המשחק הבא
 אליצור ברק נתניה :נגד
23/04/2012 :תאריך
רוממה :אולם


הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

מכבי HUNTER חיפה
No Picture Selected
המשחק האחרון - ליגת על גברים

תוצאה מכבי HUNTER חיפה 81 - הפועל פתאל אילת 72

דמונטז סטיט נמצא מת בביתו

הלם בעולם הכדורסל. דמונטז סטיט, אחד הזרים המזוהים עם הפועל תל אביב בשנים האחרונות נמצא הבוקר מת בביתו. קורי קאר, חברו לימים בתל אביב: "זהו יום עצוב לכולנו. תהיו אסירי תודה על החיים והבריאות שקיבלתם ותזכרו שתמיד יכול להיות גרוע יותר".


על: ממשיכים במסע ההישרדות
הפועל חולון ניצחה בביתה את בני הרצליה 76:83, והתרחקה עוד קצת מתחתית הליגה. במשחק נוסף שנערך אמש, ניצחה מכבי חיפה את עירוני נס ציונה 73:63.

על: מחממים מנועים לקלאסיקו
מכבי תל אביב הביסה את עירוני נס ציונה 59:83, שבוע לפני המשחק נגד הפועל ירושלים בארינה. מכבי ראשון לציון חזרה להפסיד (79:78) להפועל אילת בביתה, ומכבי חיפה בראשות ג'ון דיברתולומאו ניצחה את הפועל חולון 67:81.

על: במילה אחת, טבח
מכבי חיפה לא ריחמה על מכבי תל אביב האומללה, והשפילה אותה 56:91 כשההפרש כבר הגיע ל40. הפועל תל אביב כבר הייתה בדרך לעוד הפסד בליגה, אך התעשתה במחצית השנייה, וניצחה את בני הרצליה 89:90.
חזרו מהקבר
הפועל חולון הייתה בפיגור דו ספרתי ברבע האחרון, אבל משחק נהדר במאני טיים של גוני יזרעלי ואייל שולמן השאיר את הניצחון אצל המקומיים, 77:85.
העל: ירוק זה הסוס השחור החדש
הפועל ירושלים שוב הפסידה בביתה למכבי חיפה, 82:72. מכבי ראשון לציון ניצחה את הפועל חולון 73:83, ועירוני נהריה את בני הרצליה 87:94.
טוב שיש את קרית גת
מכבי חיפה חוזרת למסלול הניצחונות לאחר תקופה לא קלה, אשר כללה הפסדים בליגה והדחה מגביע המדינה. הירוקים של רמי הדר התאוששו על חשבון האורחים מהדרום, בניצוחו של עוז בלייזר, שחוזר להראות את היכולת הטובה שלו מהחלק הראשון של העונה, עם 18 נקודות. הירוקים הובילו לאורך כל שלבי המשחק, ובכל פעם אשר נראה שקריית גת חוזרת למשחק, בלייזר ובאקנר היו שם על מנת להשאיר את ההובלה בצד הביתי. בסיום, 84:74 למכבי חיפה
ליגת העל: הכל כרגיל
הפועל חולון ממשיכה להראות רע, וכבר לאחר הפסד שלישי רצוף, הפעם 75:68 לבני הרצליה. מכבי חיפה מביסה במשחק חוץ את עירוני נהריה 80:61.
ירושלים ראשונה
הפועל ירושלים קטעה את רצף ניצחונות הבית של מכבי חיפה עם 84:86 גדול אחרי הארכה (סל שיוויון ענק של רוזו'), והיא חוזרת למקום הראשון.
על 3: מתחילים לראות כיוון ?
עירוני נהריה רושמת ניצחון ענק (ושני ברציפות) על הפועל אילת אחרי הארכה 86:84, הפועל תל אביב רושמת הפסד שני ברציפות, 70:64 למכבי חיפה, ובני הרצליה ללא ניצחון עדיין, לאחר הפסד 98:86 לעירוני נס ציונה.