/03/2015 :תאריך
תיכון חדש :אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

בנות הרצליה
No Picture Selected
המשחק האחרון - גביע המדינה נשים

תוצאה מכבי "בן" בנות אשדוד 81 - בנות הרצליה 60 כתבה
4 הגדולות בחצי הגמר

אשדוד השלימה סוויפ וחזרה לגמר
למרות המקום השני בליגה מכבי אשדוד נראתה הקבוצה החדה והטובה כיום בישראל ולא השאירה להרצליה, על שלל כוכבותיה סיכוי. היה מי שהימר שהרצליה תדיח את אשדוד, הרוב דיברו על סדרה פתוחה שתלך לחמישייה משחקים אבל גם היל והמפטון שהחלימו מפציעה לא הצליחו לעצור את הייז וג'קסון ששלוש פעמים הובילו את אשדוד ליתרון 20 הפרש במהלך כל המשחקים שהסתיימו בסוויפ דו ספרתי

יש לנו גמר
בנות הרצליה נסעו לאשדוד בניסיון לשמור על הסדרה בחיים, אבל נעלמו ברבע השלישי ואשדוד ידעה להעניש ולגרום את הסיפור. ניצחון 50:80 של אשדוד נתן לה 3-1 בסדרה בדרך לגמר מול מכבי רמת חן.

שמרו על הבית: 1-0 לרמת חן והרצליה
השביתה ושבוע הגביע מאחורינו, מאני טיים בליגת הנשים. סדרות חצי גמר הפליאוף יצאו הערב לדרך כשרמת חן גברה 76:79 על רמת השרון, ובנות הרצליה נקמו באשדוד על ההדחה בגביע וניצחו 68:75. ביום חמישי המשך הסדרה.

הפסד ראשון לאלופה
ללא זרה הצליחה אשדוד להגיע עד הארכה ואפילו להוליך 83:82, אבל נכנעה לחמישייה הרצליינית בכושר שיא. רמת חן המשיכה להפגין דומיננטיות בניצחון על רמת השרון, ראשל"צ התאוששה מתבוסה והביסה בעצמה 27 הפרש את חולון ובועז טייב סוף-סוף ניצח את רועי לזר. סיקור המחזור השני.
הערב: דרבי השרון בגמר גביע המדינה
אמנם עברו כבר 48 שעות אבל העובדה שהרבלייף רמת השרון היא זו שתפגוש בגמר את בנות הרצליה, עדיין נשמעת לא אמיתית. החבורה של עדני דגן, שלא העפילה לחצי גמר הפלייאוף, תנסה לסיים עונה בינונית מינוס עם תואר מדהים לגמרי. מנגד הרצליה, שנראתה מצוין בחצי הגמר, לא מתכוונת לתת להזדמנות הזו לחמוק מידיה. יום שני, ערוץ 55, 19:45, בית מכבי בראשל"צ – לא להחמיץ
לראשונה: הרצליה בגמר הגביע
חצי הגמר הראשון סיפק כדורסל לא רע ומתח בסיום, אבל אין ספק שהעולה לגמר היא הקבוצה שהייתה יותר טובה היום בשני צידי המגרש. רמת חן הלוחמנית לא התייאשה גם כשהלוח הראה 67 – 50 ללבנות בתחילת הרבע האחרון, והצליחה לחזור עד למינוס 6 עם 4 דקות לסיום, אבל לא התקרבה מעבר לזה. אסנס קרסון עם 27 נקודות הובילה את הרצליה בערב ענק שלה, אבל הניצחון היה מאמץ קבוצתי נהדר בשני צידי המגרש.
"נכנסתי השנה לכדורסל מחדש"- נופר שלום מדברת
אחרי שלקחה חלק בקיץ בנבחרת ישראל 3X3 שהעפילה לאליפות אירופה ולאולימפיאדה, הצטרפה העונה להרצליה ועד כה עושה את עונתה הטובה בקריירה, האם זו שנת הפריצה שלה? ראיון אינטימי וחושפני מספרת על המחשבות לפרוש אחרי נבחרת העתודה ועל השינויים שעברה בקריירה, עד שהגיע הזימון לנבחרת ושינה הכל.
בשיניים. הרצליה גברה על חולון
ריצת 17-0 ויתרון 14 נקודות של חולון, ברבע הראשון לא הספיק לורודות של אייזנברג. גם הרצליה לא היתה במיטבה, ואיבדה יתרון 8 נקודות ברבע האחרון, אבל הימור של מאמן חולון לא צלח והופקינס ניצחה את המשחק מהקו, 14 שניות לסיום. ברילנד ומוסבי הצטיינו.
רמת חן ניצחה בהרצליה
19 כדורים חוזרים בהתקפה קטפו שחקניות רמת חן בשליטה מוחלטת בצבע ונהנו מיום מצוין של קארימה כריסמס מחוץ לקשת (4 מ-5), כדי לברוח 19-4 ברבע השלישי ולזכות בניצחון ראשון העונה. בנות קווליטסט הרצליה יצרה לאוהדים חוויה מרהיבה מסביב לפרקט, אך ניצחון בייתי ראשון ייאלצו לחכות למחזור הרביעי.
הרצליה הפתיעה את אשדוד
הפתעת המחזור נרשמה במשחק המרכזי כשהעולה החדשה מהשרון גברה על סגנית האלופה מאשדוד של אלי רבי, 72:66. ברלנד הצטיינה עם 22 נק ו- 9 כדורים חוזרים, כשגם הופקינס ואורטל אורן ניפקו משחק לא רע בכלל.