המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

אליצור חולון
No Picture Selected
המשחק האחרון - גביע המדינה נשים

תוצאה אליצור חולון 57 - אליצור רמלה 68 כתבה
4 הגדולות בחצי הגמר

גביע: רמת חן ואשדוד בגמר
אחרי שבועיים של שביתה, חוזרים לשחק כדורסל במסגרת גביע המדינה. אליצור חולון עשתה צרות לרמת חן, אבל נכנעה בסוף 70:92 כשקיילה טורנטון מובילה את הסגולות עם 24 נקודות. בחצי הגמר השני אשדוד עם מחצית שניה טובה בהגנה גברה 50:69 על בנות הרצליה. חמישי, 18:10, קרית מנחם רמלה. משחק הגמר, הכניסה חופשית.

מספסל לספסל: סבג נגד חולון
יושב הראש הכי צבעוני בליגה אירח השבוע את אליצור חולון למשחק הישארות. רענן צרפתי ניגש הכי קרוב לספסלים כדי להביא זוית אחרת על המשחק. איזה פנינים ניפק רועי סבג כשראה את קבוצתו נקלעת לפיגור מוקדם ומה ההצעה שקיבלה שחקנית אליצור חולון? בין הספסל של ראשל"צ לזה של חולון אלה ההתרשמויות

על נשים: רמלה תעלה לגמר?
עם יתרון 2-0 בסדרה, יכולה אליצור רמלה לסגור את הסיפור הערב בבית מול רמת חן ולהבטיח את מקומה בגמר הפליאוף. במקביל אשדוד חוזרת הביתה אחרי ההפסד בהרצליה ותנסה להחזיר את היתרון אליה.

הערב: הפליאוף יוצא לדרך
4 קבוצות יצאו הערב לדרך עם סדרות חצי גמר הפליאוף במאבק על אליפות המדינה לנשים. האלופה מאשתקד מ.ס. אשדוד מול מחזיקת הגביעה המפתיעה בנות הרצליה, סגנית האלופה מרמלה מול רמת חן שנמצאת במומנטום טוב במשחקים האחרונים.
חצי גמר גביע: מי תעצור את אשדוד?
בחמישי חצי גמר גביע המדינה בנשים כאשר במשחק הראשון רמת חן תפגוש את בנות הרצליה למשחק היותר פתוח מבין השניים. במשחק המאוחר רמה"ש תנסה להפתיע את אשדוד האימתנית. שני המשחקים יערכו בבית מכבי, הכניסה חופשית.
אס"א היא ה"אליצורית" הטובה ביותר
כך לפחות לפי טורניר פתיחת העונה שארגנה רמלה והתקיים בשלושת הימים האחרונים. ירושלים גברה על המארחת בחצי הגמר ובגמר ניצחה את חולון. אליצור רמלה סיימה במקום השלישי עם ניצחון גדול על נתניה
מהיום- גולדן טורס חולון
בזמן שענף כדורסל הנשים מתקשה לגייס כסף וחסויות ונלחם על כל שקל שמקבל מהטוטו, אליצור חולון או בשמה החדש גולדן טורס חולון, בהובלת היו"ר מנחם וידהורן חתמו אתמול על הסכם חסות עם חברת הנסיעות. הקבוצה תתמודד החל ממחר ב'טורניר אליצור' שייערך ברמלה ובמשחק הראשון תתמודד נגד נתניה, 20:00, הכניסה חופשית.
בראשון: טורניר אליצור
טורניר אליצור המסורתי לקבוצות ליגת העל שנים, בהשתתפות אליצור רמלה, אליצור נתניה, אליצור חולון ואס"א ירושלים. המשחק יערכו בקרית מנחם ברמלה, הציבור מוזמן.
דיין ולמברגר בחולון
רועי איזנברג שממשיך לעונה שניה באליצור חולון החל לבנות את הקבוצה לשנה הבאה כשאת השלד הישראלי בקבוצה מרכיבות שחקניות העתיד המבטיחות של ישראל, טיה למברגר ו-אלמה ויולט המתאזרחות ומאי דיין שחקנית נבחרת הנערות. דיין: "רוצה להחזיר לחולון על האמון שהם נותנים בי". למברגר: "מתרגשת לחזור לישראל. השילוב ביני לבין דיין יכול להוביל את חולון לעונה טובה".
"בעולם יש הרבה הערכה לכדורסל הישראלי"
רועי אייזנברג, מאמן אליצור חולון וזהר רייזמן, מאמן אליצור נתניה, חזרו לפני יומיים ב"אליאנס" ממחנה אימון יוקרתי בנאשוויל טנסי בו לקחו חלק כמאמנים וצוות מקצועי. אייזנברג שאימן את קבוצת המערב, סיים במקום השני והפסיד לשחקניתו לשעבר תמרה בואי.